Muscletech Hydroxycut Hardcore Gunlugu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve haliss tarafından 14 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 77 üye.
  1. yilmazkara1981

yilmazkara1981 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    söylendiği gibi kapak açıldığında kutunun üst kısmında koruma şeletini var muscletetech yazan ve onun altında bir zar tabakasını andıran ince bir koruma jelatini daha var oda açıldıkdan sonra içinden pamuk çıkıyor , barkodunun en sol kısmında 6 en sağ kısmında 5 yazıyor, birde kutunun alt kısmında alpha 750 cc yazıyor, gene kutunun altında üçgen işareti içinde 2 yazıyor onunda altında HDPE YAZIYOR , benim en çok dikkatimi çeken ve işgillenmeme neden olaban kısım son kullanma tarihinin yazdığı kısım barkodun yanında dik ve yukarı bir şekilde "BEST BUY 10012010" şeklinde yazıyor olması, birde bu yazının üstünde şöyle bir şeyde yazıyor, "LOT 0768812" bu konuda deneyimli arkadaşlar beni bilgilendirebilirse çok sevinirim

2. muroist

muroist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Sistem Yöneticisi
    Yer:
    Ankara
    selam arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım Muscletech Hydroxycut Hardcore 210 kapsüllüsünü siparişini bugün verdim bakalım sonuçları beraber değerlendireceğiz burada . gerçi 1 aydır spor+diyet(+cla) yapıyorum 5 kilo kaybım oldu buna devam etmek istiyorum artık bekleyip görelim ürünün kullanım şeklini nasıl öneriyorsunuz.

Boy:172cm
    Kilo:98kg(1 ay önce 103 idim cla kullandım.)
    bir de ürünün orjinalliğini nasıl test edebilirim.
    ;)

3. muroist

muroist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Sistem Yöneticisi
    Yer:
    Ankara
    kullanım için hangi saat uygun sizce ben saat
    7:00 kahvaltı
    10:00 ara öün
    12:00 öğle yemeği
    15:00 ara öğün
    18:00 Fitness (fitness olmadığı günlerde bu saatte akşam yemeği var normalde)
    21:00 ara öğün(fitness olmadığı günlerde)

tavsiyelerinizi bekliyorum.

4. cemuluc

cemuluc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba herkese,

Valla 2006 yılından bu yana yazılan tüm yazıları okuyorum, hiç foruma yazar olarak katılmamıştım, sadece bazı çekincelere belki cevap olur diye yazmak istedim. Hydroxycut Hardcore u hem yurtiçinden hem yurtdışından aldım, herhangi bir fark olmadı her ikisi de işe yarıyor ki ambalajı /kapsülleri içindeki sıvıyı kopyalamak/benzetmek pek öyle kolay birşey olmamalı.
    Etkisine gelince özellikle 2. kutuya başladığınızda etkisi artıyor tabi bu 31 yaşına bir hafta sonra girecek 176 cm 1 ay önce 76 kg olan aynı zamanda Total Energy Expenditure (Toplam Enerji Harcaması) 2380 kcal olan,vücüt derisi çok da ince olmayan birisi için geçerli olabilir. Diyete başladığımdaki yağ oranı %17.8 kilo 76 idi, yaklaşık 40 gün tam olmadan 73.6 kg ve kas oranı kaybetmeden 16.1% yağ oranına düştüm.%2-2.5 fazlam var, Ve son bir kaç haftadır serbest düşüş gibi yağ oranı sevindirici bir şekilde aşağı düşüyor ama buradaki önemli nokta kas kaybı eser düzeyde ki bu hardcore olmasının da önemi olabilir, yavaşça üst belirgin karın kaslarını görmek güzel de aşağı karın kaslarını da görmek güzel olacak inşallah, burada çok bilinçli olarak çalışan arkadaşlarımız olduğunu biliyorum, özellikle salonlardaki kas/yağ dengesini ölçen cihazlara ki cihazların kesin doğruyu göstermediğini farzetseniz bile hep aynı cihazda ölçüm alacağınız için %değişimleri gerçek olmasa bile doğru takip etme şansınız var o sebeple bolca yağsız tuzsuz lapa pirinç /bulgur pilav, yağsız haşlama veya yağsız teflonda pişimiş tavuk göğsü , iyice ayçiçek yağı süzülmüş ton balığı,diyet yoğurt,diyet beyaz peynir, domates,salatalık,ölçülü meyve-şimdilerde çilek/greyfurt/az muz, her antrenmanda en az 400 mekik , her antrenmanda ort.15 dk en az 9.5 m/s hızla kardio, nabız dakikada 170-180 olacak şekilde,sonrası 15 dk 80-90 C de sauna, bol sulu ,tuzsuz az sızma zeytinyağlı, bol hydroxycut hardcore lu günler sizlerin olsun. Bu arada hydroxycut hardcore u akşam 9 30 dan sonra almayın böyle oluyor :) saat 1 :13 AM.Lütfen zamanla oluşan deneyimlerinizi detaylı anlatın ki herkes yararlansın. Hepinize selamlar,başarılar.

5. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    hocam 40 gunde %1.7 yağ oranında düşüş yaşamışsın, bana kalırsa bu oran fiyat/performans açısından resmen rezalet.

6. cemuluc

cemuluc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış
    Yer:
    İstanbul
    Asıl anafikir hydroxycut ı ikinci kutuya geçtiğinde kas oranını değiştirmeden yağdan hızlı vermeye başlamak yani son bir haftada zaten %oranı değişti, saf kas oranınıda bir o kadar azaltınca ona ben diyet adını veremiyorum ayrıca. Hydroxycut hardcore iyi bir ürün kas oranını azaltmaması açısından benim görüşüm.thums:

7. Camelion

Camelion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  8. PipsquEak

PipsquEak Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    [FONT=Arial, Verdana, Helvetica, sans-serif]"ABD’de yılda 9 milyon satıyordu"
    [/FONT]9 Milyonda 1 kişi olmak çok zor gerçekten ama bi bildikleri vardır herhalde

9. Blues

Blues Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Kastan kaybetmeden sadece yagdan kaybetmesi hangi sebebe bagli? Kalp atisini surekli yuksek tutup otururken bile kardiyo yapmamizi sagladigi icin mi? O zaman uzun sureli kardiyonun kas yikimina yol acmasiyla celismiyor mu?

10. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Buradaki amaç, bütün bir sene çalısıp örneğin 5 kg kas elde ettiniz. Tabi bu arada yağ kütleniz duruyor.

Diyet donemine gelindiğinde elde ettiğiniz 5 kg kas kütlesinin, 2 kilosunu kaybederek yüzde 7 yağ oranını elde edersiniz.

Kayıpsız kazanç olamaz bence.

Kısa vadede yağ yakımı ancak böyle olur işte.

11. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    coyote peki birşey sorucam fıkrın nedır

uzun sure spor yapmamıştım, çok yağlandı vucudum.

şmdi tekrar başladım ve bel incelmesine rağmen vücut hacım kazanmaya başladı.

bunun sebebı gectıgımız seneler ıcınde yaşadgım over training mi? yanı su anda hacım almamın sebebı bu kas hafızası dedikleri şey mi?

yorum yaparsan sevinrim.

12. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Yapılan etkinliğe kardiyo diyebilmek için nabız oranının %65-70 (ki bu yaşa bağlı olarak nereden bakarsan bak dk da 125 in altına düşmez) aralığında olması gerekiyor normalde bu tür ürünler nabzı bu kadar yükseltmiyor, eğer öyle olsa zaten yerinizde bile oturamazsınız çarpıntıdan.... Normal hızın biraz!? :) üzerine çıkartıp (ki buna kardiyo diyemeyiz) toplamda gün içinde fazladan belki 200- 250 kcal yakılmasını sağlıyorlar. Bu da kas yıkımı yaratacak ölçüde büyük bi kayıp değil...

13. serkanozennn

serkanozennn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar ben bu ürünü gitti gidiyordan 120 kapsülünü 125 ytl ye aldım sizce sahte olması ihtimali nedir? walla bana faturayı da yolladı yukardaki yazılanlarla da uyuşuyor inşallah sahte deildir:((

14. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
  15. entel1907

entel1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karın yağlarımdan kurtulmak ve kaslarımı ortaya çıkartmak için destekleyici ürün araştırmalarım sırasında en etkili olarak muscletech hydroxycut hardcore kullanmayı düşündüm ama fda üzreinden yaptığım araştırmalar soncunda http://www.fda.gov/bbs/topics/NEWS/2009/NEW02006.html olumsuz bazı bilgilere ulaştım, ebay.com üzerinden ürünü almayı düşünürken ürünler yerine domainler satıldığını, domainlerin de ürünlerin olumsuz etkilerini belirttiğini gördüm (hydroxycutkills.com gibi :) )
    şunu belirtmek isterim ki ürünü almayı düşünen arkadaşlar iyi araştırsın, benim gibi yakışıklı ölmektense göbekli kalırım diyen arkadaşlara daha fazla mekik dışında bir tavsiem yok =)

16. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    4 yılda en az 3 kutu içmişimdir ve Allaha şükür testlerim herşeyim çok iyi çünki günde 4 kapsülden fazla hiç kullanmadım ama bu 9 milyondan problem yaşayan 23 kişi kesin dozajı aştı ve bu hale geldiler diğer türlü hydroxycut hardcoredan ölmek diye birşey yok olsa forumda müptelas gibi kullananlar bugün aramızda olmazlardı

17. doktor58

doktor58 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    yılda 9 milyon satmıs 1 kişi ölmüş bence bayagı düsük bir yüzde ve bu sadece 1 yılda satılan kac yıldır bu ürün piyasada

18. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    bu hafta forumdakiler gidip test yaptırcak ve hepsi turp gibi çıkınca kullanmaya devam etcekler diye düşünüyorum :)

19. doktor58

doktor58 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    vallaha dogru diyorsun :D:D allahtan 3 kutu stoklamısım:D:D

20. mostermost

mostermost Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hydroxycu hardcore kullanımı

merhabalar.
    elimde hydroxycut hardcore var ama son kullanım tarihi 3. 09

3 ay geçmiş . kullanmam bi sorun yaratır mı ?

bu tip ürünlerin kullanım süresinden sonra 6 ay daha kullanılabildiklerini duydum , siz<ce ne derece soğrudur ?
    bilgilendirirseniz sevinirim
    [​IMG] [​IMG] merhabalar.

bu tip ürünlerin kullanım süresinden sonra 6 ay daha kullanılabildiklerini duydum , siz<ce ne derece soğrudur ?

[​IMG] [​IMG]vvv

Sayfayı Paylaş