HARDLINE Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

79,2%
  2. orta karar

15,9%
  3. başarisiz

4,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 113 üye.
  1. kzlyarasa

kzlyarasa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara ~
    arkadaşım tadı zaten güzel diyen yok ama tadı ilk aldığım gibi değil, bildiğin bayatlamış gibi kokuyor.. bilgi edinmek için sordum hani sorunun bir parçası değil çözümün bir parçası olanlara yönelik bir soruydu..

2. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Hardline formulu yenılemıs bakınırken yenı fark ettım sızce nasıl olmus yada kullananlar var mı yenısını?

Yeni Formül – Yeni Aroma

Bir porsiyonda 33 gr Protein
    Her porsiyonda 7,8 gr BCAA
    Her porsiyonda 5 gr Glutamine Öncüleri

bıde soyle bır sey dıkkatımı cektı aslında bır porsıyon 2 olcek(44gr) yazıyor gramajı cok mu

3. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bsn'in de porsiyonu 44 gr.

yeni hardline için çok olumlu yorumlar mevcut.

4. m3hm3t3

m3hm3t3 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    İlk başta almayı düşündüm ancak 1 porsyon 2 ölçek oldugu için vazgectim şahsen. Zaten 52 servis diyor ve 1 porsyonu 2 olçekse günde 4 ölcek gidecek demektir buda 13 günde biter demktir.Optimum kullanıyorum memnunum fiyatı için demek istemiştim bu ürünü fakat vazgectim optimum gunde 2 olcek içilince 1 ay rahatca yetiyor ve fiyat olarakta 150 tl fln.Bu ürünü alsanız ayda 300 tl gidecek bence deymez !

5. erdi23

erdi23 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    bende ürün içeri güzel buluyorum ve kullanmayı planlıyorum 44 gr olayı şöyle hardline 1 ölçek 22 gr 17 gr protein var diyor optımum da ise 30 gr da 24 gr protein var diyor yani ölçek olayı size kalmış birşey ne kadar atmak isterseniz o kadar kullanırsınız

optimum ; 75 servis / porsiyon başı 24 gr protein var / hesaplayalım = 75 * 24 = 1800 gr

hardline ; 52 servis / porsiyon başı 35 gr protein var / hesaplayalım = 52 * 35 = 1820 gr

yani hardline şu anda fiyat başta olmakla birlikte içerik olarak optimum rekabet edecek düzeyde durumdadır.

6. volkie1912

volkie1912 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    1porsiyonu 44 gramdir sen 30 gram koyarsin bardaga optimumla ayni hesap olur ustunde bir porsiyonu 80 gram yazsa 80 grammi iciceksin. yukardaki hesaba gore optimumla ayni protein gramajina sahip, 30 gramlik porsiyon yaparsan 70 kusur porsiyon cikar. Beyin bedava

SineQ ve aphelion bunu beğendi.
  7. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0

1 porsiyonu 2 ölçek ise 52 porsiyon 104 ölcektir. yani sacma bi hesap yok ortada . fakat porsiyonu normal proteinlere göre daha fazla 30 gr ortalama porsiyonlar sende 2 ölcek değilde 1.5 ölçek kullan.

yorumların hepsini okudum. coğu tadından bahsediyor. tadı için alıcaksanız hiç almayın gidin nesquik alın onların tadı daha güzel. yok eğer ben bu sporu yapmak istiyorm ve tadı ne olursa olsun kullanmak istiyorm diyorsanız ürünlerin tadına bakmıcaksınız.

siz o zaman yemekleri yağlı ve tuzlu yiyosunuzdur tatlıyıda bol tüketiyosunuzdur. çünkü bu sporu gercekten hakkıyla yapanlar yağ cok az kullanır yemeklerinde ve tuz yok denebilecek kadar az koyulur . zaten şekerlli bişey ağızlarına sürtmezler.

o yüzden boşuna proteinin tadından fln bahsetmeyin . ve bütün proteinler hemen hemen aynıdır . sadece supplement olarak protein kullanırsanız bi anda büyümek gibi bi düşünceniz olmasın . bunun ynaında bcaa sı var glutamini creatini Tribulus u ve daha bircok suplement i olmalı . ve en önemlisi beslenme beslenme olmadımı bu suplementlerde bi işe yaramaz .

hayırlı günler...

8. emiralem

emiralem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Türkiye'de üretiliyor

9. pof

pof Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba HARDLINE Whey hakkında bi baç sorum olacaktı,amatör olarak vücut geliştirme yapıyorum doğal yoldan aldığım proteinler kolları geliştirmek için yetersiz o yüzden protein tozu kullanmak istiyorum araştırmama göre porsiyon başı 33 gr protein alabileceğim ürün HARDLINE Whey ,ama okudum yorumlardada aşırı kilo aldırdığınıda söyleyen var forumda,şu an 75 kiloyum ve kilo almak istemiyorum zaten salondakilerde kiloyum normal olduğunu kilo almamam gerektiğini söylediler,benim sorum eğer HARDLINE Whey kullanımı sırasında kilo aldırıyorsa kilo almadan kullana bileceğim protein tozu varmı piyasada,ve benim derdime derman olabilecek hangi protein tozunu tavsiye edersiniz?

