Kilo almam gerek.Hangi ürünü kullanmalıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Blooods tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. yns2384

yns2384 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    t
    telefonun akilliysa fatsecret indir.Olmadi zaten yukarda soylenmis fatsecret in sitesine fir.1 tabak makarnayida hesapliyor 1 kasik pekmezide.
    Sabah kahvaltisinda ve ara ogunun birinde bolerek tuketebilirsin yulafi.

2. Asha34

Asha34 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Gunde kac ogun yemek yiyorsun kac saat antrenman yapıyorsun

3. Blooods

Blooods Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dediğinize bakıcam hocam teşekkürler.

sabah 9da kahvaltı.1de öğle yemeği.akşam 5-6 gibide akşam yemeği yiyorum.Sonrasında gece de bir öğünüm oluyor.Yani 4 öğün.Yarından itibaren sabah ve öğle arası öğünümün arasına yulaf ezmesi,üzüm, süt karışımını içeren bi öğünde ekliycem.elimden geldiğince öğünleri arttrmaya çalışıyorum.
    Antramanım hergün 3te başlıyor 4te bitiyor.Uyguladığım bir programım var.Her bölgeyi çalışıyorum.Genelde 3x10 şeklinde oluyor setler.Antraman olarak pek ağır değil fakat daha 1 hafta oldu.Elimden geldiğince ağırlıkları arttırıp kendimi zorlamaya çalışıyorum.

4. Asha34

Asha34 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Bence öğünlerine 5 e hatta 6 ya cikar. Hani vücudun hic aclik cekmesin yaklasik 2 saatde bir ogunun olsun. Kuru yemis olarak badem favorimdir tavsiye ederim. Bence kilo aldiricilara falan gerek yok. Olabildigince az yag bol protein ve karbonhidrat kalori miktari yüksek olsun. Iyi bir Hacim kazanana kadar yaglancaksin ama minumumda tut yaglanmayi. Ben sut yulaf yerine yogurt yulaf tuketmekten yanayim(tadindan ve yogurtun yag yakiciligindan ama ev yogurdu tabikide) antrenmanlarin agir olsun hani ertesi gun canin acıyacak sekilde bir antrenman oneririm. Kardiyo yapmayabilirsin onun yerine karin antrenmanlarina plank egzersizinin alternatiflerini koyabilirsin birde mekik cekmekden cok asilarak bacak kaldırma hareketi daha etkili illa mekikde olsun programimda diyorsan ters mekikde yapmalisin.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Temmuz 2014 ---
    Spor salonunda kendine bir partner bulup daha agrt girebilirsin ama bunu 2 ay sonra yapmani tavsiye ederim o surede hareketlerin dogru yapılışınida ogrenmis olursun hem.

5. Blooods

Blooods Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Süt ve yulaf ezmesi hiç olmadı cidden.İçine siyah kuru üzüm ve çikolata tozu tarzı şeyler katsamda bi kaç kaşık alıp bıraktım.Birde yoğurtla deniycem.Fakat ev yoğurdu değil tabi.O da olmazsa nasıl tüketicem ben bunu ? Yenicek şey değil be..

6. Asha34

Asha34 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Abi yoğurtla dene ben cok memnunum istersen kuru uzum falanda atabilirsin icine .

Sayfayı Paylaş