HARDLINE Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

79,2%
  2. orta karar

15,9%
  3. başarisiz

4,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 113 üye.
  1. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Bundan 2 sene önce hardline creapure almıştım apandisitimin olduğu yerde ciddi ağrılar çekmeye başlamıştım. Creapure'ün buna sebep olabileceği sonradan aklıma geldi o zamana kadar doktor doktor gezdım ne olduğu anlaşılmadı. Creapure çöpe gitti ben de huzura kavuştum. Hardline'in ürünlerinde var böyle bir şey demek ki

2. Huseyin980

Huseyin980 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hardline whey zone kullanan var mı

3. canunal

canunal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bir ürünü Kullanmadan önce ilk baktığım öncelik bir firmanın girmiş olduğu sektörde ne kadar tecrübeli olduğunu araştırmak olur bunun en en büyük kriterlerinden biri olarak da sana joe weider derim mükammel bir antronör olduğudur böylesine bilgiye sahip bir aile bireyinin supplement işine girmeleri aynı zamanda bunu 1960 yıllardan bugune kadar getirmeleri okadar kilişe haberlere rağman hala ayakda duruyor olmasını siz belki reklam bütçelerine bağlayabilirsiniz 2013 senesinde yayınlalanan "Generation Iron 2013" belgeselini izlemişsindir hangi noktasında weider reklamı gördün görsel olarak hangi reklam var "HİÇ" yok. amerikada bir çok sporcu kendi sponsorları olduğu için weider kullanmazken burda reklam mantığına dayandırmanız olumsuz geldi, weiderı kendi adıma tercih etmemim sebeblerin en büyük etkeni joe weider dır neredeyse 60 yıldır bu işi yapan bir firmayamı güvenirsiniz yoksa 2003 senesinde bu işe girmiş bir şirketemi güvenmem gerek heleki türkiyede sporcuların durumunu göz önüne alırsak ürün alt yapısı ile öne çıkmakta olan bir firmadan bahsediyoruz ben açıkcası böyle bir firma yerine dünya çapındaki en iyi sporcuları kendi bünyesinde bulunduran çok tecrübeli bir firmayı tercih ederim.
    Not: supplementler kıyas ürünü olduğunu düşünmüyorum, kıyas yapmak gerekirse MARET ALTIN SERİ SUCUK 250 GR 21 TL. Pınar Farmente sucuk 18.90TL. iken neden APİKOĞLU KLASİK FERMENTE SUCUK KG 71 TL. CUMHURİYET PARMAK SUCUK KG 71.90TL. Polonez kasap sucuk 69 TL. bunların hepsi dana eti ve aynı yerden onay alarak çıkan ürünler değilmi bu ülkede bunlara siz sadece reklam ve marka derseniz bence kendinizi kandırıyorsunuz derim bunun yanı sıra supplement konusu sucuk konusu değil eğer vuducuma girecekse bu konuda tecrübe sahibi insanların elinden çıkan ürünü kullanmak isterim sucuk yiyeceksemde maret,pınar yemem cumhuriyet,polonez,namet yerim param yoksada almam.şuan ülkede yumartalara bile güvenilmezken bunların bu şekilde reklam vs diye nitelendirilmesi sebebi ile pahalı demeniz açıkcası ilginç geldi. biri GERMAN fakrikada tevtiş görürken bir diyeri TÜRKİYE'de maltepe fındıklıda tevtiş görüyor aradaki farkı siz hesaplayın ona göre bence ürünleri değerlendirin ona göre klasik herkezin yaptığı açıklamayı yapim mercedes binnersiniz hyundai'mi hepsinde artık iç aksamlar neredeyse aynı ama bir türlü yalıtım işini halledemiyorlar neden çünkü pahalı bunların arasındaki sizce sadece içerikmi yoksa marka güven beklentisimi önemli? Açıkcası içinde aynı yada fazlası var diye ve fiyat performans açısından güven teşkil etmeyen bir ürünü kulanmammı gerekiyor kesinlikle hayır. önümüzdeki 20 yıl sonra hala hardline duruyorsa şuan 1 yaşındaki oğluma ALLAH nasip ederse işte ozaman tavsiye ederim.

