Kızlar neden kaslarımızın ıgrenc oldugunu dusunuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve IVANDRAGO tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 293 üye.
  1. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaslar :) bole bır baslık goremedım ve acıyım dedım acaba neden boyle dıyorlar cok merak etmısımdır hep ıgrenc olan nedır ? :confused::confused: yolda 1000 kere laf yemıs bırı olarak bunun bır cozumunu arıyorum arkadaslar :D

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Biraz hacimlenmiş vgcileri bile aşırı bulabiliyorlar.Bunların sebebi Türkiyede spor ile ilgilenen insan sayısının oldukça az olmasından kaynaklanıyor bence.Örneğin Sofyada vg ile ilgilenen insan sayısı oldukça fazla ve de yapı olarak oldukça irikıyımlar genlerinden gelen avantajla ama orada acayip karşılanmıyorsunuz.

torifonta, Azi ve dngsz bunu beğendi.
  3. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    farklı olmak iyidir ama ahklısın iğrençbuluyoruz çünkü nadiriz ir iyiz güçlüyüz ve de yakışıklıyız am a demek kii bunala yetmiyor ya da bir ileri bizi onlara yanlış tanıtıyor

4. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bütün kadınların böyle düşündüğünü söyliyemeyiz. Briçoğu erkekte kaslı bir vucut arzular. Ama bu işinde bi ölçüsü var.

Yani, şunu çok rahatlıkla söyliyebiliriz ki hiçbir kadının hayallerindeki erkek Ronnie Coleman gibi bir vücuda sahip değildir.

Açıkcası bunu çokta anlaşılmaz bulmuyorum. Neredeyse hepimiz fit, sıkı bir vücuda sahip kadınları arzularız ama body yapan kadınları beğenen pek kişi çıkacağını sanmıyorum. Kadınlarda da durum aynı.

Sonuçta, hepimizin bildiği gibi o vücütlar ne normal ne de doğal.

_Tunc_, mustabeen, NeverBackDown26 ve diğer 23 kişi bunu beğendi.
  5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Profesyonel vücutçuları normal bulmmaları doğal elbette ama kol ölçüsü 42cm ve yukarısın bulunca hemen insan azmanı mumelesi yapılıyor.:D

6. ducker

ducker Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    abi çok doğru bi konu 120 kg yağlı göbekli adamlarla çıkanları görmüş birisi olarak aynı kilodaki vg cilere iğrenç dediklerine çok kez şahit oldum acaba neden??

7. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bence temel etken kadınların karizmatik gördüğü erkeklerin hangi kesimden olduğu. Brad pitt, Ryan Reynolds, Edward Norton gibi fit vücutlu hollowood kültüründen gelen aktristler var önlerinde. Bunları beğenmek ve aşık olmak bu dönemde moda oldu. Haliyle bunlar gibi fit vücutlu erkeklere hayır diyecek olanı pek sanmıyorum. 2.si Türkiye'de karizmatik bulunan erkekler Kenan İmirzalıoğlu, Nejat İşler, Kıvanç tatlıtuğ, burak özcivit, okan yalabık, haluk piyes gibi oyunculardır.
    Yukarıda adı geçen sanatçıların hepsini mr. Olimpia'dan seçip 10 yıl boyunca oyuncu olarak sinema ve dizi filmleri çevrir ve bu insanları herkesin sevdiği, arzularıdığı karizmatik erkek kıvamına getirirseniz, kızlar artık sevgililerini kas kütlesine, kürüne, çatı genişliğe ve body genetiğe bakarak seçecektir.

Serhat59, stewartt, muti5757 ve diğer 21 kişi bunu beğendi.
  8. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir

YAHYA kısacası tip var , vücut üçgen daha ne olsun diyorsun :D

ama bence ne vücut nede tip ..
    sadece para ve popülarite

tabi bu her kız için geçerli değil ama malesef artık çoğu kız buna bakıyor..

mma-, Body06, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Birde şöyle bir yazı okudum, çok mantıklı geldi, kızlar üst vücutları gelişmiş ama buna karşılık bacakları zayıf, popoları düz erkekleri itici buluyorlarmış, bakın böyle vücutçu çok var.
    Üstü çok iyi bacaklar sıfır, çok şükür bacaklarım genetik olarak doludur, hiçbir zaman o konuda alay konusu olmadım, ama olan çok insan gördüm.
    Bu konuya dikkat etmek lazım, zayıf bacak pantalonun içinden bile belli olur.

mma-, Body06, Azi ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  10. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    kızlar popoya bakıyor çünkü:D..quadricepslere fln değil hehe....popnun dik ve sert olmasına cok dikkat ediyorlar..o yüzden pro vg cilerin en cok kalçaları begeniliyor kadınlar tarafından..:)

mma-, Berkthagar, Animasyon ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  11. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Popoya kesinlikle bakıyorlar D. Wolf ama hayır kalf ve üst bacaklarada bakıyorlar, özellikle zayıflarsa!!!!
    Zayıf değilse, vauvv ne kadar define ve şekilli kalflerin, dopdolu quadriceplerin var diyen heralde çok azdır, ama zayıfsa arkandan "ayyyy üste bak birde alta, hahhhahhhaaa" demeleri sık rastlanan bir durum ;)

Azi bunu beğendi.
  12. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    o zaman bana "ayyyy üste bak birde alta, hahhhahhhaaa" diyen cok oluyordur:)...ama öyle birşeye pek rastlamadım şu ana kadar:)...
    genellikle kızlar üst tarafımı cokkk fazla buluyorlar...birde alt tarafı bu kadar abatırsan igrenç olursun diyorlar...ama haklısın karasan abi, bende hafiften başlayayım çalışmaya:)..simetri sorunu olacak yoksa...

Azi bunu beğendi.
  13. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Tıpkı ben ahah. Değiştircem tabii bu durumu. Çalışmalara başladım. Haftada 3 gün gidebiliyo olmasam bir gün üst vücut bir gün alt vücut çalışmayı düşünüyorum. Belki bir süreliğine 4 gün giderim artık napalım.

Kızlar belli bir hacimden sonra beğenmiyor genelde. Hepsinin zevki farklıdır ama çoğunlukla böyle. Fit bir vücut ince bel karın kasları bunları beğeniyorlar. Zaten bildiğiniz şeyler..

14. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Ben bu konuda ciddi araştırmalara gittim , ve bikaç sonuca vardım

1. Nesil farkı var , 85 ve sornası nesil hatalı kızlarda sanırım .. ya bizim salona bi bayan geliyo 30 - 35 yaş arası , muhabettimiz oldu , bu yeni kızları anlamak mümkün değil , erkeğinde göğüsler olucak devasa yaslancaksın , kolları olucak kocaman sarılcak sana falan , yanında kendini güvende hissetmek ister kadın biyolojk olarak , doğasında var dedi , ben anlamıyorum yeni kızları dedi , belkide önceki nesil ARNOLD la büyüdüğünden biz kaçırdık o bayanları kafa_

Kızların şu an istediği vücut bruce lee vücudundan farklı bişey değil ..

2. Yalnız bu tez , bu hatalı nesil sadece türklerde de olabilir , ben antalyalıyım , orda birçok rusla tanışıyorum her sene , esmer olsun , kaslı olsun , allahtan başka ne isteriz takılıyolar , esmer ve kaslıysanız size sarılıp foto çektirebilirmiyiz demeleri , ve bi öpücük kondurmaları çok olası bi durum sahilde ...;)

Yani her anlamda olduğu gibi yine türk kızlarında da olabilir problem ...

kimbilir belkide bu kızlar bodycilerin cinsl işlevi kötü oluyo muhabbetine inanmışlardır :D

_Tunc_, edyraper, mma- ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bacaklarının durumunu bilmiyorum ama eğer dikkat çekecek kadar inceyse üste nazaran emin ol ki oluyordur.
    Hele ki mayo ile dolaştığın zaman olmaması mümkün değil.
    Eşim bunu çok dile getirir, arkadaşlarımdan üstü gelişmiş bacağı kof olanlar hemen dikkatini çekiyor, hatta bir öğrencisinin (Almanca dersi veriyor) babasından gülerek bahsetti, üstü aşırı gelişmiş, kısa boylu bir adammış, ancak bacakları üste göre bir hayli zayıfmış, komik göründüğünü söyledi.

16. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Böyle başlıklara aktif olarak katılmıyorum ama tabii ki takip ediyorum.

Crespo,
    Yazdığın herşeye eyvellah, fikrindir belirteceksin.
    Ama aklına eseni de yazmayacaksın.
    Şaka yapıyorsan şaka olduğunu belirt lütfen, forum ortamı kimse senin ses tonunu duymuyor, mimiklerini okumuyor, hiçbirşey yapamıyorsan bir smile koy.

Şaka değilse bu bruce lee olayı saçma, kaldı ki küçümsediğin bruce leenin vücudu bence seninkinden güzeldi, seninkini de gördüm leeninkini de. Kaldı ki sen kütle hacim olarak onun girdiği ağırlığın yarısındaki orana bile giremezsin diye de düşünüyorum, boyu değil işlevi önemli.

Hadi bruce lee olayı da fikir beyanı olsun da.

Şu Türk kızlarını sorunlu bulman ciddiyse ayıp etmiyorsun, edepsizlik ediyorsun. Sorunlu insanlar var ama böyle bi genelleme yapılacak bi durum yok. Bu foruma ve bu forumdakilere saygım olmasa bu hezeyanlarına ben çok güzel cevaplar verirdim, terbiyemde müsaade ediyor sandığından ve sanabileceğinden ve hatta hayal edebileceğinden çok daha terbiyesizim.

Heralde Türk kızları sahilde o başka mesajında bahsettiğin rus kızları gibi koluna girip foto çektirmiyor diye beğenmemiş olacaksın....

Türk kızları dediğin bizim anamız bacımız herşeyimiz !!!
    Lafını bil, yazdığını bil !
    İki düşün bir konuş !

Bak bu forumdakilere saygımdan "lan" bile demiyorum, sana saygım yok benim bundan sonra. Ama senin bu forumdakilere saygın yok ki sorun Türk kızlarında diyorsun.

Sana bir tavsiye, bu lafı sağda solda etme forum ortamı gibi değil heryer.

İki düşün, bir konuş.
    Yanlış konuşursan noktayı koyarlar adama.
    Herkesten de özür diliyorum, bilerek özelden yazmadım. Ben bu lafı okuyupta cevabını vermezsem duramazdım.

Ekin0x, yenilmezceko, Berkthagar ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  17. luciano

luciano Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    bence aslında beğeniyorlar , hoşlanıyorlar ama direk çok güzel, harika, hoşlanıyorum diyemiyorlar. hangi kız direk hoşlanıyorum. harikasın der ki?? Bence onu söylemeye cesaret edemiyorlar aslında.

18. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    peki ionların istedikleri mii olucak bizimkisimii yada biz onlar için mii çalışıyoruz yoksa ken di amaçlarımız için mi vg yapıyoruz sonuç ta bii amaçımız olmalı dimi

Rydak* bunu beğendi.
  19. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    gaddarkemal bence cok üstelemişsin...herkes istedigni yazabilir..kimse birbirinin keyfine göe yazmak zorunda değil sonucta...insanlara kimlik sorgulaması yapman hiç hoş değil...ben herkesten daha cok vatansever birisiyim, en ufak bir sözde neler yapabilecegimi cogu insan bilir..ama bu tarz çıkışları hoş bulmuyorm...bence crespo kötü bir anlamda birşey yazmamış..sadece biizm milletimizn kızlaırnın ne istedigni bilmedigini yazmış...bunda vatan milleti karıştıracak bir durum yok...yazımını üstüne uzun bir yazı yazarak olayı politik bir noktaya getirmezsen sevinirim...

Son düzenleme: 14 Eylül 2008
    muti5757, trail_blazerr, mma- ve diğer 13 kişi bunu beğendi.
  20. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

Cevap bile yazmıyorum .. komik ...

NowFear3, letsgoheat96, muti5757 ve diğer 16 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş