Kepek ekmegi kilo vermek için yeterlimidir ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Lionss tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Sevgili arkadaşım büfelerde satılan bir halk ekmek türünün çok sağlıklı ve obeziteye düşman olduğu haberlerde söylenmişti ne kadar doğru bilemem çünkü istanbulda yaşamıyorum karadenizliyim :) Spor olarak şahsi arabamı sattım iş yerinde 2 araba var yüzüne bile bakmıyorum her işime yürüyerek gidiyorum.Her akşam carnitin alıp tamamen spor amaçlı yürüyüşe çıkıyorum, birde 500 metrelik bir mendirek var hava güzel olurda başına kadar yürüyerek gidiyorum dönüşte kayaların üzerinden hızlı tempoyla atlaya zıplaya dönüyorum bunu 2 defa tekrarlıyorum.Arada ağırlık çalışıyorum ama bu arada biraz bıraktım çünkü sol kolumda çok ağrı oluştu biraz dinlensin kolum devam edeceğim.Dünden beri de CLA kullanmaya başladım, bir de ender saraç ın karbonatlı su tavsiyesini uyguluyorum.Ama şunu söyleyebilirim, eylül ayında arabamı sattım yürümeye öyle bir alıştım ki ne arabaya binesim geliyor ne araba alasım geliyor.Hatta arkadaşlar bazen görüyor gel diyolar ben yürüyeceğim diyorum :) şöyle söylim, hani insan bazen yan tarafına hafif te öne doğru yatarya, eskiden göbeğimi orada hisediyordum şimdi yüz üstü yatsam bile rahatsız etmiyor.Sadece şu sarkmaları toplamam lazım, onuda uzun zamana yaydım çok acele edip psikolojimi bozmayacağım.

2. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yulaf ezmesini nereden bulabilirim bazı marketlerde buldum onun içinde şeker oranı yüksek flan gibisinden konular duydum bıraktım :D

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    büyük marketlerde mutlaka vardır bimde 101 de 1e1 dede olması lazım ama bazen bulunmuyor müslidir sizin baktığınız lifalif olucak sade

4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    a 101 de varsa alırım bakmadım :D

5. ozgur06

ozgur06 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    1,80 boya göre 80 kilo ideal aslında o kadar abartılacak kilo yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum kocaman bi göbek var ve onu sıfırlamaya ugraşıyorum boyun 10 yada 5 kilo altında olmam lazım

Sayfayı Paylaş