jack3d ve hyper ac..mass impact.

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve ataberkim tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Normalde creatine kullanıyordum. Jack3d'ı sonradan aldım, kombine için değil.

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ataberkim ;

sonuç alamamın nedeni senin dediğin sebepten dolayı olabilir mi bilmiyorum aslında...
    Fakat baktığımda nitrotechte creatin var, cellmass zaten creatin, bir de 2 ölçek jack3d alıyorum...
    Ama şöylede bir durum var ki, birçok pre-workoutta zaten creatin mevcut, ve yine bir çok sporcu pre-workoutları creatin ile kombine ediyor, yani yarar göremememin sebebi bu olsaydı, pre-workout&creatin kombinasyonu bu kadar popüler olmazdı, bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum, tabi senin dediğin de mantıklı ama bilimsek bir araştırma yapmak lazım gerçekten öyle mi değil mi...
    Pazartesi program değiştirerek yeniden giricem, dediğim gibi moral bozukluğu var ama hırslıyım, şu 4-5 günlük ara benim zihinsel toparlanma sürecem olacak...

3. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
  4. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    jones beach 001.JPG

40 yasin ustune fena sayilmaz herhalde...

5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ataberkim;

bence seninle aynı yaşta olan insanlar için örnek bir insansın, seninle yaşıtların çoğu göbeklerini salıp evde kadını çalıştırırken sen 40 yaşına gelmiş olsan bile hala 30'unda gösteriyorsun, tebrikler

ataberkim bunu beğendi.
  6. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    [ataberkim;

bence seninle aynı yaşta olan insanlar için örnek bir insansın, seninle yaşıtların çoğu göbeklerini salıp evde kadını çalıştırırken sen 40 yaşına gelmiş olsan bile hala 30'unda gösteriyorsun, tebrikler]
    tesekkurler speedtouch. 40 adini koyalim o zaman 43 bitti..

7. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ataberkim ;

gerçekten taktiri hakediyorsun, dilerim daha çok uzun yıllar sporla iç içe bir hayat sürersin, azmini hiçbir zaman yitirmezsin.
    Hedefini bilmiyorum ama bence hacim konusunda devam edersen çok daha iyi bir görüntü olacaktır, bir de universal'in animal stak diye bir ürünü var bir araştır istersen, faydasını görebileceğini düşünüyorum.

saygılar

8. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bugun talihsiz bir kaza gecirdim merdivenden ayagimdan kaydi ve 4 mt asagiya ayagimin ustune dustum. saniyelik bir olaydi.tabi tutunmaya calistigim icin acucumun ici yirtildi ve merdivenin ortasina dustum.
    Allahtan merdiven bir yerime carpmadi merdiven yerde bende ortasinda kala kaldim.. ister istemez biraz ara verecegim bu durumda...elim agirlik kaldiracak durumda degil.
    kolay gelsin herkese...

9. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    çok büyük geçmiş olsun ataberkim , en kısa zamanda sağlığına kavuşman dileklerimle...

ataberkim bunu beğendi.
  10. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    speedtouch herseyden once tesekkurler.. animal stack a baktim. burada birde degisik versiyonu daha var. animal m stack adi. ikisinde yorumlari hemen hemen ayni o yuzden bir karar veremedim...gerci 1 kutu jack3d var elimde. o bittikten sonra karar verecegim.. bakalim..

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    büyük geçmiş olsun. bence jack3d den sonra en az 2 hafta dinlendirmek iyi gelir bu tip ürün kullanılacak ise tekrardan.

ataberkim bunu beğendi.
  12. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ataberkim ;

universal animal stak ile jack3d tamemen farklı kulvarlardaki ürünler, animal stack'ın vazifesi; doğal bir testosteron booster , fakat bir prohormon değil, vucuda dışardan hormon verilmiyor fakat vucudun doğal testosteronunun kullanılabilirliğini ciddi ölçülerde arttırıyor, senin 40+ yaşlarında bir sporcu olduğunu farzedersek oldukça etkili olabilir senin için, zaten bildiğim kadarıyla animal m-stack son versiyon olduğu için diğer stak ve stak2 pek rağbet görmüyor, idmandan 45 dk önce stak ve 30 dk önce de jack3d alabilirsin, araştırdığım kadarı ile birçok sporcu stak ile pre-workout ürünlerini kombine ederek güzel neticeler almışlar, ayrıyetten çevremdeki 25 yaş üstü sporcu arkadaşlarımda bu supplementten memlun olduklarını belirttiler.Tabi sen biraz daha araştır, sonuçta insanlara tavsiye vermek kolay iş, ama kişinin kendisinin karar vermesi, bakması görmesi, en doğrusu herzaman.

ataberkim bunu beğendi.
  13. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ataberkim talihsizlik benimde yakama yapıştı, cumartesi günü besin zehirlenmesi geçirdim, cumartesi sabah aç karna tartıldışımda 76 kg dım, şu an pazartesi akşamı 73 kg a düştüm, cumartesi gecesinden beri 15 dk de bir tuvaletteyim ve sürekli su atıyorum vucudumdan ve aşırı mide bulantısı, idmanlarım aksadı, supplement kombinasyonum aksadı,iştah denilen şey yok, 2 gün ağzıma yemek süremedim, bugün biraz biraz yemeğe başladım gün içinde ancak 80 gram protein alabildim ki bu bile bence başarı idi, yarın idman yapmayı deniycem bakalım ne kadar bir düşüş olacak güçte, supplementleri de kesmiycem, böyle zamansız sağlık problemleri beni çok üzüyor, inadına yüklenicem vucuda gene, yok öyle beni yarı yolda bırakmak...

14. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    gecmis olsun. cok kafana takma bence su kaybindan baska bir sey degildir... cabuk toparlarsin merak etme.. tekrar gecmis olsun ...

speedtouch bunu beğendi.
  15. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bugün idman yapamadım, sabah 3 tane yumurtayı bile ancak yiyebildim neredeyse çıkarıyordum, güç düşüşü yaşayacağımı bildiğim için idmana gitmedim, idmansız geçen hergün sanki geriye gidiyormuşum gibi hissediyorum, bu beni delirtecek gibi oluyor, yarın kusma pahasına yiyip içecem, o kadar moralim bozuluyor ki anlatamam, ben kendime böyle beni fiziksel aktivitelerden alı koyan sağlık problemlerini hiç yediremiyorum, yarın ne olursa olsun idman yapıcam

16. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bence beklemelisin. kendini tok tutan. sindirimi kolay yagsiz seyler yemen lazim. yulaf, patates haslama, tavuk haslama gibi.. yagli herseyden kacin mideni tok tut yeter..bir kac gun sonra miden kendine gelir.
    hem bir kac gun dinlenmis olur vucudun. diger turlu bunyeni zayiflatirsin ve iyilesme suren uzar bu sefer daha cok morakin bozulur.. bence iyi bir dinlen...

speedtouch bunu beğendi.
  17. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Hala beklemekteyim sanirim pazartesi tekrar basliyabilecegim..Elimin icinde ki yaralar kapandi az kaldi iyilesmesine ama kolumdaki morluklar ayni guzellikte yerinde duruyor. Bu arada elimdeki butun urunler bitmek uzere bu yuzden yeni siparisimi bekliyorum..
    Aslinda impact mass ve jack3d diye basladigim bu konu biraz degisti .Impact mass in yerine Elit whey koymustum ama pek bir faydasi olmadi bana.
    Gainerden sonra whey bana extra bir sey kazandirmadi aslinda biraz da kilo verdim.(impact mass ile 72 kilodan 84 lere kadar cikmistim su an 81 kiloyum)Su an biraz daha hacim icin speedtouch "un da onerisi ile ANIMAL STACK i inceledim ve aldim.
    MuscleTech Nitro-Tech Hardcore(su an 2 alana 1 bedava kampanyasi var bb de,normalde 4lbs ye gore pahali bir urun),aslinda nitro-techden pek emin degilim. Hic sicak gelmemistir bu gune kadar MuscleTech urunleri ama,animal stack ve jack3d ile 21 er gunluk 2 periyod yapacagim..
    insallah iyi bir sonuc alirim..bakalim..

18. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ataberkim öncelikle bir an önce sağlığına kavuşmanı dilerim, ben çarşamba günü açılışı yaptım, biraz güç düşüşü var ama idare edicez artık , koldan giden 1 cm ve 3 kg zaten beni psikolojik olarak çok yıprattı, umarım çabuk toparlarım

ataberkim;

animal stak kullanırken vucutta protein sentezin artıyor ve mesele sen 80 kg isen ve günlük protein alımın 160 gramsa, animal staktan tam verim alabilmek için günlük protein alımını mutlak surette arttırmak lazım, iyi bir whey şart...
    Nitrotech'e gelince ben 2 kutu bitirdim ve şu an 3.kutudayım , kutunun üzerine superior te normal whey yazıyor ve bence çok doğru bir ibare, evet ürün çok şişiriliyor fakat hangi firma ürünlerini şişirmiyor ki, ben kullandım ve çok faydasını gördüm, şu ana kadar kaldırdığım kilolar belli bir periotta sürekli artıyor, kampanyası da iyiymiş ben bir dene derim.Şu şekilde bir kombine bence güzel olur...

idmandan 1 saat önce 1 paket animal stak
    idmanda 30 dk önce kaç ölçek alıyorsan jack3d
    idman bitiminde nitrotech

ataberkim bunu beğendi.
  19. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    tavsiyene uyacagim speedtouch.tesekkurler. siparisimin gelmesi zaten pazartesiyi bulur sanirim . Bazen cok erken yolluyor bb.com ama belli de olmaz.Kargo daghil 145 $ mal oldu.
    Bu kampayanin yaninda kreatin tablet alinca glutamin tablet bedava idi.Bunlari da ilave edeyim mi acaba.?
    Yoksa fazla mi olur biemiyorum...

20. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ataberkim, karar senin ama bence onları da ilave edersin, heyecanlandırıcı bir kombine yapmış olursun...

şu sıralar noir york city'de hava nasıl bilmiyorum ama yaz mevsimi nedeniyle sıcak hava varsa, creatin yaz mevsiminin yaşattığı zor hacimlenme ve güçten düşme sorununu da çözer bence.

Ayrıca 145 $ gerçekten çok uygun bir fiyat, bir de creatin eklesen taş çatlası 165-170 $ olacaktır yanında glutamin de beleşe geliyor, vallahi insanın iştahı kabarıyor.

Sayfayı Paylaş