jack3d ve hyper ac..mass impact.

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve ataberkim tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Son düzenleme: 5 Haziran 2010
    speedtouch bunu beğendi.
  2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    hmmm, şöyle bir inceledim de oldukça iddalı bir ürün olmakla beraber, oldukça iddalı da bir içeriği de var, baya sağlam.Aklımın bir köşesine yazdım bu ürünü , özellikle l'arginine olarak oldukça zengin, jack3d bu kadar zengin değil sanırım pump etkisi o yüzden olmuyor bende.
    Bir de ataberkim , şu an 2 ölçek jack3d ile idman yapıyorsun değil mi? Peki kilon kaç ?
    Burdan kendim ile bir bağlantı kurmaya çalışıcam.

saygılar

3. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    su an 85 im...3 ay once 72 kilo idim.. jack 3d ve impact mass i kullanmadan once....

4. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    hmmm, kilo ile jack3d arasındaki ölçek miktarından bağlantı kuracaktım ama , jack3d ' in ben de işe yaramaması başka bir durumdan ötürü sanırım, insan bünyesi garip gerçekten.

5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bugün 1.5 ölçek nitrotech ile güne başladım, 20 dk sonra 5 beyaz-2 sar-150 gr yulaflık oatpie'yı mideye indirdim, 2 saat sonra 150 gr tavuk göğüs yedim, 3 saat sonra 2 ölçek jack3d aldım, 30 dk sonra bench press ile açılışı yaptım, açıkçası çok ilginç bir idman oldu, jack3d etkili miydi etkisiz miydi anlamadım...
    göğüs-triceps vardı menü de bugün , oldukça hardcore bir idman geçirdim, hala göğüslerim seyiriyor , tricepsler tutmuyor, fakat şu var ki aşırı yoruldum idman esnasında ağırlıklar tabiy ki artmadı ve ekstra bir enerji patlaması hissetmedim içimde, ama bunun yanında daha önce hiç bu kadar yoğun hissetmediğim bir pump hissettim, dumble fly dan sonra abartmıyorum 40 dk göğüslerdeki pump gitmedi, fakat içimde bir enerji patlması hissetmemenin sebebini anlamıyorum, belki de jack3d yine etkisiz oldu, cellmass ve nitrotech gücümü arttırdı bu sebeple idman harika geçti, ama bir nokta daha var aklıma takılan 3.30 saat aç bıraktım kendimi (asla yapmacağım birşey normalde fakat bugün böyle gerekti) ve son yediğim öğünde karbonhidrat yoktu, buna rağmen bu kadar iyi bir idman geçirmemi acaba jack3d mi sağladı?
    Yarın Jack3d'den 2 saat önce 200 gr yulaf tüketicem son öğünden 2.30 saat sonra neck press ile açılışı yapıcam, 2 ölçek jack3d yarıyor mu yaramıyor mu yarın net şahit olucam sanırım...

saygılar

6. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    sanirim dogruyu buldun bence. birazcik daha artira bilirsin bence , ben 2 kasiga devam ediyorum ama dolu dolu ..kasik tam duz degilde ,birazcik 1 olcekten fazla iste... 2 ile 2.5 arasi bir sey... daha iyi sonuc aliyorum.. hadi bakalim.. kolay gelsin... sevindim gercekten dogru dozu bulmana....

speedtouch bunu beğendi.
  7. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ataberkim acikcasi emin degilim ne kadar yaradi yaramadi ama bir gercek varsa o da dun hardcore bir idman gecirdim.Bugün göğüslerimde dehşet ötesi bir ağrı var ve tricepsler sızlıyor , arada sırada göğüsler seyiriyor, bugün idman öncesi yeterli karbonhidratı alıp idmana giricem ve jack3d'i gerçekten test edebilicem.

saygılar

8. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    speedtouch,
    neskafe ile aranız nasıl hangi sıklıkta içersiniz?

speedtouch bunu beğendi.
  9. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    sayın deathlifter , nescafe yi çok nadiren içerim yani ayda yılda bir tükettiğim bir ürün, devamlı ilginiz ve yardım çabalarınız için ayrıca teşekkürler.

