McDonalds - Besin Degerleri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve sarc4stic tarafından 5 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 70 üye.
  1. OqzhN

OqzhN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam kardeşim mcdonalds'a üye olcam her gün yerim böyleyse.18 yaşındayım boyum 1.83 kilom 63 kilo almak istiyorum ama olmuyor iştahım hiç yok tek sorun kilom kendimi seviyorum tek bişey hariç kilom.80 kilo olmak istiyorum boyumla orantılı olarak fakat hantal biri olarak değil :) protein tozu ilaç olarak ne kullanacağımı bilmiyorum bb yapmam başlamam gerek fakat ne bunlar olmadan besin listesi yapamam etkili olacağını düşünmüyorum ilaçlar protein tozlarının isimlerini duyuyorum fakat tereddüt ediyorum çünkü yan etkisi olur diye yardim ederseniz sevinirim :D

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    yaglanarak kilo almak nerde kaslanarak kilo almak nerde. mcdonalts a verilen parayla cok kral beslenilir salonada gidilir :)

3. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    O genç turkcell bi big mac menu alana bi tane bedava kampanyası yokmuydu beni çileden çıakrıodu .) yiosun 1.5 saat sandalyeden kalkamıosun sonra .)

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    suanda benim canimzerre kadar ne hamburger ne pizza ne kola ne cikolata hic bisey cekmiyor. ton baliga haslanmis tavuk gogsune patatese pilav turevlerine abone oldum cok da mutluyum suan zamanla nefis iyice koreliyor. diyetin basi zor sadece gerisi kolay.

5. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    şimdi ben günde 3000 calori alırsam saglıklı bi sekilde kilo almadan yasıycam mı :)

6. tpcshkr

tpcshkr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Kesınlıkle saglıksız :)

7. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    mcdonalds amerikada artık elleri ayakları tutmayan devletten aldığı belli bir maaşla yaşıyan yaşlılar ve sokak adamlarına hitap ediyorr, ülkemizde ise çocukların ve gençlerinn gözlerini boyuyarak hayatlarıyla oynuyorlar, TARTIŞMASIZ SAĞLIKSIZDIR !

Not: Amerikada 5 sene yaşadım ve gittiğim her eyalettede aynı şey gördüm, mcdonalds gördüğüm yerde subway aranıyordum zaten...

8. rochas_e

rochas_e Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam.
    Forumu uzun zamandır takip ediyorum.Ama pek yazmıyorum,
    merak ettiğim bir şey var;bu tabloda yukarda erkek, kadın ve yaş grupları olarak sınıflandırılmış.Bu sınıflandırmada günlük alınması gereken miktarlarmıdır? Ve eğer öyleyse sporda daha fazla kcal enerji harcarsak ne olur?

9. bitirim***

bitirim*** Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    yazan degerler sedanterler için yani spor yapmayan normal insanlar için
    bende yaklasık on gunde bır burger kingde fix hiç değişmez 5 tavuk burger 1 tane büyük boy şeftalili ice tea ,nasıl insanın canı çekiyor yiyecekleri alırken insanlar nasıl bakıyorlar ama yedikten sonra kendimi çok kötü hissediyorum sanki üzerimde bir ağırlık varmış gibi oluyor

10. woodoo

woodoo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kentucky değerleri yokmu :) extreme kaç kalori sürekli yiyip duruyorum

11. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    quarter pounder
    Orta boy patatez kızarmtması ve coca cola;
    999 kkcal 39,5 gr protein -- 130,4g karbonhdrat-- 35,9gram yağ -- 7,2gram lif-- 35,9mg kolesterol-- 1141,0 mg sodyum --90,5 mg kalsiyum -- 3,3 mg demir bulunduruyormuş

gercekten kür gibi :p :D ama tabi bunu sabah öğle aksam 1er öğün yemek istesek 10x3 30tl ayda 900 tl bununla ne kürler yapılır :D

12. Wars_Lord

Wars_Lord Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yani mcdonaltsın bazı yemklerindede 35 gram protein var hiç kötü deil ama iççekler ve digerleri berbat bu yemeklerin kalorisi cok yüksek oldundan mı kilo aldırıyor

13. Mugen

Mugen Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    "Supersize Me" belgeselini izledikten sonra bu tür "Fast Food" ürünlere yaklaşmamaya başladım. Bununla birlikte son dönemde izlediğim "Food, inc." ise hazır gıda ürünlerine bakışımı çok değiştirdi. Gerçi Amerikan sistemini anlatsada bizdede ilerideki görünüm bu olabilir. Mutlaka izlenmeli...

14. pssakal

pssakal Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    supersize filmiyle ilgili önemli bir anektodu aktarmak istiyorum,
    denek olan adamın eşi bu beyfendinin cinsel açıdan da sağlığının etkilendiğini belirtti.

15. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    amerikanın çoğu obez diyorsunuz da sanki annelerinin karnından en aşağı 45 cm defina kollarla doğan o zenciler ne yiyorlar :D

Coyote bunu beğendi.
  16. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    adamlar ne yerse yesin genlerinde var kas kütlesi :D bizim genimizde hemen yağlanmaya keşkül kıvamanı gelmek için hazır :D

17. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    ne varsa zencilerde valla artık antremanda hiphop dinliyorum bakalım ne kadar yararı olucak :D

18. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    zenci mcdonaldstan yese yemesede ne olcakki sürekli büyüme şeklindeler :D

19. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Ben McDonald's ürünlerinin üstünde yazan değerlere inanmıyorum. Zaten doğru olsa bile sabah kızan yağı değiştirmeden 50 parti akşama kadar patates kızartırsan değil 1000, 10 kalori olsa ne yazar.

20. Mugen

Mugen Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar son dönemde artan et fiyatlarından sonra çok fazla domuz etinin piyasada olduğundan bahsediliyor. Ayrıca sucuk salam sosis gibi içeriği tam belli olmayan üsünlerde de çok fazla domuz eti, ve diğer hayvanların normalde yenmeyen bölümlerinin olduğundan bahsediliyor. Domuz etinin özellikle çokça tüketilen bu tür hamburget eti - hazır köfte tarzı yiyeceklerde olma olasılığı bence çok fazla. Lütfen yiyip içtiklerinize dikkat ediniz.

Sayfayı Paylaş