Muscletech Nitro Amino Fx Pro Series

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve jeytan1905 tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

60,6%
  2. Orta karar

33,2%
  3. Başarısız

6,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 186 üye.
  1. tank

tank Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki nerelerde satılır amino fx

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Çoğu supplement marketlerde ve forum sponsoru olan supplementler.com da bulabilirsiniz.

3. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Boyle adamlar oldukca bu forumu daha cok seviyorum nasılda en önemli noktayı vurgulamış.

Birde kıskanıyorum o nasıl güzel stack öyle

4. yılmaz7

yılmaz7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben denemek için sixstar amino max aldım tadı nitroaminoya benziyor yalnız köpükçok midemi bulandırdı bunun azından içimi rahat bence ...
    bide bi sorum olucak idmandan yarım saat önce nitro amino bittikten sonra sixstar amino bir ölçek yarım saat sonrada birbuçuk ölçek nitro tech kullanmak doğrumu mantıklımı...
    ayrıca köpük içilmiyor içmesek olmaz mı :) teşekkürler

5. akın18

akın18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çanakkale
    arkadaslar ben amino asit almaya karar verdim sizce bu ürün nasıl Hardline Nutrition Amino 3000

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:40 ----------

Hardline Nutrition Amino 3000 (320 Tablet)
    AÇIKLAMA
    Amino 3000 sadece mikrofiltre edilmiş %100 enzimatik hidrolize whey izolatından elde edilmiş peptid form amino asitlerden formüle edilmiştir.

Profesyoneller için formule edilen Amino 3000, çalışan kaslarda maksimum sindirim ve protein sentezi için tasarlanmıştır. Çalışmakta olan kaslar tarafından emilen bu formül vücutta maksimum pozitif nitrojen dengesi oluşturmaya; vücuttaki pozitif nitrojen dengesi, kas yapılanmasını hızlandırıp daha sık ve daha ağır antrenman yapmanıza olanak verirken aynı zamanda gelişen kasların sertliğini ve formunu korumaya yardımcı olur.

Karbonhidrat ve yağ içermeyen Amino 3000'in diğer amino asit tabletlerinden ayıran diğer bir özelliği de her dört tablette 6000 mg peptid form amino asit içermesidir. Her dört tablet, maksimum protein sentezini sağlamaya yardımcı olmak için 100 mg. B6 Vitamini içerir.

KULLANIM ŞEKLİ
    Aç karnına, 1 - 2 porsiyon (4-8 tablet) büyük bir bardak (300 ml) su ile günde 3 defa alınır. En iyi sonuç için antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra kullanınız.

Arkdaslar size fotoğrafını veriyorum içeriklerine bakın güzelmi alıcamda bi yorum yapın

http://******/cla...0 tablet.jpg

6. tank

tank Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    14 yaşındayım amino fx kulanırsam bişey oolurmu yani yaş sınırı varmı

7. erce01

erce01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşalar foruma yeni üye oldum öncelikle herkese merhaba.3 ay önce başladım bb yapmaya daha öncesinden lisanslı basketbolcu olarak bir spor geçmişim var fakat kronik olarak kilo alama sorunu çekiyordum yaşım 23 fakat vucut yaşım 17 gösteriyor bbye başlamadan 65.90 kiloydum şu an 73 kiloyum gerçekten çok çalşıyorum sadece 1 kutu mass gainer bitirdim şu anda muscle tech hardcore protein ve amino fx aldım gerçekten fxin tadı çok kötü bn ikisini karıştırıp içtim antrenmandan önce içemeye çalışıyorum daha doğrusu yalnız kafamı karıştıran fxin içinden çıkan kaşıklamı koymam gerekir yoksa tatlı kaşığıylamı fxin kutusundan çıkan kaşıkla koydum bana fazla geldi sanki :s 2 ölcek nitromax protein ve 1 ölcek amino fx koydum 400 ml suya şu anda içmeye çalışıyorum 1 saat sonrada antrenmana gitcem.sizce bana faydası olurmu bu şekilde içmemin 1.84 boyum var 80 kiloyu hedefliyorum haftada 5 idman yapıyorum bu ürünlerle ve bu tempoyla isediğim kiloya ulaşmam sizce zormu olur yada kolaymı ?şimdiden teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:28 ----------

nolur arkadaşlar şunun tadını düzeltecek birşeyler söyleyin :) ciddi anlamda içemiyorm

8. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech'in ürününe basit bir ürün diyen zihniyet... Piyasadaki en iyi aminoasitlerden bi tanesi. Ürünü yeni kullanmaya başladım idmandan 30 dk önce 1 ölçek 250 ml su ile karıştırılıp için. Ben ayriyeten muscle juice'le antreman sırasında karıştırıp içiyorum antremanda yerimde duramıyorum. Süper bir ürün antreman günleri 1 ölçek kullanıldığında 1 ay kadar gidiyor.

9. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün ürünü kullanma fırsatım oldu. Tadı aynı çocukken içilen şuruplar gibi ama içilmeyecek kadar ağır değil. Bende ayrıca pump etkisi oluştu sanırım içindeki arginin etki etti.

10. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    kaç tane muschetech ürünü kullandınız acaba cok merak ediyorum?

11. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kendim 2 tane ürününü kullandım ama kullanan çok arkadaşım var değişik ürünlerini hepsi gayet memnun bende memnunum problem ?

Son düzenleme: 7 Ağustos 2012
  12. theoriginal34

theoriginal34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    gasparinin BCAA'sını ve Glutamin ini almayı düşünüyordum

BCAA : içeriği Fiyat : http://******/img/tl1.png78.71 (GNC fiyatı)

Tek Tablet Degerleridir :
    Vitamin B-6 : 0,66 mg
    Vitamin B-12 : 33,33 mcg
    L-Leucine : 1333,33 mg
    L-Valine : 333,33 mg
    L-Isoleucine : 333,33 mg

Glutamin İçeriği Fiyat : http://******/img/tl1.png67.46 (GNC fiyatı)

Vitamin C : 45
    L-Glutamine : 5g

Forumda Muscle Tech Amino FX in içeriğini gördüm ve vazgeçtim diyebilirim.Ancak kafama takılan noktalar var.Amino Fx te L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine miktarlarının toplamı 8000 mg diyor tek tek L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine miktarları neden yazmıyor acaba Gaspari BCAA daki gibi ??

13. StR@nGeR

StR@nGeR Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü yaklaşık 5 ay önce kullandım ve memnun kaldım ancak denildiği gibi c vitamini oranını biraz abartmışlar. üzerinde yazdığı gibi kas üretimine x6 bir etkisi tabiki reklam ama birçok aminodan daha etkili

14. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    suan bende kullanıyorum dha etkilerini anlatmak için erken gerçi 1 kutudan ne etki olucak ta ondan daha önemlisi tadı içilecek gibi degil şurup tadı var

15. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünün pump etkisi var ama scivation xtend gibi bir recovery özelliği yok malesef

16. Fly

Fly Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    Bende bu ürünü dün aldım içindeki değerler bence etkili ve güzel kombine olmuş. Fiyatı da öyle abartı değil.

17. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    hem fiyat olarak hem kaliyte olark çok iyi bir ürün 1 kutu btrmştm tekrar alıcam

18. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Güzel ürün de keşke bcaa oranını yazsalarmış

19. Nocure

Nocure Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turbocharger Revizyon
    Yer:
    İzmir
    Şu sıra 2. kutuyu kullanıyorum. Nitro-tech ile kombine ediyorum. Antremandan yarım saat kadar önce bir ölçek soğuk su ile karıştırarak içiyorum. Tadı dandik fakat insan alışıyor :) Memnunum ve aklı karışıklara şunu öneririm; sadece deneyin. Fiyatını boşverin ve bir kutuyu bitirin. Sonra tekrar tartışırız :)

20. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bu ürünü idman öncesi kreatin ile kombine ederek kullanabilirmiyiz ? Kullandığım supplementler için tadı en kötü olanı , Şuana kadarda bir verim aldığım söylennmez. Bu üründen memnun olan arkadaslardan kullanım bilgileri ve aldıkları verimi paylaşmaları bekliyorum

Sayfayı Paylaş