Kızlar neden kaslarımızın ıgrenc oldugunu dusunuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve IVANDRAGO tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 293 üye.
  1. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Kızlar fit vücut yani plaj vücudu severler bizde fit kız severiz ama iri yapılı veya biraz fazla kaslı kızları itici buluruz aslına bakarsanız 25 yaşına kadar etrafında göbek ölçüsü göğüs ölçüsünün 2 katı olup aynı zmanda kasım kasım kasılan adamlar görmüş bi kız 25 yaşında kaslı üçgen vücutlu birini görünce farklı ve ilk bakışta itici gelebilir . Sokakta normal kilosundan 25 kilo fazla haliyle dolaşana değilde sana tip tip bakarlar çünkü farklı olsan sensindir ama sağlıklı ve iyi görünende sensindir. Bizler farklıyız evet bizler fark yaratıyoruz ama olumlu anlamda.

2. fullcontrol

fullcontrol Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    türkiye crimea bulgaria hungaria
    saçma bir soru fit zayıf bakımlı sportif görünüşlü bir bayan iğrenç olabilirmi?
    bizim silahımız ise kaslarımız bu bir doğa olayı!

3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Gerçekten hoş alımlı güzel kültürlü sporla ilgilenen kızlar her zaman daha atletik kaslı erkekleri daha çekici bulur bir kızın önüne aynı tipte 2 adam koyalım biri göbekli biri kaslı tabiki kaslı sporla ilgileneni seçer ama şöylede bir realite var para para için evleniyorsa bakmaz göbekli kaslı 50 cm kolu varmı :D İğrenç diyen kızlarda genellikle şişman sivilceli sabah kalkınca spor yapmaya çalışan daha sonrasında 3 tabak patates kızartması yiyen tiplerdir o tiplerden uzak durunuz zaten :D

4. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    yorumları okumadım daha önce belirten varmıdır fakat tipte önemli sadece vücutla olmaz at hırsızına benziyen adamlar yapıyolar vücudu kızlar tabi beğenmiyecektir vg den önce tip olarak beğenilmeyipde sadece bunun için vg yapan insanlar tanıyorum ama çabaları nafile en fazla 'kafası olmasa yakışıklı' iltifatı alıcaklardır

5. jacop37

jacop37 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kastamonu
    Selam arkadaşlar okadar kız arkadaşım var yaşım 17 hiç biri vücudumu kötü bulmadı hep pazularıma dokunmak isterler :)

6. KEEPfit33

KEEPfit33 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Genelde kadınlar vücut geliştirme ile ilgilenen erkeklerden hoşlanmaz. Çünkü kendilerine vakit ayıramayağımızı ve etrafta birsürü hatun tarafından ilgi görüp kendisini bırakacağımızı düşünür, kel göbekli PARALI olsun benim olsun hesabı !!!

7. WX

WX Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    hepsinin kocası sevgilisi göbekli zayıf çelimsiz ondan kedi uzanamayacağı cigere mındar dermiş :D

8. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    İgrenç mi ?
    vg ye başldıgımdan itibaren ne kadar kızla tanıştıysam hep cinsel obje olarak algílandım galiba.. ikişkinin 3. 4. günleri bi şekilde yatakta buluyoruz kendimizi yafa cinsel icerikli sohbeyler. ya denk geliyor boyle kizlar yada çekiyor bi şekilde.. insan kendini kullanılmış gibi hissediyor.

9. simple

simple Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Aşağı yukarı bi 20 - 30 sayfa okudum ama doğru cevabı göremedim yazayım dedim:p Doğru olduğuna emin olabilirsiniz.

Türkiyede bilinçsizlikten dolayı kaslı bir erkek gören kadın veya sporla uğraşmamış bilinçsiz erkek bu kim olursa olsun eğer bu konularda bilgisi yoksa hemen şişme(ne demekse:D), ilaçla vs.. yaftası yapıştırıyor gördüğü kişiye. İşte bu nedenle iğrenç geliyor insanlara bu kaslı görünüm. Yapay olduğunu düşündükleri için. Murat Boz ve Murat Başoğlu için magazinlerde neler yazılıp çizildiğini hatırlıyorsunuzdur.

Bir futbolcu, bir basketbolcu veya bir yüzücü gördüklerinde asla iğrenç olduğunu düşünmezler çünkü doğal yollardan o kasların oluştuğunu düşünürler. Geçmişte Derya Büyükuncuya başta Hülya Avşar olmak üzere diğer kadınların nasıl hayranlıkla baktığını herkes görmüştür. Bir diğer örnekte Cem Yılmaz' ın bir stand up' ında Cem Yılmaz kolunu gösteriyor ve seyircilerin arasından bir kız hemen şişme diye bağırıyor. O da şişme cem yılmaz? Evde mi var? diye bir espri yapıyor hatta:badgrin:

Bu durumun nedeni bilgisizlik, cehalet.

Son düzenleme: 8 Ağustos 2013
    Bodyyci bunu beğendi.
  10. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Bende bütün sayfaları okudum gerçekten bazı yorumlar çok komiğime gitti hastalık derecesinde kendini beğenen insanlar gördüm yaşım bir çoğunuzdan küçüktür büyük abilerim benden daha çok görmüş geçirmiştir fakat ben birşey söylemek istiyorum tecrübelerime dayanarak kızların en tiksindiği erkek modeli kendini yüceltendir ilk önce şu huyunuzdan vazgeçmeniz gerek isterseniz brad pit olun bi kıza sürekli ben müthişim mesajı verirseniz ona hiç bi şekilde çekici gelmezsiniz

11. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    bugatti bunu beğendi.
  12. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bence olay sırf vücut değil senin tipinde de alakalı. tipi iyi olup vücudu kötü olanlar da cinsel obje gibi görülüyor. senin vücut da iyiyse artık tam oluyor.
    ama tipi olmayan adam ne kadar vücut yapsa da işe yaramıyor.

mesela bak ne demiş başkası:

tipte önemli sadece vücutla olmaz at hırsızına benziyen adamlar yapıyolar vücudu kızlar tabi beğenmiyecektir vg den önce tip olarak beğenilmeyipde sadece bunun için vg yapan insanlar tanıyorum ama çabaları nafile en fazla 'kafası olmasa yakışıklı' iltifatı alıcaklardır

beni tarif etmiş:D çok kişiden duydum ben istediğin kadar vücut yap senden cacık olmaaaaaz diyen çok arkadaşım oldu :eek:

freud bunu beğendi.
  13. ABOBGYSME

ABOBGYSME Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yorumların bir çok kısmını okudum.bence boy vucut dengesının ıyı ayarlanması lazım.jay cutler ın bi 10 cm daha uzun oldugunu düşünsenize?ne de hoş olur.halbukı ronnıden daha ıyı ama ronnıe nın boyu daha uzun oldugu ıcın jay e göre daha katlanabilir durur.bu arada benim boyumda 1.77 :D

14. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    jay isterse 190 değil 2 metre olsun kadınların beli kalınlığındaki boynu ve vücuduna ait değilmiş gibi duran kafasıyla çoğu kadın için ya çok iğrenç yakıştırmasına maruz kalıcaktır

15. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Her tipe göre bir kombine detayları vardır elbet. Saç kesimi, giyim yada hiç olmadı para :) Kendine haksızlık ediyorsun galiba dostum. Çogu insanın veya her insanın bir kusuru vardır. Çogu insan kendini beğenmez hep eksik birşey olduğunu söyler..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:36 ----------

Kesinlikle yanlış bir tespit..