peki size bir soru sormak istiyorum ;

Weider vs MUSCLEPHARM
    Weider vs ALLMAX
    birde
    HARDLINE vs MUSCLEPHARM
    HARDLINE vs ALLMAX
    kıyaslarmısınız.

benim cevabım ; ben bunların arasında yine WEIDER derim weider fiyatı 54 dolar. ama bakıcak olursanız MUSCLEPHARM COMBAT ISOLATE 75 dolar indirimli normal fiyatı 130 dolar amerikada , ALLMAX şuan indirimde 57 dolar ile 93 dolar arasında gidip geliyor. + bişi eklemek istiyorum ben uzun zamandır spor yapıyorum ve haftanın 4 günü sporla iç içeyim ve haftada bir gün spor yapan birine yada gündüz yürüyen ve normal aktiviteler yapan birine protein tavsiyesi vermem çünkü ben büyümeye çabalıyorum bunun içinde günde 6 öğün yemek yiyorum arada yiyemediğimde protoin tozu kullanıyorum bcaa kullanıyorum açıkcası böyle bir spora bütçesi olmayan bir insanın buna girişmesi çok mantıksız onun içinde fiyat tartışması da manasız.

4. MBA

MBA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hardline whey kullandım fakat bir faydasını göremedim..

5. BeastMode25

BeastMode25 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    American Football Player
    Yer:
    Antalya
    Gerçekten boş bir protein tozu bana kalırsa içinde kreatin olması proteini çok gösteriyor markaların yaptığı en büyük yanıltmacadır. Etkisini görürseniz içindeki kreatinden görürsünüz proteinden değil. Bu markadan glutamine bcaa tarzı başka ürün almayın derim.

6. ilker deveci

ilker deveci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkürler.

7. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozundan ne bekliyorsunuz ki? Günlük eksik kalan miktarı tamamlamak için kullanılan bir destek ürünü sadece. Ek bir işlevi yok. En fazla tadı iyi/kötü denebilir ki hard-line saleplinin hastasıyım

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    şimdi protein tozu peynir altı suyundan yapılıyor 30 gramında 25 gram protein var ben 180 ml peynir altı suyu içtim 150 gr protein almışmıyımdır almamışmıyımdır usta sence

9. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Eğer 30ml de 25gr protein varsa evet alırsın ki o tahmini 250ml de 1gr civarı yada çok daha düşüktür. Yani miden 6-7 litre civarı peynir altı suyunu kaldırırsa aynı miktarı alabilirsin. Ki whey e bu kadar takılmamak gerekiyor. Farklı emilim sürelerinden dolayı mümkün olduğunca karışık protein (whey, kasein vs)tüketmek daha iyi sonuç veriyor. Bu karışım da hard-line 3 matrix ürününde mevcut.
    Geçen bir konuda bununla ilgili bir çalışma paylaşmıştım. Bulunca atayım tekrardan.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    şimdi baktım internetten peynir altı suyunun 100 gramında 1 gram protein varmış bende sevindim 1 bardakla tüm günün ihtiyacı çıkçak diye ama çok düşükmüş proteini makarnada bile 100 gramda 12 gram protein var

11. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    kilo vermek gibi bir sorunun yoksa kuruyemişlere yönelebilirsin özellikle fıstık hem ucuz hemde protein değeri çok yüksektir
    kabak çekirdeği yine ucuz ve inanılmaz derecede yüksek bir protein değerine sahip
    ben kilo aldığım zamanlarda hep bunlardan tüketmişimdir en kral protein tozu bile bunların yanına yanaşamaz üstelik kuruyemişden gelen protein vücudumuz için daha da faydalı

12. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    dirty bulktayım şuan şimdi oranlarına baktım çok iyi yer fıstığı 100 gram 28 gram protein ay çekirdeği 21 gram protein ama bizim evdekiler kabuklu şimdi ben bunları tartarken kabuklu mu tartıyım kabuksuz mu tartmalıyım

13. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    kabuklarıyla yiyemiyeceğin için kabuksuz tartabilirsin
    yada 100 gram çekirdekten çıkan kabuğu ayrıca tartarsın ona göre kabuklu olarak hesaplamasını yaparsın

14. ahmetxx12xx

ahmetxx12xx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    çilekli ve saleplisini kullandım çilıkli kullanım için en ideali salep li olanı suyla kullandım halada kullanıyorum tadı fena değil ama sütle daha iyi olabilir ...

15. Lordkings

Lordkings Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler spora yeni başlıyacam bu protein tozu etkili olur mu yada sizin bildiğiniz yeni spora başlayanlar için protein tozu

16. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    6-7 ay bie sey alma . protein tozu hayranlığıda yapma vucutun zaten gelişeçek ve iştahin açılacak

17. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    300 gram kırmızı et 300 gr balık 300 gr tavuk her gün yenecek ve bu ağırlıklar pişmiş ağırlığında olacak bcaa yeterli dir zaten

18. baracuda06

baracuda06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    iyi akşamlar herkese kısa bir sorum olacaktı forumda baya inceledim ama farklı yaklaşımlar olduğu için buradan sormak istedim tecrübeli arkadaşlar cevaplayabilirseniz sevinirim..

ÖNCELİKLE amacım KİLO VERMEK yaza kısmet düğünüm olacak 4 aydır fitness salonunda aletlerle kafama göre takılıyordum (yanlış olduğunun farkındayım o yüzden program yazdırdım)
    ister istemez yanlış bir programda olsa ufak tefek belirginleşmeye başlamıştı vücudum ama kilo olarak istediğim kadar verememiştim cardio agırlıklı program sonucunda verecegımı tahmın edıyorum..
    - L-CARNİTE VE yag yakıcı kullanmaya başladım hızlandırması acısından ancak bunlara ek olarak HARDLİNE whey protein tozu siparişi verdim ( alma nedenim düzensiz besleniyorum normal kişilere göre protein değerlerim baya düşük kaldığından çalışmalarımın aksamaması sebebiyle daha iyi olur diye düşündüm)
    - SORUM: HARDLİNE whey siparişi daha gelmedi iptal etsem mi forumlardan okuduğum kadarıyla besin takviyesi oldugundan zararının cok olmayacagını dusunmekle beraber ozellıkle az protein aldığım göz önüne alınırsa KİLO VERME surecımi sekteye uğratır mı?

19. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Kilo verme sürecini sekteye uğratmaz yalnız söylemek istediğim bir kaç şey var:

Öncellikle hep yazıyorum ancak tekrar yazayım geçmiş mesajlarıma bakarsanız 2010-2011 yıllarında forumda daha aktif olduğu görebilirsiniz. O yıllar muscletech kullanan bir tayfa vardı. Kullanan herkes çok etkili diye yorum getiriyordu. Burdaki pro'lar ise içinde creatin var abartmayın, ondan ötürü öyle hissediyorsunuz diye ekliyorlardı. Herneyse. Bugün aynısını Hardline yapıyor, ancak o zaman yere göğe sığdırılamayan Muscletech yerine herkes Hardline laf atma peşinde. Hardline kadar haksızlık yapılan başka bir supplement üreticisi görmedim şu forumda. Hardline benim için güven demektir. Hiç bir ürününden memnun kalmadığım olmamıştır. Şu anda carnitin matrix 3000 ampulunu kullanıyorum yine aynı şekilde memnunum. Bu hamur çok su götürür, her neyse.

@baracuda06 bu spor tamamen alışkanlıklar ve tecrübe üzerine dayanıyor. Ben de uzunca bir aradan sonra(6 yıl) geçtiğimiz hafta salona yazıldım senin gibi cardio yapıyorum. Ben şu an için hardline carnitin matrix 3000 ampul ve Musclepharm Bcaa 3:2:1 aldım. Ben elimden geldiğince Hardline 3way matrix senin için ne ifade eder onu yazmaya gayret edeyim.

Hardline 3 way Matrix'in bir ölçeğinde 3gr creatin bulunmakta. Günde 2 ölçek içsen 6 gr creatin yapar. Creatin ne işe yarar biliyorsundur diye tahmin ediyorum, bilmiyorsan da biraz forumu araştır, çok güzel şeyler bulabilirsin diye tahmin ediyorum.

Yani diyet döneminde ben kreatin tercih etmem mesela. Çünkü kaslarda su tutuyor. Ben diyet döneminde de çok fazla kafein ve yeşil çay tüketiyorum. Diyetteyken vücuttan su atmak daha çok hoşuma gidiyor. Haliyle kreatin belki de arzulanan oranda su bile tutamayabilir benim diyet dönemimde. Öte yandan kimisi diyet döneminde kreatin tercih eder. Vücuda kreatin yükler, şişen kaslar (Şişen dediysek öyle bir gecede kolun 2cm artmıyor, yanlış anlaşılmasın) daha fazla enerji harcayacağı için daha fazla kalori yakar, haliyle zayıflama daha hızlı gerçekleşir. Tabi bu söylediklerim kağıt üzerinde doğru olan şeyler, zaten herkesin vücudu aynı nispette kreatin üretmiyor, kimi adamın vücudu kreatin bile tutmuyor vs. Yukarıda onun için bu spor alışkanlıklar ve tecrübelerden oluşuyor yazdım. Yani alana niye böyle yapıyorsun da denmez, almayana da denmez.

Dediğim gibi tercih meselesi. Bence zayıflama döneminde karnitin, cla, termo yakıcılar ile birlikte bcaa almak özellikle benim gibi giriş seviyesi, kas kütlesi çok olmayan adamlar için daha mantıklı. Ben mesela karnitin içiyorum 30-45 dakika sonra antrenman yapıyorum. Antrenman suyuma da bcaa atıyorum. O suyu da antrenmanda bitirmeye gayret ediyorum. Tekrar belirtmek istiyorum, iki önceki cümleye farkettiysen bence diye başladım. Yani sen veya bir başkası böyle yapmak istemeyebilir.

Karar senin kullana da bilirsin, iade de edebilirsin. Umarım anlatabilmişimdir biraz uzuny yazdım galiba.

baracuda06 ve ulaire bunu beğendi.
  20. baracuda06

baracuda06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3

öncelikle uzun uzun ve emek vererek yazdığınız için teşekkürler..
    iki gun once siparişimi iptal ettim sadece l-carnite 3000 mg plus ve yag yakıcı kullanıyorum, haftada 4 gün gidiyorum spora..
    yag oranım cok yuksek cıktı
    yas :37
    boy: 1. 73
    kilo 86.5
    vucut kıtle endeksi,: 28.9
    yag :%24.7
    metabolizma yası: 40
    program olarakta spor salonundaki hoca
    1) 15 dk 5.00 da yürüyüş koşu bandında
    2) lying leg curl 3x12
    3) kettlebell goblet spuat ( agırlıkla spuat) 3x12
    4) bosu push up 3x12(şınav hareketi)
    5) machine assisted pull up (barfiks) 3x12
    6) face pull
    7) leg rice 3x15
    8) crunches floor 3 x15
    9) plank
    10) 20 dk 5.00 da yürüyüş koşu bandında
    bunlar bana bıraz degısık gelse de uyguluyorum evde de dumbella bıkac set yapmaya calısıyorum hergün..
    bir şekilde kilo vermem lazım ama hala istediğim şekilde verebilmediğimi görmek can sıkıcı
    Onerebileceğiniz baska bir program varsa tavsiyelere açığım şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş