Kilo Almak İsteyenlere...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve MeTaLLiCaT tarafından 10 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 458 üye.
  1. Undefeated

Undefeated Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Bakıyorum da “cici bebe kilo aldırır” tarzında birçok yorum yapılmış konuya.Arkadaşlar kalorisi yüksek olduğu için belki kilo alımını kolaylaştırabilir ama cici bebe yiyerek kalori fazlalığı oluşturup kilo almanın mantığı nedir sizce ? Bu bakış açısıyla yaklaşacak olursak çikolata ve baklava yiyerek de kilo alabiliriz o zaman, sonuçta bunlar da kalorisi yüksek şeyler.Ama aldığımız kilolar ne kadar sağlıklı olur, aynaya baktığımızda tatmin edici bir görüntü olur mu bir sorgulamak lazım.

Tavsiyem kilo almak isteyen kişilerin pirinç, bulgur, makarna gibi karbonhidrat içeren besinlere yönelmesinden yana.Yeterli protein alımıyla desteklendiği taktirde de elde edeceğiniz görüntü sizi tatmin edecektir diye düşünüyorum.

2. Eren Karabulut

Eren Karabulut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamun aleyküm abiler ben 18 yaşındayım 180boy ve 70 civarı bir kilodayım maddi ve öğrencilik yaşamımın el verdiği sürece spor yapmaya çalışıyorum önceden ara ara giderdim salona ama 1 ay öncesinde tekrardan düzenli başladım ama istediğim görüntüyü yakalayamıyorum omuz ve sırtım biraz dar genişletmek istiyorum ama bu sadece pumptan ibaret oluyor önceden de 2 ay aralıksız gittim ama sonuç yine aynı oldu beslenmem konusunda ise 150 gram rahat protein ve 300gram karbonhidrat alıyorum ama hacim olarak birşey kazanamadım sorunum nedir sizce bir de yemeğimi öğle ve akşam olmak üzere 2 parçada yiyorum kahvaltı hariç

3. ejderyaa

ejderyaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ektomorf bir vucuda sahip insan zaten kiloyu hiççbir şekilde yağ olarak almaz zaten
    ve eğer profildeki sensen hiç ektomorf bir vucut gibi gözükmüyo açıkcası seninki usta

Sayfayı Paylaş