Kızlar neden kaslarımızın ıgrenc oldugunu dusunuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve IVANDRAGO tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 293 üye.
  1. S E R D A R

S E R D A R Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    İlla Sevmiyenler olabilir özellikle Abartı vücutu sevmiyorlar Ama yüzde %90 Begeniyorlar

2. robzobie

robzobie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    öğrenci
    Şimdi 1.90 boy, geniş omuzlar, üçgen vücut, baklavalar, göğüs kası iyi olan. Güzel bir kot pantolon giyilmiş, altına siyah kaliteli bir bot veya ayakkabı, üstüne vücudunu belli eden bir gri body tarzı birşey ve üstüne siyah deri ceket giysin tamamdır en basitinden. He beğenmeyen olursa da ulaşamayacağındandır bunu bilesiniz.

3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kızların sevip sevmemesi beni bağlamaz ki bütün irademi gücümü kullanıp kendimi aşacağım ben idman günümü aksatmamak için kızlardanda vazgeçtim bir de beğenip beğenmemesini mi düşüneyim :cool:;)

4. mgb1

mgb1 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    çoğunun sevmeme sebebi kendilerini göbekli ya da cılız olması.Ben bunu nasıl elimde tutarım ki daha güzel bi kız onu benden alabilir diye düşünüyorlar.Ben fit vücutlu bir kızın kaslı erkek sevmediğini görmedim daha.Ayrıca bizim yaptığımız beslenme ve ekstra egomuz onlara saçma geliyor,onlar da tabi 28 cm kollu erkekler ya da şişko erkekler tercih ediyorlar :D kısacası bu işi kendiniz için yapın eğer kızlar için yapacaksanız fazla abartmayın derim.

5. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Aaa süpermiş deyip geçmek yerine karşıt tepki alabilmek için ''iğrençç'' diyebilirler bunlar taktik hep :D

6. alper333

alper333 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    kaslı ve fit ise kızların ilgisini çekiyor. kaslı ama aynı zamanda yağlı suratı şiş göbeği çıkmış bir adam herkese iğrenç geliyor.
    özellikle bu dirty bulkingi abartanlar falan var adam 2 kilo kas için 10 kilo yağ alıyor kollar büyüyor omuzlar büyüyor herşey büyüyor ama görüntü iğrenç. birde şöyle birşey var bazı insanlar var kültürel birikimi olsun,konuşması ,fiziği,yüzü,cildi ortalamanın çok altında haliyle karşı cinsten ilgi göremiyor sonra başlıyor vucüt yapmaya yapıyorda ama yine kızlardan ilgi göremiyor sonra diyorki kızlar vucüt geliştiren erkekleri beğenmiyor. hayır kızlar kro,pis giyinmeyi bilmeyen konuşmasını bilmeyen adamları sevmiyorlar ha sevenler vardır ama ortalama üzeri kızlardan bahsediyoruz.
    para-popülerlik konusunu ayrı tutuyorum tabiki de. ama bir kızı kendinize aşık etmek için gereken şeylerin sonunda geliyor belkide kaslı bir vucüt (ortalama bir vucuda kıyasla)

pavel bunu beğendi.
  7. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Naturel ama iyi gelismis olanlara ağzının suyu akarak bakıyorlar. Onlarin iğrenç buldugu steroidle yapılmış aşırı abartılı vücut. Yoksa kızların yüzde 99 u zayıf,skinny fat veya sisman adami cekici bulmaz

Türk kızlarina göre erkekleri çok daha kenddine bakımlı buluyorum. Türk kızlarının çoğu ya sisman ya da zayıf iken erkekler öyle ya da böyle fitness, hadi fitness olmadi hali ssaha falan biseyler yapıyor

8. alper333

alper333 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Kızlar naturel veya değil bilmez. Hollywood yıldızlarının hangisinin vucüdu naturel mesela şu Thor daki eleman kızlar hasta çünkü fit,yakışıklı. Göbeği yok suratı balon gibi değil. Bizim salonda var bi kaç eleman balon gibi geziyorlar senelerini vermişler ama ömürleri pilav yiyerek geçmiş

mrthr35 bunu beğendi.
  9. pavel

pavel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    türkiyede temiz kaslı yani yağsız büyümüş sporcular fazla yok.Milleti spora gidince şişiyo balon gibi oluyor yani.

10. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    türkiyede bilinçli veya bilinçsizce steroid kullanıp estetiğin dışına çıkıp hatta vücut derilerinin bile leş gibi göründüğü çok eleman görüyorum kendi çevremdeki salonlardada, adamların derileri sivilceden geçilmiyor göğüsleri 130 cm kollar 45 cm ama derileri yılan derisi gibi olmuş ben bile tiksiniyorum :D her önüne gelen steroid vurursa sevmez kimse yani

11. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Çünkü sizi elde edemedikleri için. Vücutçu adam seçicidir. Her gördüğü kızın üstüne atlamaz.

mgb1 bunu beğendi.
  12. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    Genelleme yapmak doğru değil fakat aşırı kas yığını haline gelmiş olanlar -iğrenç demeyelim de- çekici gelmiyor çoğu kadına.
    Benim için öyle değil ama,aksine idealist,işini aşk haline getirmiş erkekleri severim yine de şahsen ürküyorum biraz :D eski erkek arkadaşım da profesyonel bodyci idi çanta niyetine tek koluyla taşıyordu bazen beni :D bu kadarı da cok iyi değil sanirim :p

13. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    bir dönem ben fit ama kaslıydım. eski işyerimde bir kız vardı. bu işte iyi değil be iğrenç falan derdi hep. sonra işte bir gün modellik çekimine katıldım yurt dışında yerel bir markanın katalog çekimlerimi gösterdim. kızın dibi düşmüştü.

14. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Nasıl katıldığını öğrenebilir miyim modellik çekimine

15. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    hepsi öyle der hepside hoşlanır

Badici Şerafettin bunu beğendi.
  16. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Kaslı yapılı erkekleri kızların iğrenç bulduğunu düşünmüyorum.Yoksa kıskanıyordur.

ahmet377 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş