Jeff Seid

Konusu 'Profesyoneller' forumundadır ve tosyali00 tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Medikal Eleketronik Teknisyeni
    2 ay kadar önce bir arkadaşın çektiği dar göğüs vidyosu 70kg ile ;) bu akşam 70 80 90 100 kaç kilo istersen bir vidyo çekerim ;)

2. arnoldtr0694

arnoldtr0694 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba mesut ak, sanirim bir yanlisin var. Videoda yani kai nin, plakalari 10kg 22lbs civari gordugunu dusunuyorum ama herbiri 20kg yani 45lbs Koskaca Mr.olympia yarismasinda 2.olan adam gogus idmanini 60 70 kiloylami tamamlayacak yani bu mu? Overtrainingden mi korkucak vucuduna okadar aas alip?
    Kucumsedigin jeff seid ise ayri bir durum. Off sezonunda %10maksimum yag oranina sahip 95kiloyu asmis bir genc. Bilmiyorum kac yasindasin,ama onun yasi henuz 21 ve eminim simdiye kadar hayatinda olamadigin fizige sahip olan biri ve ondan dolayi elestirmemelisin bence,ha diyelim 70kg ile calisiyo,calisiyo ama bir bildigi var ozaman baksana vucuduna :)
    Videondaki plakalarin agirliklarini merak ettim 10mu acaba onlar? Arada gozukmeyen bir plaka daha var.. ayrica yaptigin hareketin adi close grip bench press.. genelde triceps idmanlarina konulur gogus degil cunku tricepse fazla yuk biner.. gogus arasi boslugunu doldurmak icin de ideal bir harekettir.70kilo yani sag sol 25 bar agirligi 20 olucak sekilde 30tekrarli videonu merakla bekliyorum. Saygilar

muti5757, bigdream ve vucutcuelaman bunu beğendi.
  3. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:

ben yorumumu kai icin degil jeff icin yaptim ve vidyoda izlerseniz 21:50 plakalarin 20+10kg tek tarafta toplam 60kg + 10kg da bari sayinca 70kg oldugunu goruyorum.

ekledigim vidyonunda arka kol icin okdugunu biliyorum , sadece ornek okarak eklemistim bench press vidyosu cekicem ama dun aksam is icin bursaya kadar geldim ve antreyman yapmadim, bu aksam bir aksilik olmaz ise vidyo cekip paylasicam, suan bursada agir bir tipi yagisi var ve yollar kotu :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    vidyomdaki plakalar 10kg arada gozukmeyen ise ilk 2 plakayi sikistiran kikitli somun. yani agirlik 50kg sabit ve ben yanlara somunkari acmadan 10kg eklemisim

yasim 34 evliyim 1 cocuk babasiyim ve 91kg im

neverbackdown. bunu beğendi.
  5. arnoldtr0694

arnoldtr0694 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    22.03 durdur ve iyi bak,20kg+15kg ikinci plaka. Bir tarafta 35kg agirlik eder, ayrica olimpik bar agirligi 20kg varsayilir ve oyledirde .. buda toplam 90kg agirlik yapmaktadir.. saygilar

vucutcuelaman bunu beğendi.
  6. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Vücut geliştirme ağırlık yarıştırma sporu değildir. Bu bir sanattır. Vücutlar estetik mi değil mi ? Kimse sizin ne kadar bastığıyla uğraşmaz. Ayrıca kendinizi jeff ile kıyaslamak için onun seviyesine gelmeniz gerek. Bir meter mevsimler davası daha olmasın.

BLAST, vucutcuelaman ve bigdream bunu beğendi.
  7. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Cahilligin dibine vurmusuz.Bu adam vucutcu powerci degil.isterse 5 kg la calissin.

8. sıfırşeker

sıfırşeker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İskenderun
    ne kadar ağırlık kaldırdığının ne önemi var eğerki steroid almadan yapmışsa gerçekten bu vücudu helal olsun demekten başka bişe demem.
    ayrıca 100-120 basanların böyle bir define vücudu yok yani demem o ki bastığı ağırlıkla yargılamayın adamı sizde basın o ağırlığı bakalım aynısı olacakmısınız? ;)

9. Eti

Eti Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    bayburt

Meter Mevsimler Günümüzün Komedi insancıgı .)

Jeffe gelince Başarılı bir vücut
    Ağırlık az Bastığını beyan eden arkadaşada Bu kadar yüklenmeyelim.Şahsi Fikirlere Saygı .)

Sent from my iPad using Tapatalk

vucutcuelaman bunu beğendi.
  10. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    beyler arkadaslar benim takildigim nokta yi kimse anlamamis , 60 70kg ile bu vucudu nasil yapmis bu eleman ?

atalarimizida unutmayalim, 250kg lik top mermilerini tasiyabilen kuvvetli insanlardi. Steroidsiz .

11. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Genetik farkı artı çok düzgün bir beslenme programı

STNR, Mesut AK ve vucutcuelaman bunu beğendi.
  12. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    İsterse spor salonuna uğramadan steroid alsın umrumda değil açıkçası. Eğer ortaya jeff gibi bir şey çıkacaksa

13. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    atalarımız o ağırlıkları savaşmak için kaldırdı kas büyütmek için değil :) güldürdün beni ya. Bi daha diyorum amaç ağır kaldırmak değil. Nizami yapmak. Beslenmek yukarıda arkadaş belirttiği gibi genetik. Ayrıca o videoda öyle az kaldırıyor. O antrenman sistemi demek ki onu gerektiriyor. Jeff in ağır bastığı videolarda var. Squat, deadlift gibi ağır bastığı hatta incline bench press var. Shoulder dumbbell press videosu var. Kısacası jeff in bi çok videosu var. O anki antrenman sistemi neyi gerektiriyorsa öyle yapıyor. Her antrenmanda ağır basacaksın diye bişe yok. Ayrıca jeff eski güreşci. Güreşcilerin antrenmanlarımı az çok bilirsiniz. Ne kadar ağır çalıştıklarını bilirsiniz.

arnoldtr0694 ve vucutcuelaman bunu beğendi.
  14. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Evet, çok doğru söylemiş @cmrsmr , neden kendinizi başkasıyla kıyaslıyorsunuz ki, çocuk yapmış işte emek vermiş 13 yaşından beri. Siz kendinizi geçmeye çalışın, başkasını değil.

15. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    forumca gulmeye hasret kalmissiniz demekki :) bende guluyorum bagzi yazilanlara :) ben 250kg kaldiran adam zaten BB ci demedim , atalarimizin kuvvetinden bahsettim, neden bunu ayirt edilemiyor !

bu arda o antreyman sistemi o kadsr kaldirmasini gerektiriyor peki eywallahta , zorlanma taklidimi yapiyor yani vidyoda ?

16. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:

Ben kimseyle yarismiyorum , kisaylamiyorumda, bukadar hafif kiloda zorlanirken nasil oluyorda bu vucuda sahip oluyor diye sordum , herkez basladi saldirmaya , kimsede cikip adam gibi demiyorki

sunu kullaniyordur suplement turevleri, yemegi konusunda bi arkadasimiz degindi sadece, yasinin genc olmasi testesteron seviyesinin en ust seviyede olmasi vs gibi aciklayici bi aciklama da bulunamadi kimse

yani laf olsun torba dolsun diye mesaj yazanlarin amacini anlamis degilim, adam gibi tecrubesi olan biri bana bunu aciklasin sadece , ben prof degilim hicbir iddaam da yok, evli coluk cocuk sahibi adamim yas gelmis 34 e , ev is arasi bu sporada zaman ayirmaya calisiyorum, tabiki benim beslenmem bu veledinki gibi olamaz, benim bu eleman gibi bos zamanim yok ne yazikki. o nedenle bu elemanin dikkat ettigi seylere dikkat edebilecek durumda degilim zaten.

17. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Öyle bir vücut o kiloda nasıl zorlanıyor demiş abimiz yani gitmişsiniz kendi vücuduna bak demişsiniz.Tamam bu sporda isteyen istediği kiloyu basar , powerlifting değil.. ama ben bile 70 kg basıyorum demiş.Tekrarı fazla diyin , o antrenmanı öyle gerektiriyor diyin gidip alakasız yorumlar yine..

Ayrıca benide şaşırttı fazla tekrar bile olsa yardımsız çıkartabileceğini düşünüyordum.

Yani vücudunu kıyaslasa bir şey demicem..

Mesut AK bunu beğendi.
  18. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kimse size saldırmıyor, sadece ufak da olsa bir kıyaslama yaptınız o çocuk şunu şunu bile kaldıramıyor ben kaldırıyorum diye, ona istinaden cevap veriyoruz. Yoksa elbette takdir edilecek bir şey yapıyorsunuz, keşke herkes aile kurduktan sonra devam edebilse bu spora, öncelikler değişince hemen bırakılıyor çünkü

19. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Ne gereksiz bir konu.
    Tamam jeff çok güçsüz sen daha iyisin...

Son düzenleme: 10 Şubat 2015
    lordeng bunu beğendi.
  20. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:

durumu 10 kere acikladim, anlayamadigin sey nedir ? zorluk cektigin kismi bidaha aciklamaya calisayim daha ayrintili :)

neyse laf sokmadan durayim :D

Son düzenleme: 10 Şubat 2015

Sayfayı Paylaş