16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    eğer kariyeriniz iyise kültürlü biriyseniz kızları etkilersiniz ayrıca hep yazarım kaslı bir fizik adamın karizmasını yükseltir örneğin Arnold ve Stallone gibi adamlar çok yakışıklı değiller ama vücutları harika olduğundan zamanında posterleri çoğu Amerikalı ve Avrupalı kızın odalarını süslemiştir
    birde çoğu kişi Jay Cutlere yüklenmiş yahu adam trilyoner tipde var ayrıca istese bizim rüyalarımızda bile göremeyeceğimiz kızlarla sevgili olur birde Cutlerin vücudu iğrençse çoğunluğu oluşturan şişman ve tıfılların vay haline[​IMG]

17. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Orantısal olarak iyi kaslı bir vücut herzaman dikkat çeker ama kızların ay iğrenç türü tepkilerini takmayın çünkü gerçek fikri o değildir.kadının genetik kodu önce beğenilmek sonra beğenmek üzerinedir...

18. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Bana hiç ayy kötü diyen olmadı açıkçası :)

19. xpoyrazx

xpoyrazx Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Kadınlar kaslı erkeklere bayılırlar. -ıyyy iğrenç! demelerinin sebebi ne yazık ki, tv ya da sosyal mediada gördükleri vücutlarına yarışma boyası sürmüş iri abilerdir. onlar vücut geliştirenlerin normalde de öyle gözüktüğünü sanırlar; halbuki iri kaslı bir vücut, o vücut geliştirme boyası olmadığında ve vücudu sıkıp ilginç ilginç poz verilmediğinde bütün kadınlara çok sexi gelir.
    ha bir de bu var kadınların bazılarında sex algısı olarak reddedici bir karakter oluşmuştur. bakar çok beğenir hatta ölürrr, ama ıyy ne iğrenç der. aslında bu belli etmek istemediği içindir. ama emin olun kapalı kapılar ardında da gider o adamların güçlü kollarını düşünürler.

bir yarışma izlemiştim. 20 kadın vardı ve bir de erkek çıkıyordu. erkek önce kendini gösterip yürüyordu sonrada erkeği beğenenler önlerindeki ışığı yakıyorlardı. erkek kendini beğenenlerden birini seçiyordu.
    sonrasında roller değişiyordu. bu defa erkek kendini beğenen kadına bazı hünerlerini göstererek kadının kendisi ile yemeğe çıkması için kabul etttirmeye çalışıyordu. (şarkı söyleme, şiir okuma, dans etme vs vs vs)

burada dikkat edin erkek bazı hünerlerini göstermeden önce kadın erkeği beğenmiş durumda... kadına sorsalar, deseler ki yemeğe çıkarmısınız o an için kadın kabul edecek...
    ama ama ama kocaman bir ama var burda. erkek, o güzel manken gibi fit vücudu ile soyunup ilginç ilginç hareketler yapmaya başladı. vücut geliştirme yarışmalarında yapılan pozlardan vermeye başladı. kendini sıkıp dişlerini falan gösterdi :D

kadın ıyyyy dedi :D ve kabul etmedi erkeği... düşünebiliyor musunuz? erkek o pozları vermese sade bir yürüyüş yapsa bile kadın erkeğe bayılacaktı. yalnız o pozlar yok mu o pozlar :D kadınların diksindiği şeyler onlar kadim dostlarım. asla ve asla kadınlara vücut geliştirme pozu vermeyin normal duruşunuz onlar için gayet sexi geliyor zaten.

20. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    ben çoğu yazılana katılmıyorum. kadınlar nasıl görmek istiyorsa öyle görür. beğenmek istediğini beğenir beğenmek istemediğini beğenmez. hafif kaslı fit ama çirkin birini alalım bir de hiç spor yapmamış ama yakışıklı birini alalım. kadınlara soralım hangisinin vücudu daha güzel gidip yakışıklı olanı seçeceklerdir onu beğenmek isterler hafif kaslıyı iğrenç bulurlar. ya tipine bakma vücuda bak deseniz diye yine yakışıklıyı seçer çünki farklı görür. kaslı olan çirkin olduğundan iğrençtir. dünya fitness şampiyonu gelse greg plitt veya lazarov tipsiz bir kafa koyun ayy iğrenç diyeceklerdir.

Sayfayı Paylaş