Jeff Seid

Konusu 'Profesyoneller' forumundadır ve tosyali00 tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. calimocho

calimocho Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yağ oranın %20 ye gelmiş 70 kilo basıyorum diyosun aferim ne diyelim jeff seidin trapezi olmasssın afedersin çok biliyosan diyete gir %5 yağ oranında ol bide öyle foto çek,bide bench gir bakalım kaç basıcan.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Şubat 2015 ---
    Ya bırak ya komedi ya bide foto koymuş :D:D

2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Onun için diyorum ya vücut geliştirmenin ne olduğunu önce bi öğren. Hayatıninda %5 yağ oranı ne ondan haberi bile yok mekik çekerek karın kası çıkarabileceğine inanan kensini profesyoneller ile kıyaslayan onların programlarına bakıp eleştiren abuk sabuk trollük yapan klasik çaylak bir sporcu...

vucutcuelaman bunu beğendi.
  3. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Medikal Eleketronik Teknisyeni

Kanlı canlı biriyim trolluk te yapmıyorum. 23 yaşındasın daha seni anlıyorum kanın kaynıyor ama yanlış düşünüyorsun bu 1 . 2. si ise ben bu ağırlığı kaldırıyorum dedim ve bana inanmadılar bende bu inanmayanlar için bir vidyo çektim, jeff ten daha iyiym onunla kapışırım diye ne bir iddam oldu nede bu vidyolar jeff için dedim. elmayla armudu ayırmayı biliyorsundur
    evet yağ
    evet ya oranım %20 %30 önemi yok bunun , ne avatarın var nede bir adın , sanal klavye delikanlılığı yapmaya gerek yok ;)

ben senin yaşında bu sporu yaptım, kolumu çıkardım ve bıraktım aradan 11 yıl geçmiş, yaş olmuş 34. çoluk çocuk iş güç derken yağ oranını düşünecek değilim heralde ? bu spora tekrar döneli 5 ay olmuş, kendimide kimseyle kıyaslamadım , anlamadığın apaçık ortada dahaa kaçdefa tekrarlamam lazım bunu sana ?

4. Eti

Eti Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    bayburt
    Ne kadar Mübalağa yaptınız Böyle ya ?
    Adam Fikrini beyan Etti herkes Jeff Jeff Affedersinizde Bana Görede Jeff tırt var mı ötesi ? Tırt Herkes Adamın üzerine gidiyor yok "Sen yapta Görelim", yok kendini "Prolar ile kıyaslama " yok Cart Curt Ayıptır ya.Artı Niye kıyaslamasın ? neden kıyaslayamasın Buna sizler mi karar vereceksiniz ???
    Abimizin Bir fikri Vardı bu formda bu kadar kg nasıl az basabiliyor Ben bile daha fazla basıyorum bâbında Herkes Misilleme yapmaya Başladı.
    Artı 34 yasına gelmiş bir insanında Cakalık,Trolluk yapacagını Kesinlikle ve kesinlikle düşünmüyorum 16 yaşındaki ergen değlki Trolluk yapsın.Herkes yüklenmiş yok Jeffde Jeff Elin Sünnetsiz Gâvurunu Yüceltmeye devam edelim.

Beni Sıcacık Şefkati ile Kollarına alan, ihaneti Yalanı Tattırmayan Tek Aşkım Spor.

neverbackdown., zeo64 ve Mesut AK bunu beğendi.
  5. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Ben kimseyi övmedim. Ne jeff'i ne başkasını. Şunu söyledim kendimizi profesyonellerle kıyaslamayalım. Onların bir videodaki çalışma prensibine bakıp da bu adam bu şekilde mi vücut yaptı demeyelim. Yazdım ettim bin defa ama hala yok hafif çalışarak mı yaptı demeye devam edildi. Konu böyle saçma sapan yerlere geldi.
    Ayrıca ikidebir yaş ı konu etmeyelim. Gym de internet üzerinde benim 30lu yaşlarda 40 lı yaşlarda bi çok müşterim var. Ve onları hedefledikleri vücutlarına ulaşmalarında yardım ediyorum. Çok şükür ben sporda hedeflediğim yere geldim. Bu işten para da kazanıyorum. Yani saygısız egosu olan yeni yetme kanı kaynayan bir sporcu değilim. Bunu da belirteyim. Diğer yorumlarımı okursanız bin defa açıklama yaptığımı anlarsınız. Ben daha yorum yapmıyorum.
    Sünnettisiz gavur olayına bağlamanız da cidden harika olmuş. Vücut geliştirmeye de din konularını bulaştırmanıza diyecek lafım yok. Adam müslüman olsa savunacaz hristiyan ise savunmayacaz bu mu.
    Benden bu kadar. Eyvallah değerli yorumlarınız için...

bigdream bunu beğendi.
  6. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Ben hapishane tarzı bir salonda çalışıyorum lüks salonda değil. Ağırlıklar kirlidir. Benim salondakilerle kıyaslayınca görüntü olarak küçük geldi ağırlıklar o yüzden söyledim.

Mesut AK bunu beğendi.
  7. freedom55

freedom55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Kendinle kıyaslamayıp gerçekten Jeff'in neden 70 kg kaldırdığını merak etsen bu senin soru sorma tarzına yansır ve bu kadar tepki çekmezdin. Mesela, 'bu seviye bir sporcu nasıl 70 kg ile çalışır? Ben bile 90 kg ile çok rahat çalışıyorum' desen kimse sana saldırmaz mantıklı cevaplar verirdi. Ama sen egona hakim olamayıp içi boş vucüt, bu mu profesyonel sporcu dersen tepkilere şaşırmamalısın. Yaşın veya medeni halin bizi pek alakadar etmez. Zira bu yaşa gelip nerde nasıl konuşulacağını bilmemek senin için oldukça kötü bir durum. Beni hiç tanımadan beyinsiz, baba parası yiyen biri olarak çözümlemişsin helal olsun. Sen ve senin gibi herşeyi bilen , her alanda en iyisi kendi olan karakterlerle sürekli karşılaşıyorum. '' Jeff kimki içi boş, 70 kaldırıyor, ben 90 kiloyu tek elimle kaldırırım. Messi o ne biçim şut, milyon dolarlar alıyorsun attığın şuta bak. Ben olsam atmıştım doksana.''

bigdream, vucutcuelaman, aslangur ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. calimocho

calimocho Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Siz mr olympiaların 200 kilo ile çalıştığını sanıyosanız size diyecek bişeyim yok zaten siz devam edin.

9. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    o kiloya o yag oranina sende in bakalim kac tekrar basiyosun
    jeff i bende sevmem ama komik olmus:)

10. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Konu dışı mesaj yazmayınız. Kişisel tartışmalara girmeyiniz. Forum kurallarını okuyunuz!

Uyarımdan sonra konu dışı mesaj yazan üyeyi raporlayınız. Gereken, BFTR disiplin yönetmeliğine göre yapılacaktır.

11. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Chestbrah ve Jeff Zyzz legacy still alive

12. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    jeff denen dallama her hareketiyle zyzz i taklit etmeye devam ediyor

ezik chesbrah da zyzz i kullanarak biyerlere gelmeye calisiyor hala

STNR, neverbackdown. ve lordeng bunu beğendi.
  13. calimocho

calimocho Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Adamın bi yere gelmesine gerek yok geleceği en üst noktada zaten zyzz'i zaten örnek alıyo herşeyiyle kendide inkar etmez zaten

14. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    zyzz olmasaydı da tanınırdı diyosun yani

15. fibo

fibo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Said zaten zyzz in abisi deil mi ?

16. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    abisi de arkadasin haberi yok galiba

17. calimocho

calimocho Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Adam aileden gelen bi zenginliği var zaten ailesi bilinçli çocuk zaten doktor kontrülünde sürekli istediğini yiyo istediği gibi çalışıyo senin benim gibi üniversite b*k püsür şeylerle uğraşmıyo.

Sayfayı Paylaş