Jake Tyler Antrenman Günlüğü

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Jake Tyler tarafından 22 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 55 üye.
  1. Yobaz Ateist

Yobaz Ateist Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Malesef Hayat bize istediklerimizi vermiyor
    Neredeyse hakettiklerimizi veriyor...
    İş hayatı ve bodybuilding çok zor bunu kendimden biliyorum. Akşam 8-9 da yorgun gelip bu sporu yapmak zor oluyor ve bunun yanında hesaba katmadığımız başka zorluklar çıkınca tüm tüm kurduğumuz plan erteleniyor belki aylar yıllar sonraya...
    Ama hayat bu...
    Senin çok güçlü biri olduğuna inanıyorum dostum bu yüzden istediğin sonuçlara ulaşacaksın kesinlikle.

2. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    ÜSTTEKİ ARKADAŞA CEVAP VERMİYORUM ÇÜNKÜ ŞUAN ATACAĞIM MESAJIN KONUSU DAĞILSIN İSTEMİYORUM ,

KÜÇÜKYALI DA OTURAN VE TEK BAŞINA SPOR YAPMAYA ÇALIŞAN BİRİSİ VAR MI ?

her konuda yardımcı olurum yeni başlamış 3-4 aydır yapan arkadaşlar bile olur.. onları küçümsediğimden değil sadece ne kadar ihtiyacım olduğunu göstermek için bu şekilde yazıyorum..

beslenme antrenman supp. her konuda bilgi veririm , yeter ki haftanın 5 günü benimle antrenman yapsın :)

çok saçma bir ilan oldu farkındayım ancak motivasyonum yavaş yavaş kendine geliyor , tek sıkıntı partner.

küçükyalı da oturan arkadaşınız da olabilir..

İyi günler.. Spor dolu bir yıl geçirmeniz dileği ile..

elezar ve Hıfzullah bunu beğendi.
  3. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Selamlar ;
    Eskisi kadar aktif değilim ancak spora devam. Bugün Berkay Türkkan ile güzel bir sırt antrenmanı yaptık. Her zaman ki gibi çok güzeldi.

Photo 17.01.2015 19 45 36.jpg Photo 17.01.2015 19 45 37.jpg

Photo 17.01.2015 20 00 14.jpg
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Ocak 2015 ---

hayaletfilo, BLAST, boksbody ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. SSD

SSD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    13
    Zayıflamışsın sanki ? Yanakların erimiş

5. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Karın antrenmanı sonrası karnımı sıkamadığım fotoğrafları koymuşsun, rezil olduk foruma :)

6. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Ciddi anlamda kas kaybettim ve yağ aldım. Bunun dışında hastalık öncesi 93-94 kilo arası gidip gelirken şimdi 87 kiloyum :) Beslenmem çok iyi olduğu için çok kısa zamanda eski günlere kavuşacağımı hayal ediyorum..

Poz filan anlamadığım için attım abi :) Senin ne kadar iyi olduğunu herkes gayet iyi biliyor. O karın antrenmanından sonra bu şekil çıkmamız gayet doğal..

Bu arada Greg Plitt vefat etmiş.. Ciddi sevdiğim bir sporcuydu kendisi..

Herkese iyi günler.

Mustimusti ve Berkay Türkkan bunu beğendi.
  7. lordsoth

lordsoth Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Greg'in haberini senden duydum ve hemen netten baktım. Böyle ölmek. Bu adama yakışmadı. Allah rahmet eylesin.

8. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Merhaba arkadaşlar ;
    Ben bu foruma yazmaya başladığımda kimse bana öneride bulunmadı. Gel buraya günlük aç , yaşadıklarını yaz diyen olmadı. Neden yazdığımı ben de bilmiyordum. Ancak son zamanlarda yaşadıklarımdan sonra yavaş yavaş neden böyle bir günlük açtığımı anlıyorum. Hatta bu spora neden çoğu insandan daha çok bağlı olduğumu da anladım. Ancak size yazılarla anlatmayacam bunları sadece bir video paylaşıcam , vakti olan her insan izlemeli. Benim günlüğümü takip eden herkes Sakarya da yaşadığımı bilir. Bu abimizde Sakaryadan çıkıp dünyayı sallayan bir abi..

Nedense Bodybuilding'i ve ülkemizi gördüm videoda , başlarında ise kendimi ve sizleri. Ortalarında ise kendimi ve ailemi gördüm.. Tamamen beni anlatıyor video :)
    Eskiden bir hayalim vardı , yarışmaya katılacam ne olursa olsun podyuma çıkacağım diyordum.. Artık daha da büyük hayallerim var , yarışma ve podyum dışında çok daha büyük hayaller..

