Meter Mevsimler

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve Ceyhunn tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    dostum adam 95 kg cok kuru kuruluku kesınlıkle yapmaz bak 3 yılda 70 kg baslayn sıradan bırı sureklı bulk gezse bu adamdan daha hacımlı durur standart bı beslenme ıle adamın buvutu cok ıyı bak bırsey demıyorum ama kutle olarak yakalar sankı bana pro bb kutlesı var cok kutlelı ama kutle oalrak 3 4 yılda ulasılmıcak duzeyde degıl ama kuruluk olarak ımkansız boyle bı kuruluk o kutlede
    gıysı ıle olan fotolarına bak facebooktan gır yanı cok aman aman kutlesı yok kutlesı normal sporculara gore tabı cok ıyı ama musabık bazında bırsey yapıcak kadar kutle yok standart duzeyde 90 lı kglarda yanı ulasılmayacak degıl tek ulasılmayacak yerı bu defınasyonu bu kuruluk ınanılmaz 95 96 kg heralde bu kıloda ımkansız gıbı bır sey

2. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    İyi bak tendone göre çlsıyor.Kimse 4-5-6 tekrarla büyüyemez...

3. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Nasıl ilaçlarmış onlar anlat bakalım bize "cahil" kalıyoruz biz senin yanında.Daha Detection Time ın ne olduğundan haberin yok gelmişsin burda millete cahil diyorsun.

4. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    cahilsiniz demedim, cahil olmayın dedim.sen kendini cahil görüp üstüne alınıyorsan o senin bileceğin iş.dunya capında MST. olimpialar bile doğalım dıyor. ve her testte dogru olmuyor malesef. :) kı dogrulayamazlar, çünki bazı steroidler vücuttan açbuk temızlenıyor.

5. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yapamazmış :)

6. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    O dediğine detection time denir işte steroidlerin vücuttan atılma süresi.Deseydin ki bu adamlar testlerden önce belli ilaçları belli sürelerde kullanıyor test negatif çıkıyor doğruydu söylediğin ama sen "doğal gösteren ilaç" vardır dedin nedir bu ilaç bekliyorum.

7. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    bende onu soyluyorum işte, vücutt u temızletıyorlar, ılacın ısımelrını bılmıyorum, bilseydımde söylemezdim. öyle yapan cok pes edici arkadaslarım var.

8. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Bunlar zaten her ay teste giren adamlar hadi steroid vücuttan çabuk temizleniyor vs ama 1 hafta mı kür yapıyor bu adam?

9. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Bilmiyorsun çünkü öyle bir ilaç yok.
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Haziran 2014 ---
    En basitinden testosteron suspension 3 gün önce kesilirse testte çıkmaz.

10. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Kenzo'nun katildigi yarismada gecen sene gnbfde usulsüzlük oldu cogu yarismaci stereoidli cikti. En son yarismacilari yalan makinesinde test yapiyorlardi :)

Gesendet von meinem LT26i mit Tapatalk

11. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    O zaman bu testlerin sıkı tutulması lazım her hafta yapılması lazım hatta sonuçta natural yarışmalar haksızlıpğa uğrayan çok olur.

12. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    yarısmadan ocne bıtırıyorlar zaten.dahada iri olurlarsa anlasılıyor. bu benım gorusum, size kalmıs bise.ve emin olun oyle ilaçlar var.iyi sporlar. :)

13. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Bu Meter'in karakterini egosunu bilmeyen twitterine baksin.Adami Taner ünlü yapti.Bu adam tvlere Taner benim kardesim diyordu, simdi parayi bulunca Taner'i sildi.Ki bu paralariya kendi emegi kdar Taner'in yardimlari ile kazandi.Ayrica bunlar okul okumadan, uluslararasi yarisma kazanmadan sosyal medyadaki hesaplarinda kendilerini dünyaca ünlü sporcu gibi tanitmalarida ayri bir komedidir.Meter steroid kullaniyor, Meter Taner bunlar dengesiz adamlar uyuduklari saat belli degil, kuluplerde ickiler, neler neler.Yani steroidsiz meter gibi civik bir adam bu vucudu yapamaz.Ayrica bu adamin soyle bir yszi yazmistir, "Kahraman gibi vucudunuz olmasini istiyorsaniz, sinema da su icin" diyordu.Gene birgun birisi Meter bize sinemada su icin diyordun kendin kuluplerden cikmiyorsun deyince tepkisi aynen boyledir."Benim kahraman gibi vucudum var, sizde yapin sizde gidin.

