Muscletech Hydroxycut Hardcore Gunlugu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve haliss tarafından 14 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 77 üye.
  1. burakssavar

burakssavar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    un_i'ye ait bu mesaj bence acilen silinsin.

2. sederen

sederen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    diez çok tşk ler..
    Mod. olarak sizlere hak vermemek mümkün deyil.

Son düzenleme: 14 Temmuz 2008
    diez bunu beğendi.
  3. un_i

un_i Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    mod arkadaşlar rica etsem bu mesajla beraber yukarıdaki mesajımı silermisiniz

4. Hulk

Hulk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yapmayın etmeyin yorumları okurken tüğlerim diken diken oldu ben 32 kg verdim 4ayda animal cuts ve likid l carnitine kullandım dönüşümlü olarak cutsda aynı etkiyi yapıyor ama ne bulantı nede başka bir yan etkisi var sporu sağlık icin yapıyoruz kendinizi bu kadar sarsmayın lütfen animal cuts getirtin bence.

5. ozanbektas

ozanbektas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana-İstanbul
    merhaba,
    ben bu ürünün hardcore olmayanından 3 kutu kullandım. 2 ay boyunca kardiyo ve az ağırlıkçok tekrarla çalıştım. salon performansın gayet iyidi 800 kcal'ın altına düşmüyordum. protein ağırlıklı çok sert olmayan bir diyet uyguluyordum. yaz okulunda olduğumdan dolayı final haftası herşeyi bıraktım serbest takıldım.zaten 8 haftalık yaz okulunun her haftasının 2 günü nevizadeye falan takıldım. ürünü cla ve carntine ile takviye ettim. sonuçta 12 kg kayıp yaşadım.(97den 85e)kolda vs. ölçü kaybı olmadı. hatta daha sağlam duruyor. şimdi 2 haftadır çalışamıyorum ama kilo almadım. burda(adana) da alkol ve kebap diyetine girmeme rağmen:)

her neyse bu gün hydroxycut hardcore'um geldi ve onu kullanmaya başladım. diğer ürünü(hardcore olmayan hydroxycut) çok uzun süre kullandığım, ve zaten kafeine duyarlı olmadığım için alışma evresini atladım ve direk 3 adet aldım.

alkol fastfood ve kebap ile kilo nasıl verdim ben de anlamadım. sporun da etkisiyle en fazla sabit kalır gibi gelmişti bana. bunları yapmama rağmen zayıflamamı hydroxycut a bağlıyorum. bence gayet etkili bir ürün. hardcore daha etkili ama nerden anladınderseniz ilk 3 adet alışımda enerjiyi direk hissettim.(bu saatte mesaj yazmam sizi yanılmasın hardcore'dan değil ben hep böyleyim.:))

neyse uzatmayayım, cla ve carnitin ile kombine edildiğinde öğünler düzenli ise protein karbonhidrat dengeli ve yeterli, yağ kısıtlı ise ise haftada 1-2(bazen 3,4 allah ne verdiyse) gün kaçamak yapılsa, hatta spor ihmal edilse bile işe yarıyor. en kötü aynı kalırsınız. bunu spor yapmadan(üşenmiyorum sadece okulun açılmasını bekliyorum:)) bu ürünleri kullanan ve hergün kebap paça vs. yiyen bi insan söylüyor:) ama ne olursa olsun basit şeker yok.

kolay gelsin

Son düzenleme: 12 Eylül 2008
  6. Ortalama İnsan

Ortalama İnsan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

3 yıldır göbekliyim.Sebebi düzensiz beslenme,çok ekmek yeme falan.Mart ayından beri body yapıyorum,cardio yapıyorum.Vücudum Allah'a şükür iyi ANCAK öyle bir göbeğim var ki kollarım ve bacaklarımla uyumsuz.Kısacası görüntümü bozuyor.Ben kas yapımı için protein ve no-xplode almıştım onları bitirdim yararlarını da gördüm.Ancak cardio ve bolca twist ve mekik yapmama rağmen göbeğim erimedi !!! ERİMİYOR !!! =(

Şimdi hocam beni çağırdı ve bunu mutlaka almamı söyledi;

http://www.nutricionsport.com/image/Muscletech_hydroxycut_hardcore.jpg

Ancak ben araştırdım.Kafeine duyarlı insanlara iyi gelmiyormuş. =( Ne yazık ki benim cildim de,vücudum da çok ama çok hassas.Ne yapacağım şimdi ?

Zayıflama kemeri gibi saçmalıklara inanmıyorum.Bunun başka çaresi olmalı.Artık kas,mas falan da istemiyorum.Tek istediğim vücudum bir düzene girsin.Bir tek göbeğim sorunlu zaten.Lütfen YARDIM ! =(

Teşekkür ederim.

edit: Ayrıca Milk Thistle Plus kullanıyorum şu an.Sindirim sistemimi temizlesin diye.Bir sürü tahlil yaptırdım,filmler çektirdim birşey yok dediler.Evet hasta değilim ama feci feci göbek var öyle böyle değil.

7. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    gobek eritmek cok olay bir olay degil.Onun icin oncelik beslenme ile ilgilidir.Sabah kahvaltisi haric karbonhidrat tavsiye etmiyorum.Bol taze meyve sebze yemen senin icin iyi olacaktir.Protein agirlikli bir diyete girmen gerekir.Ayrica haftada 4-5 gun yarim crunch calisip 4-5 gun 30 ila 45 dk arasi belirli bir nabizla kardiyo calismasi yapman lazim.Eger duzeni ve ritmini korursan gobekte gider geri kalan yaglar da.Eger kurtulmak istiyorsan once beyninde kurtul.Takinti haline getir.Motivasyonun kaybetme.Hap icin bisey diyemeyecegim.Ben de kullaniyorum acikcasi cok bi faydasinin olduguna inanmiyorum.Ama dedigim gibi beslenme kardiyo ve motivasyon 3lusunun onune hic bisey gecemez.

