mesajla konuşulan kızı etkileyebilmek. yardım ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve captctlk tarafından 7 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    seviyorsan git konuş bence.

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  2. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    üzüldüm,ama zamanla belki bi açık kapı olabilir kimbilir bence yakın olmaya devam et.

3. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    abicim bana eski sevgilisini unutamadığını benimle tekrar konuşabileceğini (arkadaş olarak) eğer etkilenirse devam edeceğini etkilenmezse bitireceğini söyledi . şimdi ne yapıpta onu kendime ekmem lazım ?
    onu nasıl kendime aşık edebilirim ?

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Öyle bir sormuşsunki ben cevabını vereyim .

Kaliteli giyin , bol para harca , elit mekanlarda gez , 2-3 güzel fotograf cekil ...

Lafta aşk , bi bakmışsın aşık olmuş

5. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Vücut geliştirip arnold gibi olmak kiz mevzularindan daha kolay:)) sadece bunu söyleyim.

6. Realist Boy

Realist Boy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Geri çekil başka kızlarlala samimi ol o zaman kendi gelicek çok fazla önemsediğinizden kaybediyorsunuz bu kızları captctlk.

Akay bunu beğendi.
  7. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Öyle sende haklısın ama böyle yaparsam benden dahada soğumasından korkuyorum çünkü çok seviyorum onu

8. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    Danny Boy'a sor !

9. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    benim anladığım kız senden hoşlanıyor,eski sevgiliyi unutamadım lafı boş onu geç,kolay elde edilen kız imajı çizmemek ve birazda egosunu şişirmek istiyor gibi...

captctlk yapacağın şey şu;
    yakın olmaya devam edeceksin,konuşmadığın veya mesaj atmadığın bir gün bile olmasın.bir sorunu varmı veya memnun olmadığı şeyler öğrenmeye çalış,eğer varsa endişelen onun için ve ona hissettir bu durumu,gerekirse çözmeye çalış,ilgi çok önemli kısacası...
    küçük sürprizler yap,mesela bir çiçek,bazen küçük bir hediye,arkadaşlarının yanında gururunu okşa güzel şeyler söyle...

hepsinden daha önemli bişey yap ve sakın ABARTMA...

10. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    abicim ben buna sevdiğimi söyledim. o da kuzenime beni beğendiğini fakat bana ısınamadığını söylemiş

11. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    tamam işte zaman lazım biraz demekki,eğer bu kızı isiyorsan markaja devam,bu kadarına değmez diyorsan bilemem.

12. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bence doğal ol yapmacık olmaya çalısma
    karsındakı senı böyle sevsin

13. cesgin

cesgin Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    en iyisi unutmak.... =)

uzatmanın alemi yok, kendi adıma konuşuyim sende istediğin şekilde etkilen,anla...

kızı şuanda elde edebilirmisin? evet. ama bence etmemelisinde..
    elde etmek zor değil, zaten beraber arkadaşca zaman geçirdikce oda sana alışıcakdır
    piskolojik faktörleri var bunların....
    kimsenin sana buradan napman konusunda yardımcı olabiliceğini zannetmiyorum
    en azından neler yapmaman gerektiğini söyliyebilirler.

birini etkilemek kendine bağlamak zaten senin karakterin,zekan,konuşman,mizahın,ilgi alanların vs vs le ilgli aksisine etkiliceğim diye kısa süreli rollere gerek olduğunu düşünmüyorumki sen kendi halinde birine benziyorsun amaçların başka şeyler değil.....

ha, nasıl mesaj yazıcağını söyliyemem tabikide çok zor burdan..
    ama beraber biriyle vakit geçirdikce ister istemez ona bağlanır ve alışırsın piskolojikdir bu
    cok sevmen gerekmez ama cok sevdiğini bile sandırır adama.
    zaman geçir,farklı biri olduğunu gerekli hobi müzik zevkinle kafala, farklı şeyler yap sıkıcı olmamaya gayret göster, bazen duygusal bazen cok enerjik herşeyille bir farklı zamanlarda olmalısın, kendine güvenen biride ol yeter zaten.

olay burda tamamen kızın karakterine ve zevklerine hitap ederek konuşmak davranmak aslında.. ama şöylede birşey var kız senden yeterince etkilenmemiş etkilense zaman içersinde olsun demezdi diyemezdi bu demek oluyorki zaman içinde seninle beraber olsada
    hiçbirzaman istediğin kadar seni sevmicek aklı belki bazen eskide, bazen yeni şeylerde kalıcak ilişki süreside hadi 4-6 ay olur olmaz =)

gerisi kızla nekadar ve nasıl geçirdiğin zamana bakar..
    kız zaman içinde olabilir dediyse bu evet demek aslında 85/100
    ama dediğim gibi ilişkilerin mantık hatası zaten bi tarafın az diğer tarafın daha çok sevmesidir.
    kız için özel biri değilsin bunu zaman içersindede değiştiremezsin, sevgisini artırabilirsin sadece buda ona gösterdiğin ilgi, geçirdiğiniz zamanlar, yaşadığınız özel anılarla olur bu şekilde oda seni sevicek bağlanıcakdır.

**kendi adıma, bir kız bana beni herşeyden cok sevdiğini bile söylese göz bebeklerindeki o ufak büyümeyi ve parıltıyı görmeden o kızla beraber olmam =)

Son düzenleme: 16 Ekim 2012
  14. Aurora

Aurora Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    dogal ol kendini kasma normal bir arkadaşınla muhabbet eder gibi kendinden bahsetme daha çok onun konuşmasını sagla
    tabi kanka ayagına fln girme sinema,cafe gibi yerlere giderek onu tanımaya çalış ama o seni tam anlamıyla nasıl biri oldugunu hiç bir zaman ögrenmesine izin verme,gizem karizmanın baş ögesidir kızlar etkisinden çıkamaz

Sayfayı Paylaş