Bunlar centilmen gercek bir sporcunun yapacagi seyler degildir, tabikide kendisi calismis cokta guzel yerlere gelmis ancak insan biraz alcak gonullu olur.Diyebilir ki kardesim ben butun yil antreman yapiyorum, senede 1 ay egleniyorum, bu okeydir.Ancak boyle egolu kendini begenmis sözler tamamen iticilik.Ayrica steroid kullanmiyorum demesine kendiside guluyordur heralde.National geographic'in steroidler adlikli videosunda steroid alan bir insanin normal bir knsana gore %80 daha hizli onarim kabiliyeti oluyormus.Yani biz birgun antreman birgun dinlenirlen, bu tipler hergun cslisiyor haftada sizden 2 3 antreman fazla yapmis oluyor.Videoda steroid kullanan bir olimpiyat sampiyonuna soruyorlar, steroid kullandiniz, ölümden döndünüz nugun genc olsaniz gene kullanir misiniz ? Diye soruyorlar.Cevap aynen bu "Evet, cünkü bir restauranta girdiginizde insanlarin size bakmasi, ya da kari kizlarin ilgisi o özgüven sanirim bunun icin tekrar kullanirdim".Buna benzer birsey soyluyordu yani bu isler egodur, egosunu tatmin etmek isteyen bunlari yapiyor, yarismaya katilanlar veya bu isten ekmegini kazananlara saygimiz sonsuz.

Ama Meter guvensiz bir tip, ve sahtekarin teki.Insanlara yardimci olacagim diyor, dünya para aliyor milletten.Simdide Taner cikmis, oda ben hocayim saatligi 500 milyona calistiriyorum.Aylik 4 bin ytl, ayda ogrencilerimi 8 saat calistiracagim falan diyor.Yani bu adamlarin mujabbetini 10 dakika dinleyen akilli bir insan bu heriflerin nekadar dengesiz, ve degisik hareket edebileceklerini anlarlar zaten.Ayrica National'in belgeselinde steroid kullanan insanlarin antreman kacirsa, duzgun uyumasa, iyi beslenmese dahi normal bir insandan daha iyi gelisebilecegini soyluyor.Taktir sizlerin.
    Bil mukabele saygilar.

14. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

hangi ilaçmış o?

15. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    National geographic de.yalan soyluyor diyen cikmamis.
    Hayret......

16. ruther

ruther Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    tv 8 de program da 8 sene çalıştığını söylüyor.

17. cem baştürk

cem baştürk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    herifin antremanı 3 saat sürüyomuş videolarında söylüyo

18. Shadin

Shadin Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    delilsiz kanıtsız , ki birçok kişinin karakterini ve çalışmalarını takdir ettiği kenzoya iftira atman hiç hoş değil.
    ilaç ismi ver demilşlere vermemişsin
    bilimsel birşeyler söylememişsin
    meteri bilmem fakat kenzo gibi temiz bir adama bu kadar kolay çamur atmanı şahsen ben kendime yediremedim.
    son söylediğin cümleyi sana ithaf ediyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Temmuz 2014 ---
    delilsiz kanıtsız , ki birçok kişinin karakterini ve çalışmalarını takdir ettiği kenzoya iftira atman hiç hoş değil.
    ilaç ismi ver demilşlere vermemişsin
    bilimsel birşeyler söylememişsin
    meteri bilmem fakat kenzo gibi temiz bir adama bu kadar kolay çamur atmanı şahsen ben kendime yediremedim.
    son söylediğin cümleyi sana ithaf ediyorum

19. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Meter dopinglidir değildir tartışmasına çok umrumda olmasa da en basitinden bir diüretikleri bilmeden öyle ilaçlar yok diye kesip atmak bence çok tekdüze ve dediğim dedik tarzı bir yaklaşım, siliciler çok uzun zamandır var,bizim bilmediğimiz profesyonel anlamda kullanılan çok etkililerinin de olması olasılık dahilidir tabi ki..

Konuyu iyice tartışmaya çevirmeden meterle aynı şehir de yaşayıp arada karşılaştığımdan çok iyi bir kütleye sahip olduğunu belirtip söyleyeceklerimi bitireyim. Steroidli-steroidsiz yiğidi öldür hakkını yeme netice de :)

Kaan Türk, saq04ever ve ajn16 bunu beğendi.
  20. romeofek91

romeofek91 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    meter mevsimlerle cenk hocanın bazı videolarını izliyorum çok komik gerçekten

mesela bu yada sadece cenk hocanın videolarına baksanızda yeterli karın kası videosu :D

garın gası :D

Mustimusti bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş