HARDLINE Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

79,2%
  2. orta karar

15,9%
  3. başarisiz

4,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 113 üye.
  1. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    sanırım hardline genel kanı olarak iyi , ama kendi üzerindeki etkisini görüp anlamak en sağlıklısı sanırım.İlk protein tozu deneyimim sanırım Hardline % 100 whey protein ile olacak..
    Fiyat bakımından da 3500 gr 182 tl çok da pahalı gelmedi,sizler ne düşünüyorsunuz???

2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    bence 3500 kilo alacağına daha düşük gramajda olanlarını al beyenmezsen veya olumlu etki görmezsen hiç yoktan israf olmaz beğenirsen devam edersin

sultanmehmed bunu beğendi.
  3. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih

sanırım haklısın yolcu , zaten bende hardline ile optimum arasında sürekli gidip gelmedeyim.Genelde optimum cephesi daha öne çıkıyor,bende bulabilirsem optimum u tercih edicem sanırım hardline yerinethums:

4. ruthlesss

ruthlesss Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0

niye oyle dsundun kı ? dıgerlerı arasndakı fark ne ?

5. RsM

RsM Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnş teknikeri
    Yer:
    İstanbul
    Aspartam, kimyasal formülü aspartil-fenilalanin-1-metil ester olan bir tatlandırıcıdır. Kimyasal olarak aspartat ve fenil alanin aminoasitlerinden oluşmuş bir dipeptidin metil esteridir. Çay şekerinden 180 kat daha tatlıdır. İlk kez James M. Schlatter tarafından 1965 yılında keşfedilmiş, ABD'de 1974'te kullanımının onaylanmasından sonra uzun süre güvenilirliği tartışma konusu olmuştur. Aspartam kullanım güvenliği açısından ciddi tartışmalara neden olmuş, yapılan araştırmalarda bir zararlı olduğuna dair bir kanıt bulunamamıştır. Avrupa Birliği'nde gıda katkı maddesi olarak E951 kod adını almıştır.
    Fenilketonüri hastaları fenilalanini metabolize edemedikleri için bu amino asitten fazla almamaları gerekir. Aspartam vücutta fenilalanine dönüştüğü için fenilketonüri hastalarının günlük fenilalanin tüketimleri ile aspartam türketimlerini birlikte değerlendirmeleri gerekir. Bu yüzden aspartam içeren gıdaların üzerinde fenilketonuri hastalarına yönelik bir uyarı yazısı olur.

Bilgi = Vikipedi

6. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    ufak bir bilgi daha
    hardline kutusunda 15 yaş uyarısı vardı nedir ne değildir diye baktım
    fenilalanin bazı kaynaklarda 15 yaş altı çocuklarda büyüme ve gelişim bozukluklarına neden olabileceği ve fenilalanin aminoasidinin 15 yaş altı karaciğerin tolere edemediği söyleniyordu tehlikeli olabilecek durumlara neden olabilir.
    ama kesin birşey söylemek malesef hala mümkün değil.

7. battalion

battalion Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Hardline Nutrition %100 Whey Protein 3500 gr ya da Hardline Nutrition Power Pro 3500 gr dan birisini alıcam şu an için kararsızım, kafamı kurcalayan nokta ise Hardline Nutrition Power Pronun protein değerinin daha yüksek olmasına rağmen fiyatının daha ucuz olması. O halde sadece protein değerine bakmak yerine soya ya da whey oranına mı bakmalıyız ?

8. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Soya bıtkısel proteın oldugundan soya ıcermeyen proteın tozu almak daha makbuldur. ;)

9. djokker

djokker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende internetten siparis verdim bu urunu ancak icinden olcek cıkmadı:s.25 gr.goz kararı kac cay kasıgı veya kac yemek kasıgı veya neyle olcebilirim bunu yardımcı olursanız sevinirim...

10. gokhan0322

gokhan0322 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar bu ürünün sütle karışımı nasıl ? kolay karışıyor mu ?

11. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    hardline eskiden ucuzdu şimdi abartılı bir şekilde pahalı. kutulu ithal ürünlerin pahalı olmasının sebebi devletin aldığı paylar tamam da hardline niye onların fiyatına yaklaştı anlamak imkansız. fiyatı yakın olduğu sürece ve düşürmezlerse diğer markaları tercih ederim. türkiyede üretilen bir whey in en azından ithal ürünün yarı fiyatında olması gerekir bence.

12. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    ben hardline nutrion 2,3 kg kullanıyorum ilk protein tozum gayet memnunum

13. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    bir kaşık al içini iyice karıştır mutlaka çıkar bende ilk aldığımda bulamamıştım gerekirse bir kaba dök mutlaka bulursun.

ben hardlıne 1 yıldır sürekli kullanıyorum memnunum ama diğer markaları kullanmadım o yüzden kıyaslama yapamam...

14. musa41

musa41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor ve okul
    Yer:
    kocaeli
    Hardline Nutrition %100 Whey 2,3 kg bu ürünü bir sitede 112 tlye gordum neden bu kadar ucuz ayrıca kas yapılanmasında bır yararını görebılırmıyım

15. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    yerli ürün olduğu için ucuz. aslında olması gerekenden pahalı bile. çünkü ithal ürüne devletin geçirdiği bir sürü kalem vergi var. yani aslında dışarda 29usd olan ürünü bizim ithalatçılardan burda 129 usd ye almamızın tek suçlusu ithalatçılar değil. asıl kabadayı içerde.a32

protein alımın yeterli bile olsa antrenmandan hemen sonra ve sabah kalktığın an ilk iş kullanman kas yapına fayda sağlar. neticede hardline leblebi tozu koyup satmıyor bildiğin ful spektrumlu amino asit içeren tam proteindir bu. bazı sitelerde 102 tl ye bulunuyor.;)

16. hakan karakaya

hakan karakaya Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünün menşei hangi ülkedir bilen varmı?

17. kzlyarasa

kzlyarasa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara ~
    Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.. Yaklaşık 4 ay önce 2.3 kg hardline whey protein almıştım, bugün farkettim ki kutudan bayatlamış gibi koku geliyor, içmeyi bıraktım tabi ki.. Ne yapmalıyım ??!!

18. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    o koku sanırım normal. bendede var böle acaip bi koku içmeye devam ediyorum bir sorun yok.

yalnız tadı çok kötü bidaha alırmıyım asla

19. kzlyarasa

kzlyarasa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara ~
    bence koku ve tat kötüyse bu durum normal değil.. ben bıraktım şahsen.. bu işin şakası yok.. bundan sonra kısa ömürlü şeyler kullanmaya çalışıcam..

20. degale

degale Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozunun tadını bırakın bu sporda ne tatlıki yararı ne kadar onlardan bahsedelim...Boş yazılarla dolu

Sayfayı Paylaş