Size bir iyi bir kötü haberim var iyi olan Artık Günlüğüme yazmaya devam edeceğim , kötü olan Artık Günlüğüme yazmaya devam edeceğim :D

Şaka bir yana , artık sizlerden uzak olmayacağım ve tüm gelişmeler eskiden olduğu gibi günden güne yayınlacak..

Önümüzde ki hafta yeni antrenmanıma başlıyorum , Beslenme ve Cardiolar hep aksıyordu artık öyle bir durum yok. Şuan sporumu etkileyecek tek sorunum sadece 6 saat uyuyor olmam , ona yapabileceğim bir şey yok..

Son olarak www.burakmakar.com adresini bugün alıyorum.. Bunun dışında adminlerle görüşüp Nicki de Burak Makar olarak değiştirmeye çalışacağım..

Ancak Jake Tyler dan uzaklaşmayacağım , ilk açtığım spor salonunun ismi Jake Tyler nickini barındıracak. İlk mesajımda size söz vermiştim ve karşıma kaya gibi bir engel çıktığı için düşmüştüm.. Ama artık alıştım , bundan sonra binlerce engel çıksada hedefime ulaşacağım..

Herkese iyi günler..

Akşam antrenmandan sonra görüşmek üzere :)

boksbody, AnTiCoRe ve Mustimusti bunu beğendi.
  9. k.levrone1

k.levrone1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Sakaryada merkezde mi yaşıyorsun ?

10. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Sapancalıyım ancak hastalık nedeniyle şuan İstanbul / Küçükyalıya taşındım.

İyi akşamlar.

11. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Merhaba arkadaşlar ;

Cuma günü yazamadım kusuruma bakmayın.

burakmakar.com adresini aldım yakında blog olarak çalışmaya başlayacağım.. Sizlere ne aktarabilirim diye düşünüyorum ve internette hiç bulunmayan konular buldum.. Çoğu antrenman sitilinden ve supplement incelemsinden önemli konulara gireceğiz.. Çok yakında..

Bir süre sonra ise siteye reklam koymayı düşünüyorum ve bu siteden gelen tüm reklam gelirleri ile sokak hayvanlarına mama alacağım.. Bunu da kendi blogumda videolu ve faturalı bir şekilde göstereceğim.. Bunun gibi farklı hizmetlerim olacak , çok yakın sürede ücretsiz Personel Traning vermeyi de düşünüyorum.. Sadece 2 kişiye , tamamen kendimi geliştirmek için.. Kimsenin vaktini de boşa harcatmayacağıma eminim!

Cuma günü biceps - triceps çalıştım ve güzel bir geri dönüş aldım. Bunun dışında cumartesi günü yani bu gün bacak günümdü ve ardından cardio yaptım.. Aslında bacak gününde cardio yapmam ne kadar doğru tartışılır ancak pazartesi yeni antrenmanla birlikte , 5 gün ağırlık 3 gün cardio yapıcam ve bunu en iyi şekilde haftaya yayacam..

Yarın da bir cardio yapmayı planlıyorum..

Pazartesi gününden itibaren antrenmanlarımı paylaşmaya ve beslenmemi paylaşmaya devam edeceğim.. Antrenmanı hergün yazarım da , beslenmeyi bir kere yazarım merak eden önceki sayfalardan kontrol eder :)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar , eğer sizin farklı sosyal sorumluluk fikirleriniz varsa benimle paylaşın hayata geçireyim..

İyi akşamlar.

NowFear3 bunu beğendi.
  12. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Abi her şeye tamamda bence öyle fiş fatura falan islerine girmene gerek yok. Biz inanıyoruz gayette güzel düşünmüşsün neden kanıtlama ihtiyacı duyuyosunki. Sitende hayırlı olsun abi şimdiden :)

Jake Tyler bunu beğendi.
  13. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Cardio'yu senelerdir antreman öncesi yapıyorum(çıtır denebilir gerçi benim yaptıklarım da çok ağır değil def. dönem hariç) antreman sonrası yapma sebebiniz ne acaba. Ant. randımanını düşürmesiyle mi alakalı yoksa farklı bi sebebi var mı?

14. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    İmkanım olsa farklı günlerde yaparım , ancak öyle bir vaktim yok. Mecbur olarak haftada 3 gün yapacaksam cardio , illa 1 gün ağırlık antrenmanına denk geliyor. Antrenman benim için her şeyden önemlidir.. O yüzden cardiolar antrenman sonrası yapıyorum

boksbody ve dragox bunu beğendi.
  15. NowFear3

NowFear3 Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    43
    Bizde bunu bekliyorduk

Jake Tyler bunu beğendi.
  16. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Saolasın Ferhat :)

Arkadaşlar herkese muhteşem bir hafta diliyorum.. Yeni antrenmana geçiş yapıyorum bugün sizinle çok kısa bir sürede paylaşacağım..

