Karin Bölgesindeki Sislik

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ghaldszar tarafından 9 Aralık 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. cunneyt

cunneyt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sorunu sadece benden sanıyordum bende sizin gibi. neyse ki, başkalarında da olabildiği insanı rahatlatıyor. Ancak şunu söylemeliym ki arkadaşlar, boyum 174 ve kilom 62 . bundan 59-60 kilo önceykende karnım öndeydi, şimdi daha önde duruyor. spor yapınca daha belirginleşti anlayacağınız. üst karın bölgem sanki şiş gibi ancak şişlikten dolayı değil. karnım önde duruyor. belimin kıvrımlı olduğu içinde olabilir ditye düşündüm. bana kalırsa bu hastalık ve ya bir bozukluk değil, fizyolojik bir şey. ha tek sıkıntı, t-şörtlüyken göbek varmış gibi duruyor evet :). e her yerde de herkese açıp al bak diyemeyince sıkıntı :).

dr-ozgurys bunu beğendi.
  2. 35Bıgboss

35Bıgboss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hırdavat
    Yer:
    manisa
    işaretli bölgede şişlik acaba neden lüften bilgi verin spora başlamadan önce byle bişey yoktu

Ekli Dosyalar:

• jpg.jpg
      jpg.jpg
      Dosya Boyutu:
      10,9 KB
      Görüntüleme:
      559
    Son düzenleme: 23 Ocak 2015
  3. egeooo

egeooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Beyler 8 aya yakindir spor yapiyorum eskiden bayagi yagliydim suan kendimi sıkınca 6 karin kasim gozukuyor ama salinca alt karinim sis gibi oluyor ayrica salinca agri giriyor gibi bi rahataizlik oluyor biri yardim etsin lutfen nasil eritebilirim yağ yada odemmi hiçbir fikrim yok

4. burakc89

burakc89 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşım sende lordoz var. Bacağın ön tarafını ve belini esnetik karın ve arka bacağı çalıştırman gerek. Düzenli yaparsan 1-2 aya düzelir.

Ckavustran bunu beğendi.
  5. insight

insight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başkan senin dediklerinin hepsi var bende. Ne yapmak gerekli

6. OmerErdogan

OmerErdogan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bende de birebir aynıları var günde 2 bazen 3 defa büyük tuvalete çıkıyorum, ara ara ishal var ağzıma ekşi tat ve yemek ara ara değil çoğu zaman oluyor

7. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Şişkinlik denilen sorun ya Lordoz dur yada diyaframdan dolayıdır body yapanlarda ve karın çalışanlarda bu durum yağ oranını %5 de çeksen bu durum olur kaldıki yemek yiyosun şişicek ama ne kadar bir göbek gibi olmuyacak eğer kalçan çıkık ise omurgan düz değilse büyük ihtimal lordozdur konuyu hortlattım ama.

DaiMoNer bunu beğendi.
  8. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar yok mu hiç bu sorun ıcın bir tedavı alan düzelen haftaya bu sorun için randevu alıp gidicem duruma göre yazarım

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Youtube yaz lordoz diye önder akgün ve ağırsağlamın videoları var onları yap lordozda bel kasları inaktif yani güçsüz kalça kasları zayıf oluyor kalça kaslarını güçlendiricen ayrıca hamstringde öyle bel kaslarını kuvvetlendirip vede esnetmen lazım.Güçsüz olanları güçlendircen esnek olmayanlı esnetmen lazım düzelen varmı bilemem ama zamanla bu durum ortadan kalkar bu sana bağlı her gün yap bendede sorun var bel çukuru yok ama kamburluk düzeldi diyebilirim.

10. Whatsup

Whatsup Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İStanbul
    Benimde karnımı şişirince sağ taraf fazla şişiyor anlamadım gitti normal durunda eşit ama karnımı sıkınca sağ kısım bir tık daha şişiyor diyaframmı yan kasmı bilmiyorum

Sayfayı Paylaş