Kaslarda Kasılma olmaması ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yiğit1357 tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    çalıştığın 4 gün içinde hergün karın çalışma ama 1. gün çalış 2. gün çalışma öyle gitsin. sen şimdi istiyosundur çok çalışayım hemen karın kaslarım olsun ama öyle olmuyo ben haftada 2 kere falan karın çalışıyorum ve yeterli oluyo bana.

2. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
  3. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Bu hareketlerden sadece evde yapılanlarını yapa bilirim salona gitmiyorum çünkü.

4. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    2 gün karın çalış 3. gün dinlen ,
    1. gün 2 alt -2 üst- 1 merkez -1 oblique hareketi hareket belirle onları her zaman 3-4 set yap
    2. gün 3 alt -3 üst -1 merkez -1 oblique hareketi belirle, önce altın 3 hareketini süper set mantığıyla arka arkaya 4 set gir , sonra üstün 3 hareketini arka arkaya gir (3 hareketede dinlenmeden arka arkaya girince bir set olmuş gibi düşün ) sonra merkez en sonda oblique çalış
    3. gün dinlendir
    bu mantıkla çalışıyorum ben , bazen 1. gündede 2. günü yapıyorum , seri girdiğin zaman daha fazla yandığını hissediceksin ve bu yağ yakımınada yardımcı olacak .

5. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Bide şunu sormak istiyorum mesela yarım mekiği tam çekiyorum gerti sırt üstü yatarken karında bi titreme oluyo onun nedeni ne acaba ?

Sayfayı Paylaş