İyi günler.

NowFear3 bunu beğendi.
  17. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Merhaba arkadaşlar ;
    Eskisi gibi sadece spor ve forumla ilgilenemiyorum. Bunun dışında çok vaktimi alan işlerim var. Bu yüzden aldığım kararları uygulamakta zorlanıyorum.

Sporu aksatmadığımı bilmenizi isterim , çok sıklıkla olmasada forum'a yazmaya devam edeceğim..

Şuan ki çalışma sitilim çift bölge şeklinde her bölgeyi haftada iki kez çalışıyorum.. Bu hafta başladım ve tam yorum yapamacağım çünkü ilk kez tek bölgeyi bıraktım.

Bunun dışında haftada 3 gün cardio yapıyorum ve iki gün abs çalışıyorum..

Stresli bir hayatım var ancak atlatmaya çalışıyorum , yakın bir sürede kendimi tam anlamıyla spora adayıp diğer tüm işleri bırakmayı planlıyorum..

Herkese iyi günler..

NowFear3 ve elezar bunu beğendi.
  18. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Sende bu azim istek varken herseyi duzene sokarsi :)
    Haftada herbolgeyi 2 kere calsyrm demissin.alisma evresi nasil oldu bu programa.+ ve - leri neler sana gore.
    Bende epeydir her bolgeyi haftada 1,sadece eksik gordugum bolgeyi haftada 2 gryrm.misal 2 ay gogusu haftada 2 girmistim,sonra sirt,kol,omuz degistre degistre devam ettim.bacak haric herbolgeyi haftada 2 denedim.tabi sadece birini haftada 2 girdim ,diger bolgeler haftada 1.
    Beslenme uyku duzgun olmasina ragmen cift bolge haftada 2 rutinini kaldirmadi benim bunyem.senin dusuncelerin neler?

Jake Tyler bunu beğendi.
  19. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Konumun başından beri güzel yorumların ve takipçiliğin için çok teşekkür ederim.

İsyan etmek gibi olmasın ama , azim istek var doğru ama bunu veren galiba savaşmak için dertte veriyor.. Şuan o kadar sıkıntılar içerisindeyim ki antrenör belgesi alıp İzmir'e taşınmayı düşünüyorum :) ve bunu ciddi ciddi düşünüyorum.. İşin komik tarafı , bu işi hemen yapamamamın sebebi dert dediğim şeylere bağlı olmam :) dertlerim yüzünden , dertlerimden kaçamıyorum.. Uyku düzeni ve stres dışında spor ile aramda bir engel yok.. Onlarıda en yakın önümüzde ki 6 ay içinde çözebilirim daha önce düzelme şansı yok..

Çift bölgeye gelecek olursak , beni biliyorsun. Yani ben yoruldum demem kolay kolay.. Bu yüzden bu antrenmanda bana kolay geldi.. Ben hastalık öncesinde çok ağır bir cardio yapıp akşama çok ağır bir ağırlık idmanı yapıyordum gıkım çıkmıyordu :) yani şuan yaptığım antrenmanlar bana gerçekten basit geliyor.. Ama bana faydalımı olucak , yoksa beni geriye mi götürecek onu zaman göstericek..

Anlatmadan edemeyeceğim , 3 hafta gibi bir süre bacak çalışmadım. Diz ağrılarını bahane ettim biraz :) ondan sonra ne yapıyorsun Burak dedim kendi kendime ve büyük bir istekle bacak çalıştım ortalama 5 gündür bacaklarım inanılmaz derece ağrıyor :)

Herkes kendine çok iyi baksın :)

NowFear3 ve Mustimusti bunu beğendi.
  20. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Merhaba arkadaşlar ;

Bu spor ciddi stres , benim hayatımda aynı şekilde inanılmaz stresli bende kendime bir oyuncak bulmaya çalıştım.. Motor ehliyeti alıyorum , mart sonuna doğruda küçük bir motor alıcam.. Ehliyet için sakarya'ya döndüm ve 1-2 foto çektim.. Paylaşayım dedim..

Photo 20.02.2015 13 25 17.jpg

Bu fotonun çekilme tarihi 22.01.2013

bu alttaki fotolar ise dün çekildi :)

Photo 20.02.2015 13 40 47.jpg

Photo 20.02.2015 13 40 57.jpg

Photo 20.02.2015 13 40 58.jpg

boksbody, dragox ve mtnergl bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş