jack3d ve hyper ac..mass impact.

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve ataberkim tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa

2. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    ne kahve içerim nede kafein içeren bişeyler tüketirim antremandan 30 dk önce alıyorum genelde 200 ml suyla ve aç karnına her bünyede aynı tepkiyi vermiyor malesef

3. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    jack3d siparişim pazartesi elime ulaşacak, daha önce futbolculuk dönemimde de ara sıra performans arttırıcı kullanmıştım bünyem iyi yanıt vermişti bakalım jack3d bana neler yaptıracak.Ataberkim senin için bir sorun olmazsa ben de tecrübelerimi bu başlıktan aktarayım, jack3d ı cellmass ve nitrotech ile kombine edicem.

4. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    memnun olurum, zaten amacimiz paylasim degil mi?
    bu arada 1 haftadir bende ara verdim.. sali gunu tekrar basliyacagim insallah.. cunku pazartesi memorial day her yer kapali...ben de jack3d ,elite whey ile devam edecegim....basarilar....

speedtouch bunu beğendi.
  5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    nereden aldınız jacki yerli satış siteleri mi netrition mu

6. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    bodybuilding.com dan aldım sahte göndericek halleri yok heralde
    bu arada halodrol ile kombine ediyorum halodrol gerçekten müthiş 1 hafta sonra tam etkisini hissettim ani bir güç patlaması oldu özellikle bugün kol antremanında hayvan gibi hissediyorum kendimi :D

7. precorefx

precorefx Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    jack3d bende de 2 kaşıkta pek etki hissetmiyor artık, ki geçenlerde 10 gün de ara vermeme rağmen.. karıncalanma hissini bile 3 kaşıkta alıyorum, ama şu ana kadar kullandığım gaspari superpump ve shotgun'dan çok daha etkili oldu kesin.

jack3d ile ilgili esas şikayetim "proprietary blend" demeleri ve içindekilerin ne kadar olduğunu açıkça yazmamaları, acaba 3 kaşık jack3d'de 5-6 gram creatine var mıdır mesela?

8. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    herkeze selamlar değerli arkadaşlarım, jack3d e bugün başlamak nasip oldu ağırlık altına girmeden 40 dk önce aldım, ilk gün diye 1 ölçek ile başladım.Sonuç ne oldu derseniz , sonuç hüsran oldu hiç bir şekilde ekstra bir enerji vermedi , herzaman olduğu gibi gene idman bitiminde terkan içinde dilim dışarda kaldım, yorgunluk idman esnasında yine baş gösterdi, ağrılıkların artmasını bıraktım az da olsa enerji bile vermedi, ekstra bir pump asla olmadı, hayal kırıklığı yaşadım, yarın 1.5 ölçek alıcam pek umutlu değilim ama ne olacak görücez.

Cellmass i ilk kez kullandım, idman biter bitmez bir ölçek içtim tadı fena değildi kolay karıştı , şişkinlik yapmadı , bulantı yapmadı , ishal yapmadı , yanlız bugün vakit ayarlaması yapamadığım için cellmass'ten 5 dk sonra nitrotech i içtim umarım büyük bir yanlış olmamıştır şu an evde 300 gr tavukumu da afiyetle yiyebiliyorum midesel bir sıkıntı yok, herhangi bir rahatsızlık hissetmedim ama ben böyle supplement alım zamanları konusunda fazla pimpirikli bir insanım.

saygılar

9. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    5x5

speedtouch insallah 2 veya biraz daha fazla olcude istedigin sonuca ulasirsin...ben de 3 uncu kutuya basladim hala 2 kasikla devam ediyorum.bir kere 2.5 e ciktim ama 2 kasik kesinlikle bana yeterli...baska bir arkadasim daha kullaniyor benim tavsiyem uzerine ve cok mennun...

bu gunden itibaren ben de elite whey ve jack3d ile devam ediyorum bu sefer ki kullanimimda ben dede bir karincalanma olmadi ama onun disinda gayet basarili bir antreman gecirdim.

programimida 5x5 olarak uygulama basladim.. cunku 3 ay icinde hizli bir sekilde 72 kilodan 85 kiloya ciktim ve son haftalarda cok onemli bir degisiklik olmadi.(bu arada konu disi bolumunde gayet atesli bir sekilde 6 ayda 15 kilo kas koyan artist icin her turlu yorumu yapan forum uyelerine de duyurulur.)bu yuzden 5x5 programina basladim.ilk olarak normal calistigim agirliklarin altinda bir agirlikla basladim..

zorlanmadan guzel bir antreman cikardim.amacim kaslarimi alismis oldugu pramid programinin dan cikarip bu sistemle hem guc ve daha fazla hacim kazanmak..90 kiloya cikmak istiyorum....yasima gore(43 olacak bir kac gun sonra)gayet iyi bir noktayim bence..

yilmak yok devam... "keep it up"

Son düzenleme: 2 Haziran 2010
    speedtouch bunu beğendi.
  10. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ataberkim seni canı gönülden tebrik ediyorum, ve verdiğin moral için teşekkür ediyorum.
    Bugün jack3d de 1.5 ölçek kullandım , yine beklediğimi bulamadım, ağırlıklar atrmadı, güç artmadı,ekstra pump gene yoktu,enerji artmadı, stamina birazcık arttı onun haricinde gene hayal kırıklığı, 2 günlük dinlenme günüm bugün ve yarın, ondan sonra tekrar 1.5 ölçek deniycem, yine olmazsa ki pek umutlu değilim 2 ölçek giricem , 2 ölçek te kar etmezse artık dicek birşeyim kalmıyor.

11. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    2.5 ölçek denedim hayatımın en kötü antremanını yaşattı bana jack3d nefes alamaz oldum acayip şekilde susadım performansım düştü bundan sonra kutu bitene kadar 1.5 ölçekle devam edicem

12. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    cadocx sanırım ben de senin düştüğün duruma düşücem, bugün 1.5 ölçekte ağız kuruluğu yaptı bildiğin 3 litre su gitti 1 saatlik idmanda şaka gibi.Bence bizim bünyemizin preworkout'u jack3d değil , şahsen 2 ölçekte de performans yakalayabileceğimi düşünmüyorum, bir de ekstra ağız kuruluğu çekemiycem, 2 ölçek yaramazsa daha da kullanmam jack3d'i, ver elini noxplode olur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:16 ----------

bir şunu da eklemek isterim, 2.5 ölçek-3 ölçek ciddi miktarlar demek yani hem bu kadar şey alıcaz bünyeye hem de fayda sağlıyamıycaz zorlamanın manasıda olmaz

13. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    ben de ne asiri susama , nede agiz kurulugu olusuyor...hala sebebini anlamis degilim vucudunuzun jack3d ye cevap vermemesine....en dogru olani bulmaniz dilegiyle...

14. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    ilk iki gun de benim yaptigim yanlis yuzunden biraz agir bir idman gecirdim... 5x5 yapiyorum diye 5x10 yapmisim ,ikinci gunun sonunda son sette uyandim... komik gelecek ama jeton gec dustu...ve bu gunde 5x10 olarak tamamladim...bu durumda az agirlik cok tekrar gibi oldu genede cok yorucu ... .....bu sekilde devam etmeye kararsizim.hafta sonuna kadar boyle devam....hangisi daha iyi olur sizlerinde goruslerinizi bekliyorum... tesekkurler....

15. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    sayın ataberkim farkında olmadan 5*10 yapmışım demişsiniz aslında burda çok önemli bir nokta var , normal olarak 5*5 yapan siz 5*10 yaptığınızda bunu sonradan farkediyorsunuz yani bu demektir ki genel performansınızda inanılmaz bir yükselme söz konusu, böyle bir performansı kaldırabilmeniz güzel , fakat hedefleriniz doğrultusunda siz karar vermelisiniz mesela kendimden örnek vermem gerekirse, kondisyonum çok tekrarlı bir idmanı kaldırabilecek düzeyde fakat hacim tabanlı çalıştığım için 12-10-8-6 piramit sistem uyguluyorum, bu kişisel bir tercih meselesi.

ataberkim bunu beğendi.
  16. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    5x10 da devam etmeye karar verdim..bu durumda 5 gun gyme devam ....eylul ayina kadar boyle devam edecegim.. cunku bulundugumuz yere cok buyuk bir spor kompleksi aciliyor...kapali yuzme havuzu, sauna, gym v.b..her sey var...yurume mesafesinde .. rakam olarak ta zorluyacak bir rakam degil..
    dogal olarak eylulden sonra yuzmeyi dahil edecegim programima....
    http://www.ymca.net/programs/

17. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bugün 1.75 ölçek jack3d'i 500 ml su eşliğinde bünyeme tatbik ettim, sonuç gene hüsran anlamıyorum gerçekten...yarın 2 ölçek deniycem bakalım az da olsa bir etkisi olacak mı?

18. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    jack3d dan sonra sp250+sizeon u denemeni öneririm ben baya verim almıştım şahsen

19. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    ben jack3d 30 dakika once aliyorum ama midem gercekten bos oluyor.. asagi yukari en son yedigim lokma 3 saat onceyi buluyor ve her zaman iyi sonuc aliyorum...bir de bu sekilde dene istersen speedtouch.

20. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ataberkim tavsiyen için teşekkür ederim, fakat ben de jack3d ' i alırken midemin boş olduğuna emin oluyorum hatta alırken neredeyse karnım acıkmış bile oluyor o derece, ayrıca ürünüm yurt dışından gelimiştir orjinal olduğundan da eminim :)
    2 ölçekte verim hala alamazsam eğer cadocx'in tavsiye ettiği ürün ya da noxplode arasında bir tercih yapmayı planlıyorum.

Sayfayı Paylaş