8. Ortalama İnsan

Ortalama İnsan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok çok sağolun bana büyük moral oldu yazınız. : ) Çünkü aynı benim düşündüklerimi düşünüyorsunuz.Evet takıntı hâline getirdim son 2 haftadır.Cardio'ya ağırlık verdim.İyi koşuyorum iyi terliyorum düzenli yapıyorum fakat crunch ne anlamadım ? Kusura bakmayın terimleri bilmiyorum da.

Beslenmeme dikkat ettiğimi söyleyebilirim ama bazen abartmıyor değilim yalnız genel olarak son 6 aydır patates kıazrtması bile yemiyorum.Ekmeği çok azalttım.Şekeri de azalttım.En çok yağı sütten alıyorumdur eğer alıyorsam tabi.Onu da azaltırım sorun değil.

Çok sağolun.inşAllah gider bu göbek ya.Çok twist yapıyorum çok mekik yapıyorum. =(

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ortalama insan degisik degisik basliklara ayni mesaji atmana gerek yok,bu bugun aldigin 2. uyari!!! lutfen kurallari oku!!!

10. Ortalama İnsan

Ortalama İnsan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Birbirine paralel 3 ayrı konuya aynı mesajı attım,farkındayım ama kural dışı olduğunu bilmiyordum,pardon.
    Konumun kapanmasına anlam veremedim neyse sorun değil de ben de paragrafı yapıştırdım buraya.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

11. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Crunch icin hareketlet bolumune bakabilir ve bilgi edinebilirsin.Ayrica yanlis bilmiyorsam twist hareketinin riskleri var bel ile ilgili.Ayrica bolgesel yag yakma diye bir sey olmadigi icin, mekik/crunch tarzi hareketlerin sadece kaslari sekillendirip guclendirecegini unutmamak lazim.Kaslarin ne kadar buyuk olursa yaglardan kurtuldukca; daha cok gorunur olacak.Yani o bolgede kasi artirip yagi azaltmak en iyi secim olacaktir.Tam mekik yerine yarim mekik seklinde calisman ve kardiyoya agirlik vermen senin icin daha iyi olacaktir.Genede forumda biraz arama yaparsan da bu konuda cok fazla konu bulunmakta.

12. Ortalama İnsan

Ortalama İnsan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim arzuladığım yöntem de buydu zaten.Yani "illa ki yağ yakıcı kullanmazsan bu iş olmaz" demesinden korkuyordum burda birilerinin.Mekik ve cardioya devam,umarım sonuç alırım.Zaten çok kilolu bir insan değilim 75 kiloyum ama 10 kilosu sırf göbek,biliyorum.

13. suncrush

suncrush Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar dün başladım hydroya direk 3 le başldm sabah 6 da üç sonra 4 de 3 tane aldm gidiodm kalptn acile zor yetiştim nabız 140 çktı eller ayaklar uyuştu gözler kaydı

14. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    peki ya animal cuts hakkında ne diyosunuz malüm yaz geliyor :D

15. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    dostum rum kesiminde nerden alıyorsun supplementleri?

16. frediemercury

frediemercury Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardesım sen cahılmısın amerıkada fıyatı 70 dolar hydroxycutın

17. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    210 kapsülleri 55 dolar civarı 120 lik aldıysa bir ihtimal ama 70 dolar da gerçekçi değil.

18. frediemercury

frediemercury Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kombine

muscletech hydroxycut + l-carnitine ıkısını bır arada kullanabılırmıyım acaba bılgısı olan varmı cok kıloluyum sporla bırlıkte kılo vermek ıstıyorum ıkısını bır arada kullanabılırmıyım acaba bılgısı olan warmı

19. Sercinho7

Sercinho7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka 35½
    şuan definisyondayım..
    protein tozu almayı düşünüyodum ancak karın bölgesinde hala yağ olduğu için kararsızdım...Protein tozu almak yerine 210 kapsül Hydroxycut Hardcore alsam ölçü kaybetmeden yağ yakımı yapabilirmiyim ? Karın bölgesindeki kasların iyice belirginleşmesini istiyorum..ancak kol ve omuzdan ölçü kaybetmek istemiyorum..

tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz..

20. yilmazkara1981

yilmazkara1981 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Aldım Muscletech Hydroxycut Hardcore

merhaba arkadaşlar forumda konuyu baştan sona kadar okudum gerçekten bu ürünün işe yaradığı konısunda en ufak bir şüphem kalmadı ve ürünü bulmak için kolları sıvadım sonda internet üzzerinde satış yapan bir site üzerinde izmirde bu sporla ugraşmış ve fazladan almış olan bir arkadaş üzerinden aldım ürünleri.
    Fakat ürün 252 kapsül yani Muscletech Hydroxycut Hardcore 252 Capsules
    %20 Bonus Size yazıyor diger, sitede bu ürünü almış ve resimleri ile doğru bir şekilde açıklamış olan abilerimiz var benim aldığım üründe deki farklılık 252 kapsül olması yani %20 fazla olan bir ürün kısa süreli özel üretim olmuş bir ürün.
    sitede anlatılanlarda farklı olrak bu üründe farklı gördüğüm tek şey son kullanma tarihinin kapağın hemen altında nokta nokta puntolarla yazılmamasıdır, yani kutu dik tutuldugunda alt kısımda barkodunun oldu yerde dik yukarı şekilde normal yazı karakteri ile yazılı olması " 10012010 " şeklinde bu ürünün sahte olma ihtimali varmı arkadaşlar.

Son düzenleme: 22 Nisan 2009

Sayfayı Paylaş