Kızlar neden kaslarımızın ıgrenc oldugunu dusunuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve IVANDRAGO tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 293 üye.
  1. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    ince bel, karın kaslı, geniş omuz beğeniyorlar diyorsunuz da... Benim omuz ve bel arasında 30 cm fark var. Okula gittiğim ilk gün kızlar birden göğüslerimi, oramı buramı ellemeye başladı:) Sonraki zamanlar ceketi fln çıkarrtım. Biraz daha yaparsam komik olacağını, şu anda da pek yakışmadığını söylediler. Şmdi napim ben, aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyık.
    Ne yazıkki kısa boylu, minyon birisiyim... Ama kaslı :)

Rydak* bunu beğendi.
  2. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Önemli olanı bu sporu kendiniz için yapmaktır mühim olan..ronnie coleman o vücudu başkası için değil kendisi için yaptı,jay cutler'da dorian yates'te..evet kızlar vücudunu beğenmeme hakkına sahiptir ama eleştirmeye hakkı yoktur çünkü oturulduğu yerden yapılmıyor..o yüzden bir kız gelirse ve ya bir kişi senin vucudun böyle senin vucudun şöyle derse hiç takmam çünkü sadece cahiller böyle çok bilmiş gibi yorum yapıyor..herşeyden önce kaslı vücuda iğrenç diyebilecek kadar çok bilgililerse onu yapana kadarki çekilen ağrılar,beslenme,maddi ve manevi herşeyi takdir ettikten sonra iğrenç bulsunda içim rahat olsun :)

mma-, Juggernaut, Rydak* ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    gaddarkemal bırak insanlar kurallar çerçevesinde istediklerini yazsınlar..bu gereksiz sert çıkmalarına son ver artık lütfen!

muti5757, trail_blazerr, Juggernaut ve diğer 14 kişi bunu beğendi.
  4. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    cutler vb gibi vücut yapabilsem zaten iğrenç gibi yorumları hiç takmam :) ama ben de aynaya baktığım zaman bazen keşke kanat yapmasaydım diyorum... boy kısa olunca üçgen olmak pek yakışmıyor. ama göğüs fln güzel

5. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Keşfettikçe alışıyor , alıştıkça hoşlanıyorlar... Yaşıtlarım için konuşuyorum ne istediğini tam olarak bilmez kızlarımız...

Gaddarkemal , çok gereksiz !

6. eXo

eXo Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    arnold bir filmde vücuduyla dalga geçen kızı öldürüyodu:D

NowFear3, _Tunc_, mma- ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  7. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    yaw abi bruce lee gibi olacama hic olmam daha iyi evet gercektende (yeni nesil) turk kızlarında problem war :) bıraz hacim kazanmıs bırıne ıgrenc olarak bakıolar neremız ıgrenc kardesım en karızmatıkler bızden cıkıo en yakısıklılarda :) bence turk kızlarının herseyden once bılınclenmesı lazım :)

8. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    saçmalık. her kız beyenmiyor diye bişey yok. kız arkadaşım kaslarıma hayran.

9. Doruk

Doruk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Bizim kızların yüzünüze açık açık "evet hoşuma gidiyor kaslı kaslı offf" diyecek hali yok heralde :).Kız arkadaşınızsa durum başka. Benim kız arkadaşlarımdan hiçbirisi vücut geliştirmeyle uğraşıyorum, etrafımdaki cogu kisiden daha kaslıyım diye rahatsız olduğuna rastlamadım. Hatta bazıları malum aktivite sırasında mıncık mıncık mundar ediyordu ellemekten bicepsleri :D.
    Ha şimdi epey yağlandım belirginlik azaldı orası başka.

Kızların "fazla yapma kötü görünüyor öyle erkekler" demesinden kasıtları bulk, yağlı ama altında da abartılı kas kütlesi bulunduranlar. İyi definasyonla belirgin kaslı kişilere kimse kötü demez, yalandan bile diyemez, saçmaladığının farkındadır :). Tabii 50 cm koldan bahsetmiyorum.

Kısaca kanımca kızların kaslardan tiksindikleri yok. Çok iri bulk adamları itici buluyorlar sadece.;)

10. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Sonuçta kas gücün sembolü, kızların da erkeklerde aradığı şeylerden biri güçlü, heybetli olması olduğuna göre çekici geliyordur.

Arnold'un Terminator'deki vücudu mesela tam hatırlamasam da hiç de itici değildi aksine her erkeğin hayalindeki vücut bana göre.

