Koşu bandı bacak kaslarını şekillendirirmi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cidade de Deus tarafından 3 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    yok yaaa yağ yakımı kalp atım hızıyla alakalıdır istek kol çalış ister bacak gerekli şiddette yaparsan yağ yakarsın yağların nerden yakılacağınada sen karar veremezsin millete akıl vericeğin yere biraz araştırma yap

2. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    sadece kalp atım hızıyla alakalı diyosun yani... iddaya girelim mi yağlarımı nereden yakacağıma ben karar veririm... istediğim yerden yağ yakarım. Yapamıyorsan senin sorunun...

sizin dediğiniz gibi bişey olsaydı, yağlar heryerde eşit dağılırdı. Göbek diye bişey olmazdı. Bacakta yağ kalmadı, çağır koldan biraz yak... ne güzel iş

sen çokmu araştırma yapıyorsun?

3. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    şu dediğini konu açsana Allah aşkına saçmalığında bu kadarı hani sen karın çalışıyosun o zaman karındaki yağlar erir :lol: o kadar aldığın supplement e yazık

4. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    yazık değil merak etme sen...

ulan bende diyodum gecen gün çok sıkı kol çalıştım, kalflarımdaki yağlar azaldı.. meğerse bu yüzdenmiş... sizin biyoloji hocanız kimdi acaba saygılarımı sunuyorum:D solunum ne demek, nasıl olur öğrenin önce bi, sonra yorum yapın

neyse tartışmaya gerek yok boşa

5. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Jormakka gayet güzel açıklamış. Bilimsel açıklamalara aykırı yorum yaptığının farkında değilsin. Sen sanırım kas çalışılan yerdeki sıkılaşmanın etkisini yağ erimesi sanıyorsun.

6. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    boşverin ben hiç bişey demedim... herkes istediği yerden yağ yaksın

7. jormakka

jormakka Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    Frankfurt am Main

hahaha:lol: bu arada Creatin Training den sonra Dextrose ya da üzüm suyu ile alinir

8. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    creatin almıyorum, kre-alkalyn alıyorum... ayrıca önce alınır. görevi kısaca, hızlı ATP oluşmasını sağlamak olan bir supplementin antreman sonrası alınmasını söylemen de genetiklemi alakalımı acaba :D

9. jormakka

jormakka Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    Frankfurt am Main

Kre-Alkalyn Creatin in ta kendisidir. Training den sonra Insulin Peak alinan üzüm suyu gibi hizli karbonhidratlarla maximumdadir. Training den hemen sonra alinan Protein Shake + Creatin den 20 dakika sonra Üzüm suyu ya da Dextrose alinir. Tam bu anda Creatin kas hücrelerine en hizli sekilde transport edilir, o yüzden Creatin i Training den sonra Üzüm suyu gibi Transportmatrix lerle almak en akillicasidir. Ayrica Creatin i Training den önce alirsan, doldurdugun Creatin Depolarini Training le tekrar bosaltmis olursun. Fakat Creatin in alim amaci Creatin Depolarini maximum derecede doldurup kas gelisimini hizlandirmaktir.

10. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    sokar ama çok bir şey bekleme. bacak şekillendirmek istiyorsan squat yap

11. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    boş ver hocam biz senle hiç anlaşamıyoruz :D sürekli alıyorum zaten boşalsa ne olur, zaten kullanılsın diye alıyoruz. antremandan sonra hızlı dolsa ne olur, işime yaramadıktan sonra. creatin kas gelişmesini hızlandırmaz, kullanılabilir enerjiyi hızlı üretmektir

ayrıca creatin değil kre-alkalyn derken, bildiğimiz monohidrat değil demek istedim

12. jormakka

jormakka Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    Frankfurt am Main
    Creatin ATP-Resynthese icin de kullanilir ama Creain alimindaki amac Kas Hypertropy i arttirmaktir, yani daha fazla kas. Creatin bunu, kaslarda topladigi su ile saglar. Vücudun Training sonrasi alim gücü en yüksek derecededir, Protein Shake+Dextrose ya da Üzüm Suyu gibi Transportmatrixlerle Creatinin dogru anda alim hizini arttirmis olursun. Karar tabii yine senin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:09 ----------

@cokopirens

Bu arada almancan varsa bu sayfayi tavsiye ederim, yoksa sayfanin en altinda Creatin üzerine yapilmis ingilizce bilimsel calismalar var.

http://myogenic.de/wiki/physio:creatin

13. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    dambılla squat yapılabılırmı veya dambılla en etkılı bacak sporu hangısıdır bacaklarımı inceltmek ıstıyorum cok buyukler:)

14. jormakka

jormakka Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    Frankfurt am Main
    Hareketin türkce ya da ingilizce ismini bilmiyorum ama genis adimlar atarak, tek dizini yere degecek kadar akina getirerek bir uctan diger uca yoruluncaya kadar yürüyebilirsin. (Dumbelllarla)

Cidade de Deus bunu beğendi.
  15. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    lunge oluyor

16. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    teşekkürler forumda araştıırma yaptım dambılla bacak hareketleri kalca hareketleri buldum 3 -4 tane

bu ahreketlerı yapınca bacak zayıflıyormu yanı nasılk desem yaglar var bacaklarımda onlar sekıllenırmı kaslarım gelıstıkce?

17. jormakka

jormakka Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    Frankfurt am Main
    Calory Deficit olmadan yag erimez, binlerce kez söyledim, BB ile yalnizca bacaklarin sikilasir, daha güzel gözükür, yap yani thums:

18. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yapıcam 2 hareket yaparım dambılkla egılme fılan temel bacak hareketleri yaparım onlarda şekle gırsıler vucudumun degısmesı benı heycanlandırıyor yasımda 17 ne bılım coks evıyorum spor yapmayı umarım ılerde ıstedıgım vucuda sahıp olurum

19. alpztrk

alpztrk Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    bacak göğüs omuz farketmez.. amaç kası geliştirmekse..
    basitçe;
    1)antremandan önce yeterli beslen
    2)sert antreman yap
    3)antreman sonrası protein
    4)vur kafayı yat

kas gelişimi için 6,5 hızda koşu bandı boşuna yorgunluk..

hevesini kırmak istemem ama evde dumbellarla bacak geliştirmek pek olacak iş değil...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:32 ----------

demekki bilmiyorsun... yağ vücutta kaslarda deri altında ve iç organların çevresinde depolanır... yağ yakımı bu havuzun tümünden aynı anda yapılır..

göbeğin erirken yüzünün, göğsüun erirken kolunun ve bacağının erimemesi diye birşey yoktur...

20. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    koşu bandını bacaklarımın sekıllendırmek ıcın yapmıyorum 6.5 hızda sadece zayıflamak ıcın fazla kılom var 96 dan 89 a dusdum 85 yapmam lazım kılomu

Sayfayı Paylaş