Kol kası

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Atakan_Ulusoy tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Atakan_Ulusoy

Atakan_Ulusoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar 35 yaşındayım. 4-5 aydır spora gidiyorum. Sizlere bir konuda danışmak istiyorum.
    Kollarım yüz hizasından bakıldığında pazılarım Boyları iyi fakat Tombul değiller nasıl anlatacağım bilemiyorum. Yani o pazı sıkıldığımda Oluşan tepeden bahsetmiyorum. Kollar serbest iken omuzdan aşağıdaki yan tarafımızdaki tepe oluşmuyor düz duruyor.. Orasınında sıkılmış pazı gibi biraz artmasını istiyorum hangi hareketi yapmalıyım.

Sent from my iPad using Tapatalk

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    şimdi şu var,önden bakıldıgında genel olarak sadece bisepsi görebiliyoruz,bu da yandan bakıldıgında tricepsi de görmenin verdiği daha büyük kol görüntüsünü oluşturamıyor.anladıgım kadarıyla kalınlık(thickness)istiyorsunuz,öncelikle boyunuz bunda büyük bir faktör.boyunuz ne kadar?genel olarak kalınlık için daha fazla kütle,daha fazla kilo lazım.ağır sırt idmanlarının da faydası büyük olur.bisepsi de her açıdan çalıştırmanın yararı olur.

yani pek verebileceğim spesifik bir cevap yok,şu hareketi yaparsanız enine genişler gibi bir şey söylemeyiz maalesef,daha büyük kas grupları daha çok kütle = daha büyük kollar.

3. Atakan_Ulusoy

Atakan_Ulusoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boy 1,85 kilo 76 Fit ve sıkı bir vücudum var.

4. Atakan_Ulusoy

Atakan_Ulusoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Zayıfta diyebiliriz belki :)

Sayfayı Paylaş