Aslında bu konuya en güzel cevabı bayan üyeler verir ama fazla yok sanırım :)

11. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Türk kızlarına has bir şey değil dışarıda bulunduğum süre içinde kızların tepkisi de hemen hemen aynıydı çok iri bir vücuda sahip olmamama rağmen. Fakat yakın temasta biraz daha iyi anlıyorlar kaslı vücudun artılarını :)

12. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    aslında bütün genellemeler yanlıştır diyerek konuya girmek istiyorum :D
    elbette hoşlanan var , hoşlanmayan var.
    bir yerde okumuştum; bir araştırma yapılmış,kadınlara farklı erkek yüzleri göstermişler,deneye katılan kadınlar yumurtlama dönemindeyken çocuksu yüz hatları olan erkekleri, bu dönem dışında ise sivri yüz hatları olan maskülen görünümlü erkekleri çekici bulmuş.yani kadınlar vücut geliştiriciler gibi testosteron bombası görünümlü erkekleri tercih etmiyorlar içgüdüsel olarak.çünkü onlara güven vermiyor.onlar için çocuk yüzlü, hafif göbekli ama kilolu olmayan, ortalama bir vücut yetiyor.bu tip erkekler doğacak çocuklarına ideal babalar olacağından kadınlar tarafından daha çok rağbet görüyor.fazla erkek görünen erkekler kadınların anlık dikkatini çekiyor sadece ya da bir gecelik heves.
    vücut geliştirme ile uğraşanları iğrenç bulmayan kesim ise büyük çoğunlukla gayler.çünkü onların aradığı olabildiğince maskülen bir görünüm.ne kadar kaslı o kadar iyi.

jkdo, orkunberk ve Tripcan bunu beğendi.
  13. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Güzel bir konuya değindin ama düzeltmek zorundayım. O araştırmayı ben de bir kaç ayrı yerde okudum. Yumurtlama döneminde testesteron seviyesi yüksek olan, erkeksi, maskulen erkekleri beğeniyorlar. Diğer günlerde ise daha bebeksi suratlı, çocuklarına bakabilecek kişileri tercih ediyorlar.

orkunberk ve musclefan bunu beğendi.
  14. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bebeksi suratlı erkeklerin maskülen tipe göre daha çok bakabilecek kişi olarak görmeleri çok ilginç!:shock:

15. ersinm

ersinm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Erkekler nasıl yanında kaslı yarma gibi bayan yerine sıkı fit ve zarif vücuda sahip bayanlar tercih ediyorsa kızlarda aynısını düşüyor bence.Herşeyin fazlası zarar en iyisi plaj vücudu denen vucut kızlara göre?

16. oflu61

oflu61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar kızlar kızlar kızlar kızlar kendini beğenmişler abii yakışıklıya gelince muhabbeti kurarlar normal yada kötü bir tiple karşılınca ıyy derler NERDEN BİLCEK KIZLAR ALLAH IN YARATTIĞI KULLARLA ALAY EDİLMEZ

erkan7 bunu beğendi.
  17. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman bu araştırmaya göre bayanlar evlenemez yada evlenecekse 2 erkek alması lazım :D ben şu zamana kadar bir çok yapılan kapsamlı araştırmaları uygulamış bir olarak :) bence bunlara kulak asmayın derim işe yaramıyor :)

18. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    kızları bılınclendırmek lazım bence :D eskı nesıl gercekten cok hayran bakıo :) ama yenı nesıl sadece fit bi vücut dio :) fit vucuttan hıcbısı anlayamam ben ole bodybuıldıng dedımı en kotu ıhtımalle arnold gibi olacaksın :) ronnienın bulk hali cok guzel denemez ama definede adam tam bir genetik harikası :) cidden ben kaslı bir bayana bile igrenerek bakmıyorum :) takdir ediyorum ms.olympiada cok guzel vucutlularda war :D

19. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    tatt,düzeltmen için teşekkürler.
    rpac, çocuk yüzlü erkekleri tercih etmelerinin sebebi onlarda kadınsı bir yan görmeleri,çocuk yüzlü erkeklerin de kadınlar gibi çocuklarla yakından ilgileneceğini düşünmeleri.tabii ki oturup bunu düşünmüyorlar,içgüdüleri onları o tür erkeklere yöneltiyor.
    graywolf, dediğin doğru.aslında insanlar büyük oranda çok eşli yaratılışa sahip.bugün ahlaksızlık olarak görülmeseydi kadınlar da çok eşli olmayı isterlerdi erkeklerin istediği gibi.
    ivandrago, bence kas çok erkek bi şey ,kadına yakışmıyor.doğal bir kadın görünümü değil çünkü.ben kasları parça parça olmuş vücutçu bir kadının erkeklerle ilgileneceğini pek sanmıyorum.çünkü kadınlar sadece zayıf ya da fit görünmek ve vücut kıvrımlarını muhafaza etmek isterler.aynaya baktıklarında bir kadın görmek isterler.ama vücut geliştirme ile uğraşan kadınlar aynada kaslı, erkek gibi bir beden görmek isterler.kendi doğal hallerini beğenmezler.

tatt bunu beğendi.
  20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bence kızlar beğeniyorlardırda bulamıyorlardır ülkemizde malesef hatrı sayılır sayıda body ile uğraşan erkek yok büyük şehirlerde bile sabahdan akşama kadar gezin hep ya göbekli kel yada çok zayıf hafif yüzü güzel erkekler görmüştürsünüzdür bu nedenle kızlar bodyci bir erkek görünce uzaylı muamelesi yapıyorlar tabi çok genellemede yapılmamalı tabiki beğenende vardır beğenmeyende ancak siz efendi iyi biri ve vicdanlı biri olduktan sonra istediğiniz kadar kaslı olun kızlar size asla hayır demiyecektir.

oktay59 ve Red bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş