herkese soruyorum BEN BAŞARABİLİR MİYİM?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve aysunil tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. jale

jale Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ist
    ben mayıs 24de 91.5 kiloydum şuan bu tarih itibariyle 79 kiloyum :)
    tabi ki başarırsın..yeter ki iste..azim ve istek ..1 ay sonra vücudun alışıyormiden küçülüyor istesende yiyemiyorsun..haftada 6 gün ortalama 3 saat sporla yaptım bunu..ilk başlarda diyette zorlandım ama şimdi hiç aç kalmadığımı aslında nasıl o kadar pizza hamburger yediğimi düşünüp gülüyorum :D hala fazla yağlarım var ama dışardan bakınca 79 değilde 70 gibi duruyor sıkılaşıyorsun sporla sarkmalar gidiyor..mutlu oluyorsun..zaten spor endorfin mutluluk hormonu salgılatıyor..ben ayrıca çok agresif keskin biriydim artık yüzüm gülüyor başka biri oldum sanki.. Sende başarabilirsin..sadece iste..motivasyon çok önemli kendini mutlu et aynalardan korkma geç aynanın karşısına ben zayıflayacağım de yeter ki her gün ..

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    başarı ben başarabilirim diyenlerindir.

3. batınberkcan

batınberkcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Verebilceğim iyi bi örnek var ben 14 yaşındayım 4 ay önce 90 kiloydum şimdi 73 kiloyum kilo vermek için spor ve diyet gerekli ikisini aynı anda yaparsan benim gibi ayda 8 kilo bile verebilirsin

4. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    hiçbişey okumadım ama başarabilirsin diyorum dostum;) eğer istersen hiçbişey başarmana engel olamaz

5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Herkese sormak yerine kendine sormalısın ben bunu yapabilecek miyim '' BEN '' kimse sana bu işte yapamazsın demez ama yapabilirsinde demez iş sende bitiyor azimli düzenli bir şekilde çalışırsan yapabilirsin .

Sayfayı Paylaş