Evet arkadaşlar , bugün menüde omuz,sırt,biceps vardı...
    öncelikle bugün idman saatine kadar beslenme olayını resmen katlettim elde olmayan sebeplerden ötürü, sabah 8 de uyandım ,8:05 te nitrotech mideye indir, 8:25 te 5 beyaz-2 sarılık oat piye tabağımda hazırdı, 8:50 de kahvaltı bitti.
    Bir kaba 200-250 gr yulaf hazırlamıştım ayrıca 2 adet 100 gramlık ton balığım vardı, yanıma alıp okulda yiyecektim, bir anda saate baktım ve geç kaldığımı gördüm, çantamı yerleştiriyim okula yetişim derken , bütün gıdalar evde kaldı, allahtan supplementler çantamdaydı...
    Saat 12:30 sularında bir porsiyon nitrotech içtim, 14:00 gibi 2 dolu ölçek jack3d'i içtim , 14:30 I'am Jack3d...
    Neck press ile açılışı yaptım normalde 90 pound 12 tekrar girerken , bügün 100 pound 12 tekrar kolay oldu- ardından 120 pound 10 tekrar yine zorlanmadan, 140 pound 8 tekrar limitlerimi zorladı, ama stamina oldukça yerindeydi, ardından shoulder press'e geçtim 20 pound arttırarak 150 pound ile açılışı yaptım 12 tekrar çok zorlanmadım, ardından 170 pound 10 tekrar limtleri zorladı ve 3 ay önce 90 poundla zor yaptığım shoulder presste 190 poundu 8 tekrarda gördüm, herşey yolundaydı...
    Ardından sırta geçtim , hareketler sırasıyla lat pull down, rowing machine, dumbell rowing, oldukça hard-core bir sırt idmanı oldu, bu denli pump hissetmek güzel, hala seyiriyor.
    Biceps klasikti, barbell curl-hammet curl-arm curl.Ağırlıklar burda artmadı ama performans iyiydi...
    İdman; soğuma hareketleri ile 1 saat 20 dk sürdü, bu aralar soğuma olayına en aşşa 20 dk ayırıyorum...
    İdmandan hemen sonra bir ölçek cellmass yolladım bünyeye, 15 dk sonra 1.5 ölçek nitrotech ile şenlendim, 1 saat sonra mantarlı et sote, bir adet haşlanmış patates ve bir miktar pilavı afiyetler yedim, 2 saat sonra 100 gram ton balığı tükettim, ve şu anda huzurlarınızda bu yazıları yazmaktayım :)
    İdman saatine kadar bu denli kötü beslenmeme rağmen iyi bir idman çıkarmamı sanırım jack3d' e borçluydum, ama benim beklediğim şey derinlerden gelecek bir kıpırdanma bir enerji patlaması , jack3d sanki daha çok stamina'mı artırıyor benim, güç artışı ise tamamen cellmass ve nitrotech kombosundan dolayı olabilir, ama hala net emin değilim , dediğim gibi Jack3d'den 2 saat önce 200 gram yulaf+1 adet elma tüketip sonra denemek lazım, bakalım zaman bize ne göstericek...

sonsuz saygılarımla

10. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    shoulder press 190 pound yaklasik 100 kilo civari oluyor, seated dambıll press mi bahsettiğiniz

11. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    50 kg luk dumbellarla :D
    büyük ihtimal makinedir

12. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    0
    ben shoulder press i bar ile 90 kiloyu ancak yapıyorum gerci bayadır kasmadım omuzların altyapısı saglam diye.Makinayla olabilir ama bar la yapıyorsan helall olsun omuzlar baya bi saglammıs.

13. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    shoulder press makinedir dumbell değil

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:05 ----------

Bu arada 1kg=2.2 pounds, 190 lbs 86 kg , makineyle olmasına rağmen, 3 ayda önce 90 lbs'yi zor çıkarttığımı düşünürsem, açıkçası şu an bunu yapabildiğimi görmek beni motive ediyor, sizler için küçük ama benim için büyük bir adım :)

14. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    5x10 a devam..mass impact i biraktiktan sonra elite wheyle devam ediyorum...mass impacti gunde 2 kere aliyordum.2500 kalori yapiyordu.( gunde 3500 ile 4000 arasinda gunluk kalori aliyordum..) dolayisiyla elite whey e gecince ister istemez 1800 kalori kesmis oldum.
    ayni programa devam ediyorum ve kilom 82 ye dustu..gozle gorulur bir kas kaybim yok ve daha once belirtigim gibi bel bolgemdeki sorun boylece yok olmak uzere duz bir karina tekrar kavustum..
    ust karin kaslarim tekrar belirmeye basladi buda beni gayet motive ediyor acikcasi....

15. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    nitrotech bitti , en bitmemesi gereken supplement bitti, kombine yalan oldu, ancak 1 hafta sonra elime para geçicek...
    son idman hayatımın en kötü idmanı idi, aşırı bir performans düşüklüğü vardı, 2 ölçek jack3d hiç bir işe yaramadı...
    Şu bir haftadan sonra bu ay hard-core bir giriş yapıcam, moralsizim fakat hırslıyım, acı yok...
    Jack3d ve cellmass'in yarısından fazlası duruyor, pazartesiye kadar ara vericem, zihinsel bir toparlanmaya ihtiyacım var...
    1 hafta sonra Jack3d,nitrotech,anabolic halo ve cellmass ile ağır giricem, içimdeki ateş başka türlü sönmiycek...

saygılar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:36 ----------

bu arada jack3d artık 3 ölçek alıcam, ipleri kopardım, hırsımdan çatlıycak durumdayım, anabolic halo ile destekliycem , cellmass i yükliyerek kullanıcam, artık bir güç patlaması yaşamalıyım deşarj olmalıyım, aksi taktirde ben patlıycam...

16. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Benim sporda 2. ayım. Bugün jack3d yi 1,5 ölçek + aminoasitle beraber deneyeceğim. Dün 1 ölçek alıp yüzdüm, geç yorulma dışında bir etkisi olmadı.

17. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    1 ay önce aldığım jack3d kutusunu dün merakıma yenik düşüp açtım ve 1 ölçek kullandım. içdikden 30 dk sonra hissettikleri karıncalanma bende olmadı. No-xplode de olmamıştı. İdman sırasında ağırlık artıışı olmadı. Yorgunluk hissimi biraz olsun azalttı, Bicepslerim normal idmanlarıma göre daha şişkindi ve idman sonuna doğru ellerim az da olsa titriyordu. Cuma günkü idmanda 1.5 ölçek denicem.

NOT: Neskafe hiç içmeyen biriyim. Optimum kreatin kullanıyorum.

18. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    250 Grams Lemon Lime
    Serving Size1Scoop(5.55grams)
    Servings Per Container:45
    Amount Per Serving % Daily Value*
    Proprietary Blend 4145mg *
    (Arginine Alpha-Ketoglutarate, Creatine Monohydrate, Beta Alanine, Caffeine, 1,3-Dimethylamylamine (Geranium [Stem], Shizandrol A)
    * Daily Value not established
    Other Ingredients:
    Citric Acid, Natural Lemon-Lime Flavor, Acesulfame-K, Sucralose, Vegetable Stearate, Silicon Dioxide, Chlorophyll (For Coloring).
    This product is produced in a facility that processes milk and soy ingredients

jack3d "nin iceriginde zaten Creatine Monohydrate var..Bu urunu baska bir creatine urunu ile desteklemeye gerek yok bence sanirim. Burada herkes hata yapiyor...speedtouchta cellmass ile desekliyor onda creatine var bence jack3d bu yuzden etkisi gostermiyor.
    Ben olayi kahve icme ye baglamiyorum cunku benim 4 buyuk bardagim var her gun iciyorum..Speedtouch ta hic kahve icmedigini soyluyor. 4 ayimda ben hala 2 kasikla calisiyorum ve baska bir creatine urun ile desteklemeden gayet basarili sonuclar aliyorum..
    Gymdeki ilk 15-20 dakikami cardioda geciriyorum ve kesinlikle her seferde karincalanma oluyor..(birkac kez haric)ve ondan sonra programima basliyorum...Animal cuttan sonra 72 kiloya dusmustum ve bu impact mass ve jack3d ile 85 kiloya kadar ciktim biraz belimde de problem olmustu.Bu donem zarfinda kolum 32 cm den 39 cm e cikti.omuz ve gogustede buyuk degisiklikler oldu.. Bir buyuk beden tshirt giyiyorum artik...
    Su an elit whey ve jack3d ile devam ediyorum ve kalori alimim otomatikman dustugu icin 82 kiloya dustum ve hic kas kaybi olmadan .... benim tavsiyem kesinlikle baska creatine ile desteklemen 2 kasikla baslayin mutlaka sonuc alacaksiniz bence...

Herkese kolay gelsin..

19. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    2. kullanımımda 1,5 ölçek jack3d + 1 tablet (2g) aminoasitle beraber aldım.

İlk hareketim Machine Bench Press de en son 20 kg ( 2.ayım ) kaldırırken bugün aynı tekrarla 30 kg kaldırdım.

Tavsiye ederim, gücünüz ve dayanıklılığınızı size hissettirmeden arttırıyor. Kalp çarpıntısı yapmıyor.

20. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    FtgO , kolay gelsin o zaman...

Sayfayı Paylaş