10. fullcontrol

fullcontrol Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    türkiye crimea bulgaria hungaria
    fiyatı uygun diğe bende aldım evet sindirimi biras geç kana karışması saatler sürebiliyor bu normal bir durum standart whey lere göre tadı çok ii su ile birlikte bu demekki içinde et protein yok. peynir altı suyu ama shakerin dibinde çok koyulaşıyo suya ii karışmıyo youn
    etkileri ne gelince idare eder fena değil yani
    ben şahsen bezelye proteini ile birlikte whey protein içiyorum
    kulandığım karışımda vitaminler mineraler ve bezelye proteini var 26 gram ölçetke 18 gram bezelye proteini içeriyo geri kalan mineral vitamin standart whey ile birlikte etkisi daha da iyi gelişme sağlıyo tavsiye ederim

Son düzenleme: 14 Eylül 2012
  11. hakan karakaya

hakan karakaya Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Pof isimli arkadaşa cevaben.. Protein in fazlası kilo aldormıyor. Ancak protein tozunu seçerken içinde yağ ve karbonhidrat olmamasına dikkat etmelisin. Hardıne ın Bipro protein tozu senin amacına uygun.

12. Bodysystems

Bodysystems Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Whey proteinin kendine has bir kokusu olduğu için ne kadar aromalı da olsa alttan o koku gelir.Ürün açıldıktan sonra çok bekletilmeden tüketilmelidir sonuçta hava ile temas etmektedir.
    Yaptığım araştırmalar da içerik olarak diğer muadil ürünlerinden farkını göremedim.Aspartamın zararı ortaya çıkmadan önce hemen hemen her firma aspartamı kullanıyordu fakat araştırmalar sonucu zararı ortaya çıkınca Hardline Nutrition aspartamı hiçbir ürününde kullanmamaya başladı.Hardline Nutrition markasının sahtesinin piyasada olması çok zor çünkü kapaklar ve şişelerin kalıpları Hardline ait olduğu için.Yurt dışından ithal edilen ham maddeler Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından gelen denetçiler tarafından hem görsel hemde kimyasal analizlere sokulmaktadır.Bu yüzden güvenilir bir şekilde kullanılabilir.Fiyatı diğerlerine göre ucuz olmalı çünkü vergi vermiyor demişsiniz.Hardline Nutrition firması ham maddeler yurt dışından gelirken ve ortaya çıkan ürün satılırken faturalar karşılığında devlete vergi vermektedir.

ahmetkb bunu beğendi.
  13. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    yeni siyah kutulu cıkan ürün bence harika. tavsiye ederim

14. hakan karakaya

hakan karakaya Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Adı ne o ürünün be adam :)

15. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    whey 3 matrixtir.

16. soner1112

soner1112 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu gün siparişini vericem shaker yanında hediye evet gençler bide ilk defo protein tozu kullanıcagım ıcın çilekli mi alayım çikolatalımı daha onceden kullananlar bi yardım

17. dincerisenc

dincerisenc Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Çikolatalısını da Çileklisini de kullandım daha başka birçok üründe kullandım bu fiyata göre alınacak en iyi Whey ancak çikolatılısını tavsiye ederim. Çileklisinden çok köpürmesi ve Whey proteğinlerin kendine has olan kokusunu çikolata aromasına nazaran çileğin daha az bastırması sonucu pek memnun kalmadım diyebilirim.

Son düzenleme: 27 Mayıs 2013
  18. Randy45

Randy45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaslar, forumda yeniyim kusrum olursa affola 75 kg boy 185 fitness yapiyorum biraz gobegim var ama çok deil hem gobegi eriyip bir yandan da Karin kasi ve kol kasi yapmak istiyorum fat burner mi protein tozu mu kullansam bilmuyorum lütfen yardimci olun marka olarak da ne onerirsiniz simdidrn tesekkurler

19. dogukan taha

dogukan taha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    3 matrix bende kullandım çok iyi verim alabildim fakat tadı iğrençti suyunu fazla koyarak tadını azaltmaya çalıştım o şekilde içe bildim alacaklara tavsiyem tadına birilerinden bakarak almaları olacak

20. FİTSHARKY

FİTSHARKY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce bi fitness deneyimim oldu ama ilk defa protein tozu ile çalışıcam acaba ''hardline vmax'' mi daha iyi yok ''whey 3matrix'' mi ?:(

Sayfayı Paylaş