MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 98
    62,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 44
    27,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    10,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 175 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    MuscleTech Hydroxycut adlı ürünün son formülü piyasaya sunuldu.

NEW HYDROXYCUT HARDCORE® ELITE FROM AMERICA'S #1 SELLING HARDCORE SUPPLEMENT BRAND
    All new HYDROXYCUT HARDCORE® ELITE was rebuilt from the ground up with one purpose in mind: to provide you with an unrivaled thermogenic experience. With potent amounts of Coleus forskohlii, yohimbe, L-theanine, theobromine and caffeine, this powerful formula delivers a one-of-a-kind sensory experience and jacks up energy levels! Plus, HYDROXYCUT HARDCORE® ELITE will help you lose weight with the key ingredient (green coffee extract [C. canephora robusta]), which has been shown to be effective in two separate human clinical studies. Very few thermogenic formulas have solid clinical studies backing their weight loss ingredients, let alone two weight loss trials. Now it's time for you to experience what a real weight loss formula can do for you!

POWERFUL WEIGHT LOSS COMPLEX TESTED IN 2 CLINICAL STUDIES!
    2 In one study, subjects taking the primary ingredient (green coffee extract [C. canephora robusta]) in HYDROXYCUT HARDCORE® ELITE for 60 days lost, on average, 10.95 lbs. versus the placebo group, which lost an average of 5.40 lbs. Both groups followed a low-calorie diet. In a separate 8-week study, subjects using the same key ingredient lost an average of 3.7 lbs. versus subjects using a placebo, who lost an average of 1.25 lbs. Both groups followed a calorie-reduced diet and performed moderate exercise.

SUPER-THERMOGENIC ALSO DELIVERS EXTREME ENERGY!
    HYDROXYCUT HARDCORE® ELITE also contains a powerful super-thermogenic ingredient (caffeine anhydrous) that's been shown to deliver a serious boost of extreme energy after just one dose!
    * These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

Ekli Dosyalar:

Secretgarden bunu beğendi.
  2. Ertan05

Ertan05 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    270 mg kafein ? uçurur adamı

3. hp22

hp22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    nerde satıyolar bunu :D

4. neverland33

neverland33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    muscletech in en son duyurduğu yağyakıcısı... beta testleri yeni bitti,1-2 gün önce amerikada satışa çıktı, Türkiye'de ne zaman satışa çıkar bilinmez, ama firma bu ürününde oldukça iddialı.

5. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    kalp ve yüksek tansiyon için bire bir olmuş :)

kaanbugra ve soldierye bunu beğendi.
  6. riotstarter

riotstarter Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  7. Xærø

Xærø Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünü bugun aldım. Pazartesi günü kullanmaya başlıcam etkilerinden bahsederim

hakankabaoglu bunu beğendi.
  8. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü nerden ve nasıl aldınız?

9. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Güzel bi ürüne benziyor. Kullananlar yorum yaparsa süper olur

10. riotstarter

riotstarter Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    10 günden beri kullanıorum yaklaşık 2 kilo verdim 99 dan 97 kiloya düştüm ürün gerçekten enerji veriyor. haftadaa 6 gün antreman.antremandan 45 dakka önce 2 tane kapsül alıyorum.İştah kesmeside iyi.Ürünü aldıktan sonra içinizin alev alev olduğunu hissediyorsunuz.Sadece yan etki olarak bende boğazımda balgam birikmesi birde belli bir saat geçtikten sonra ellerde titreme oluştu.Bunuda yüksek derecedeki kafeine bağlıyorum.Oxyeliteıda denedim enerji desteği ve terlemede hardcore elite 1 gömlek üstün.Yan etkiler bakımındansa oxyel,teın hiçbir ya etkisini görmedim.Şunuda belirteyim çok sıkı bir rejim yapmıyorum.Sabah kahvaltısı genellikle menü zengindir,birde saat 6 da yemek yiyorum.

RaJeV bunu beğendi.
  11. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Sadece spordan önce mi 2 adet alıyorsunuz?
    Kullanım talimatında 2 ana yemekten önce 2şer adet alın yazıyordu?

12. mustafa_52933

mustafa_52933 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürünü sipariş ettim

Arkadaşlar Ürünü sipariş ettim. 140 TL'den ilaveten yanına,Now Sports CLA Exxttreme 90 softjel Aldım.Ürünler gelince deneyimlerimi paylaşıcağım.

13. riotstarter

riotstarter Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ewet spordan önce alıyorum.Kullanma talimatına fazla uyduğum söylenemez.Bu ürünlerin sporda etkisinin hat safaya ulaştığı için spordan önce alıyorum.30 45 dk geçince dehşet titremeye başlıyorum.Bugünkü titreme şiddetim baya bi fazlaydı.

TheHardCore bunu beğendi.
  14. polite

polite Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhabalar.. ürünü bir haftadır kullanıyorum....terleme ve titreme ve birazda çarpıntı yapıyor..kutuda tarif edildiği gibi vucudun zamanla tolerasyon sağlayacağı şekilde kullandım ama gerçekten çok güçlü bir ürün tolerasyon gelişimi bir anda olmuyor, insanı sarsıyor... tansiyonuda fırlattığını düşünüyorum..panik atağa müsait yapısı olanlar kullanmasın derim.. 2 şer tabletin yerine günde 1 er tablette kullanılabilir.. ürün amerikada bile çok yeni,bi amerikan sitesinde157 yorumun tamamını taradım nerdeyse(site ismi vermek yasakmı bilmiyorum yazmadım o yüzden), kullanıcıların büyük bi kısmı ücretsiz örnekleri kullanıp çok memnun kalmışlar..157 kişinin oylarıyla 10 üzerinden 9.3 almış bi ürünü kötü olamaz.. ama kesinlikle çok güçlü bi ürün...kullananların dikkatli kullanmalarını ve çay ,kahve vb gibi kafeinli diğer ürünlerden kesinlikle uzak durmalarını tavsiye ediyorum .. çok ilginçtir ki bende o herkesin bahsettiği güç patlamalarını yapmadı ama yağ yakımında 1 haftada bile işe yaradığı kesin..tabi ki iyi bir diyet ve kardiyo programıyla bütünlemek gerektiğini söylememe gerek yoktur sanırım..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:11 ----------

bu arada bu ürünün sürekli soğuk bi şekilde terleme yaptığını ,üşüme hissi, bağırsaklarda hassasiyet ve burun akıntısı yaptığını da söylemeliyim.kolay kolay hiçbişeyden etkilenmeyen bünyem bile resmen sapıttı, acayip bir huzursuzluk etkiside veriyor... bunlar sadece bende mi oluyor diye merak ettim ama baktım ki bi çok kişide aynı etki var..

15. mustafa_52933

mustafa_52933 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürün elime ulaştı.Kullanımı şu şekilde yazıyor yanlış anlamadıysam tabi.

Day 1 1 Capsule, 1x Daily (Birinci gün bir Kapsül alınacak)
    Day 2 and Day 3 2 Capsules, 1x Daily (2.ve 3. gün birer kere olmak üzere 2 Kapsül olarak Alncak)
    Day 4 and Beyond 2 Capsules, 2x Daily (4.gün ve sonrasında günde 2 kere 2 kapsul olarak Alıncak)
    Sabah ve öğle yemeklerinden 30-60 dakika önce alınacak.10 bardak su içmeyi öneriyorlar.
    Ve 24 saatte 4 kapsülü geçilmemesi gerekiyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:03 ----------

4. gün ve sonrasında günde 2 kere 2'şer kapsül olarak yazacaktım.yazım hatası olmuş.Yani 4.gün ve sonrası günlerde günlük 4 kapsül alınacak.

16. mustafa_52933

mustafa_52933 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürünü bugün kullandım.Ben bundan 2 hafta önce kadar da Muscletech Hydrocut Stix 40 kullanmıştım.
    Onun için kafeine bağışıklığım arttı ve 2 kapsülle başladım.Aynı zamanda ilaveten yanına sabah ve akşam birer adet Now Sports CLA EXXTTREME alıyorum .
    Kesinlikle pisikolojik değil cidden enerji artışı var.Yoğun terleme yapıyor.Biraz titreme geldi bana ama fazla değil.Nabız artıyor.böyle idman yaptıkça yapasınız geliyor.Diğer günlerde etkilerini yazacağım inşallah.

17. riotstarter

riotstarter Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hocam çarpıntı olmadı ama soğuk terleme üşüme hissi ciddi war.bünyesi zayıf olanlara tavsiye etmiyorum.Bu özelliklerine rağmen ürünü sevdim.Şunuda söleyim bir kaç antremandır baş ağrısı oluyor özellikle kardiyo+mekik+göğüs çalıştıktan sonra sırta çalışırken başım ağrımaya başlıyor.

18. polite

polite Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baş ağrısı bende yapmadı ama yabancı forumlarda okudum baş ağrısı yaptığı kullanıcılar olmuş..ben bir haftayı bitirip ikincisine başladım.. işin aslı enerji açısından çok ciddi bir faydasını gördüğümü söyleyemem, enerji bakımından herhangi bir sıkıntım yoktu belki o yüzdendir..çabuk direnç geliştiren bir yapım var, etkileri görmem zaman alıyor.... 3 ncü haftaya başlarken etkilerini görmeye başlayacağımı düşünüyorum..bir hatırlatma daha ürünün kreatinle kombine edilmemesi gerektiği söyleniyor..

19. fteksen

fteksen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullanmaya başladım kalp atışı hızlanıyor, üşüme hissi ve burun akıntısı yapıyor daha önce efsane hardcore ve sonrasında hardcore x kullanmıştım ilk seferinde bu kadar hissetmemiştim. bir şey soracam ürünün üzerinde 100 caps yazıyor fakat içinden 102 tane çıktı doğal bir durum mu?

Son düzenleme: 16 Mayıs 2012
  20. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Beyler nerden buldunuz 2 dakkada bb.com danmi getirttiniz bu ne hiz:)

Sayfayı Paylaş