MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 98
    62,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 44
    27,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    10,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 175 üye.
  1. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Kafein noksanligini artık günde 1 fincan Türk kahvesi içerek tamamlicaz artık. çok teşekkürler hocam ilgin adına iyi çalışmalar dilerim.

SiR_Arawn bunu beğendi.
  2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    maalesef tr deki versiyon çok etkisiz. ben hepsini denedim. zaten işin olayı yohimbe de. onu çıkarınca geriye bir şey kalmıyor tıpkı oxyelite den DMMA yı çıkarmak gibi.
    öyle fark var ki, tr dekinden 6 tane aldım bir günde hiç etki etmedi ama yohimbe li versiyonda ise 2 nin üzerine çıkamadım yan etki yüzünden (çaprtıntı, tansiyon vs) ki eskiden
    clen ve dmma li jack3d kullanmış biriyim.

tekrar uyarayım, amerikan versiyonu (yohimbe) li olana dikkat etsin kim alacaksa, öyle pat diye 2-3 tane birden alırsa çok ciddi sorunlar yaratabilir alıştırarak gitmek lazım.

3. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Hocam bende primaforce un yohimbesi var,acikcasi bi turlu acamadim tirsiyorum nedense :) tek tablet off gunde sabah,idman gunude idman oncesi dusunuyorum,sonra gunde 2 ye cikaricam uygunmudur ? Birde arastirdim bulamadim pwo ile yohimbe beraber kullanilmasi sikintili olurmu

4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Hydroxycut sx-7kullaniyorum 4. Haftaya geldim 8-10 kg civarı verdim bel ölçüsü 93 cm den 87 ye düştü. Bu ürünün antreman performansını seviyorum yağmurlukla antreman yapıyorum en az 500 ml terliyorum.
    Diyet ve antremana dikkat ediyorum

wrath

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    ben iyice abartıp dmma lı jack3d ile almıştım hydroxcutu 2 tablet ilk gün tersten görmüştüm gece deprem oluyor diye uyandım meğer kalp atışıymış tansiyon 3 e falan düştü.
    tabi başkasında böyle olacak diye bir şey yok 14 tane cleni bir günde alıp hiç yan etki almayan biliyorum.
    bence pwo ile alma önce amaç yağ yakımı ise önce birini al 1 hafta kullan sonra pwo ile alıştıra alıştıra.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Nisan 2016 ---
    1 ayda 8-10kg verince kas kaybı da çok olmadı mı??

zeus66 bunu beğendi.
  6. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    İllaki kaybetmisimdir ama bu kaybi pek hissetmedim

wrath

7. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Bu arada sx-7 ile ilgili yorum yapmam gerekirse 5 hafta oldu diyete başlıyalı bu ürünü ant öncesi kullanıyorum 10-11 kilo civarı verdim (Sıkı diyet ve antreman yapıyorum)

wrath

8. KontRiario

KontRiario Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sx-7 nasıl kullanıyorsunuz ? Önerilen kullanım şekli; kahvaltı ve öğle yemeğinden 30-60 dk önce 4 kapsül,günde toplam 8 kapsül şeklinde mi kullanıyorsunuz? Yoksa farklı bir düzende mi?

9. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Haftada 1-2 kezden sıkıntı olmaz
    Benim kullanım tarzım ilk 2-3 antreman çarpıntıdan korktuğu için antremandan 30 dk önce 2 tablet aldım daha sonra antreman öncesi 4 tablete çıkardım 8 tablet tarzı kullanım şekli bence çok abartı zaten 4 tablet içip antremana yağmurluk tarzı elbiseyle girin abartısız duş almış gibi terletiyor 8 tablet bence gün içinde rahatsız eder içindeki kafeinden dolayı gece uyutmaz. Bazen 4 tablet aldigim zamanlarda bile gece uyumakta zorlaniyorum

wrath

KontRiario bunu beğendi.
  10. KontRiario

KontRiario Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ağırlık idmanlarından öncede kullanıyor musunuz, yoksa sadece cardio idmanlarından önce mi kullanıyorsunuz?

11. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Ben önce ağırlık sonra kardiyo beraber yapıyorum

wrath

KontRiario bunu beğendi.
  12. KontRiario

KontRiario Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler,yardımcı olduğunuz için

13. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    wrath hocam bir sorum var sx7 urununu bende almayi dusunuyorum etkisi kac saat ?.. mesela ben sabah 9 da kalkiyorum 9.30 da spor a gidiyorum 1.5 saat yapiyorum spor etkisi 1.5 saat varmi birde nasil kullanmaliyim mesela sabah 3 tane alsam birde aksam 5.30 da tekrar gidiyorum spor a 3 tanede o zaman alsam bir zarari olurmu ?

14. Skarium

Skarium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sizce nasıl?
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Ocak 2018 ---
    şu anda vücut geliştirmede orta seviyelerdeyim ama karın yanlarımda çok yağlanma var sizce hangi yağ yakıcı supplement almalıyım boy 175 kilo 83

arada spordan 30 dk önce carnifit alıyorum devammı edeyim yoksa supplementmi alayım

Son düzenleme: 13 Ocak 2018
  15. @salihstrength

@salihstrength Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Supplement Gurmesi :)
    Yer:
    ANKARA
    carnıfıt güzel bi ürün fakat bölgesel yağların yakımında sana malesef tam anlamıyla yardımcı olamayacaktır.Bölgesel şikayetin var ise Cla kullanmalısın carnıfıt benzeri l-karnitinler yada herhangi bi termojenik yağ yakıcılarla birlikte kullandığında daha güzel verim alacaksın.
    https://www.supplementler.com/urun/natures-supreme-tonalin-cla-1250-mg-120-yumusak-kapsul-7319

16. ALYADUA

ALYADUA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba siteye yeni üyeyim yağ yakıcılarla ilgili hiç bir fikrim yok doğum kilolarımı atamıyorum en etkili Yücel'e ettiğiniz ürün nedir bende kullanmak istiyorum ücreti önemli değil en kalitelisi veya set olarak nedir bu arada 10 kg verdim demişsiniz yardımcı olsanız sevinirim

17. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;

Öncelikle bölgesel yağ yakımı olmadığı neredeyse tüm otoriteler tarafından kabul ediliyor. Kilo alıp vermek kalori açığı ortaya çıkararak olabilir. Bu da demek oluyor ki öncelikle beslenmenizi yoluna koymalısınız. Kendi günlük aktivitenize göre harcadığınız kaloriden %15-20 daha az kalori alırsanız kilo verirsiniz. Öncelikle dışarıdan takviye almaktansa %100 sonuç veren bu yöntemi denemelisiniz.

Ayrıca termojenik yağ yakıcılar Hydroxycut vb. içerisindeki fazla kafeinden kalp ritminizi bozmaya kadar gidecek bir süreç içerisine sizi sokabilir . Özellikle bu gibi supplementler Türkiyeye gelirken içerği değiştirilen supplementler ( Amerikan versiyonunda yohambine var , Türkiye'ye gelenlerde yeşilçay özütü mevcut )

Ayrıca CLA 'nın çok fazla reklamı yapılıyor son zamanlarda fakat yaptığım araştırmalardan çıkardığım sonuçlara göre yağ yakım hızınızı kayda değer bir şekilde arttırmıyor. Aşağıda CLA ile ilgili bir inceleme paylaşıyorum. CLA ile ilgili daha fazla araştırma isterseniz link paylaşabilirim.
    CLA üzerine yapılmış 18 araştırma inceleniyor. Araştırmanın sonucuna göre plecebo kullanan kişilere göre , CLA kullanan kişiler haftada 50-80 gr daha fazla yağ kaybetmişler.Bu aylık olarak 200-320 gr yağ kaybı demek. Sonuç olarak CLA kullanmak kilo verme hızınızı ciddi miktarda arttırmıyor. CLA kullanmak yerine doğru beslenme ve antreman daha mantıklı olacaktır.
    Ayrıca başka bir araştırma CLA'nın yiyeceklerden alınması , supplement olarak alınmasında 3-6 kat daha fazla yağ yaktırdığını gösteriyor. CLA doğal olarak sütte ,tereyağında , otla beslenen büyük baş hayvanların etinde bulunuyor. Günlük olarak bunları tüketiyorsanız CLA alımı ile ilgili bir probleminiz olmayacaktır.

diez bunu beğendi.
  18. BatuAres11

BatuAres11 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Türkiye’de termojeniklerin içeriğiyle aşırı oynanıyor;Animal Cuts’dan verim almak için tek seferde 2 paketi gömüyorum;hatta bazen sabah kardiyosuna çıkarken 2 paket+espresso gömdüğüm oluyor.
    Fakat soruna cevap vericek olursam;içeriğinde ki aminoasitlerden dolayı Animal Cuts’ı öneririm,diğer termojeniklerde lösin,izolösin ve valin bulunmuyor.

Son düzenleme: 2 Şubat 2018
  19. james0016

james0016 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben orjinal içerikli hydrocut buldum gürcistandayım 86 kiloyum 1,80 boyum var yağ oranım fazla ama bir yandan kas kütlemi büyütmek istiyorum hydroxycut kullansam kaslarımdan da erime yaşarmıyım ?

20. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    iyi beslendiğin takdirde en az seviyede kas kütlesinde azalma etkisi görürsün.

Sayfayı Paylaş