Lor Shake Ne zaman içilmeli

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve sefaver tarafından 10 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. sefaver

sefaver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar youtube uzerinde bir video gördüm lor shake yapıyor 250 gram lora 250 ml su koyuyor.Bende bunu yapmayı düşünüyorum ama ne zaman içeeğimi bilmiyorum.Spor dan önce mi sonra mı, kaç saat sonra veya önce?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. athhajar

athhajar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Spordan sonra kullanabilirsin yararlı olur.

3. noobbuılder21

noobbuılder21 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Son zamanlarda edindiğim bilgiye göre lor, whey protein içeriyomuş :) ben protein tozu gibi antremandan hemen sonra içmeyi planlıyorum daha faydalı olur gibi :) yanlışım varsa yanıltmıyım tabi biraz daha araştırsan daha iyi :)

4. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Valla icebilirsen helal olsun ben denedim icmeyi yani yemek secen biri falanda degilim icine biraz kakao koymustum ben 750 ml civari yapmistim 500uzunu zor ictim ictikten sonraada bogazimi bi yakti 30 45 dk civari o yuzden kullanmiyorum.

5. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Uzun sürede sindirildiği için antrenmandan sonra Lor yerine whey proteini tavsiye ederim.
    Ben yatmadan önce veya uzun süre aç kalmadan önce kullanıyorum.

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sabah kalkınca al , lor shakeni , bu tozlaşmış whey gibi değil ki , kana toz gibi hızlı karışsın.Normal besin olduğu için , her besinin kana karışma süresi var.Tabi Whey protein tozu gibi kullanıyım diyip antreman sonrasıda alabilirsin ama ben bu iki kullanım ve geceden yanayım , tercih sende.

7. Mericc_91

Mericc_91 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    ben her antremandan sonra lor shake içiyorum protein tozuda kullanmıştım bir ara ama bıraktım sadece lor shake döndüm karışımı şu şekilde yaparsanız rahatlıkla zevkli bir şekilde içersiniz ben alıştım artık çok rahat içiyorum genellikle 120 130 gram kadar lor koyuyorum yeterli bence beslenmemde iyi çünkü shaker yada bir kabın içine 120 gram lor içine 1 adet muz atın elinizle parçalayarak koyun tarçın dökün biraz ve çorba kaşığı 1 adet kakao koyun ve üzerinide kapatacak şekilde su koyun tercihe göre daha çokta olabilir onu ben el parçalama mikseriyle yapıyprum baya parçalanaıoyr boğazıda rahatsız etmiyor rahatlıkla içiyorum...herkeze afiyet olsun :)

Sayfayı Paylaş