Hangi Yağ Yakıcı Supplement İyi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 12 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Hangi Yağ Yakıcı-Zayıflatıcı vs... Supplement iyi?

1. L-Carnitine

69,7%
  2. CLA

8,0%
  3. Thermogenic Yağ Yakıcılar(Örnek: Hydroxycut)

22,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 242 üye.
  1. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    yazin haziran ayinda hot-rox ve hydroxycut hardcore kullanacam simdiden temin ettim yazin sicaginda bir ay yuklenicem bir yildir gelismek icin sisiyorum haziranda bi 10 kilo versem tamamdir temmuzda tatile bomba gibi cikarim heralde ama yazin kullanmak cok zor olcak :d

2. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben bugün Hardline Nutrition Burner ve Chromium Picolinate kullanmaya başladım..Bayağı iştahımı kesti fakat hafif baş dönmesi var.. İlk gün olduğu için mi acaba ? Birde nasıl bir ilaç olduğu hakkında fikirlerinizi merak ediyorum..

3. vires

vires Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Forumda ki Layn adlı üyemizden alıntı. Konuyu çok güzel açıklamış bu sebeble linki vermeden doğrudan yazdıklarını aktarıyorum;

hardline tüketiciyi kör cahil mi zannediyor?bu nasıl bir ürün küfür eder gibi?1 kapsülde 10 mg. l carnitine var.10 mg. evet yanlış yazmadım.komik.zayıflamak için en azından günlük 1000 mg. l carnitine kullanılmalı.her antremandan önce 100 kapsül mü kullanacağız?taurine ve b6 vitamini ilaveli deniliyor.1 kapsülde 50 mg. taurine ve 1 mg. da b6 vitamini var.garcinia cambogia avrupa'da ve amerika'da çoktan satışı bitmiş,etkisizliği kanıtlanmış bir hint meyvesidir.taaa 30-40 yıl evvel avrupa'da amerika'da kullanılıyordu.hiçbir etkisi yoktur.gerie green tea ve guarana kalıyor.onlar da 200 ve 140 mg.size birşey söyleyeyim mi,bu üründeki bütün maddelerin daha fazlasını sabah kahvaltısında yiyeceğiniz 1 yumurta ve içeceğiniz 1 fincan kahveden alabilirsiniz.akıllarısıra herşeyden koklata koklata koyarak müşterileri kandıracaklar.10 mg. l carnitine ne ya!?

4. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yemeklerden önce 2 tablet aldığımız için arakdaşın verdiği değerler 2 katına çıkıyor. Zaten kompleks bir ürün, içinde o kadar carnitine olması normal.. Ayrı olarakta carnitine satılıyor isteyen onu alsın. Baş dönmem falanda geçti.. Zaten benim amacım vücut geliştirmek değil zayıflamak...Zayıfladıktan sonra ilaç kullanmadan vücut geliştirme yapmayı düşünüyorum.. 40 kg kadar fazlam var.. Obeziteyle başa çıkmaya çalışıyorum.. Bu zamana kadar düşünmeden yedik.. 1.5 ayda 15 kg verdim. şimdi ise bu ilaca başladım işe yaradığını veya yaramadığını zamanla göreceğiz..

Son düzenleme: 5 Nisan 2009
  5. vires

vires Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Kısa sürede çok fazla kilo vermişsiniz. Umarım amacınıza ulaşırsınız. Ancak bu amaca ulaşmaya çalışırken biraz dikkatli olmak lazım. Şöyle ki birçok firma piyasaya yağ yakımına yardımcı ürünler sürüyor. Bunların ne oranda yağ yakımına yardımcı olacağı ve içeriklerinin yeterli olup olmadığını hiç kimse denetlemiyor. Bu sebeble tüketicilerin bilinçli olması gerekli. İlgili ürünlerin içeriğine baktığınızda herşeyden azar azar konulduğunu görüyorsunuz. Ancak bu maddeleri uygun dozajlarda almazsanız hiçbir etkisini göremezsiniz. Zaten uygun dozajlarda alınsa bile pek etkisi olmayan bu maddeler, bu şekilde karıştırılınca sadece para tuzağına dönüşüyor. Bence şu aşamada herhangi bir besin takviyesine ihtiyacınız yok. Belki yeterli miktarda kullanmak şartıyla cla ve karnitin size yardımcı olabilir. Thermogenic yağ yakıcılar çok etkilidir ancak bazı yan etkileri olduğu için şu aşamada kesinlikle tavsiye etmem. Hedefinize ulaşmak için 10-15 kilo fazlalığınız kaldığında belki düşünebilirsiniz.

6. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan için Hardline Burner ve Chromium Picolinate devam edicem.. Şimdilik etkisini iştahsızlık olarak çok iyi görüyorum. Birkaç gün sonra kilo olarakta anlaşılacaktır..

İlginiz için teşekkür ederim..

7. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline Burner'ın etkisini görmeye başladım. Dün tartıldım 1 kg daha vermişim ve çok sevindim.. Emin adımlar ilerliyorum tığ gibi olacağım inşallah.. Başka tavsiye edebileceğiniz bi ilaç var mı ? Sadece kas kaybı olmadan zayıflamak için...

Flood yaptım ama kusura bakmayın. :)

8. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    vires üyemiz net yazmış bahsedilen marka "kandırık" ürün satıyor diye ..siz de tufaya geldiğinizi idrak ettiniz ki "başka" ürün aramaya başlamışsınız..

şöyle bir internette" fat burner" diye aratsanız onlarca ülkeden binlerce ürün çıkar..içeriklerine rasgele bakın bahsedilen marka kadar miktarlarda kullanan yoktur üretiminde..zaten sadece biz Türkler akıllıyız ya elalem en az 250-500 mg kullanırken biz 10 mg kullanmışız...devam edin dostlar araştırmadan almaya bilinçsiz tüketici olmaya devam edin..bu gidişle daha çook ekonomik krizler olacaktır..ya da içinde olduğumuz da bizler araştırıcı olana kadar geçmeyecektir..Bu defakinde biraz fazla fakirden => zengine transfer oldu ama..dozu kaçtı yani..

9. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yok farklı ürün aramaya başlamadım. Burner'dan memnunum. Sadece alternatif aramak istedim.. 1. kür bitince 1000mg'lık L-Carnitine alsam şuan kullandığım burner'dan daha faydalı olur mu ?

Son düzenleme: 7 Nisan 2009
  10. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    dostum herhalde yeni uyandın..ne yazdığımı iyi oku..vires de ne yazmış bir anlamaya çalış..zamanına ve parana yazık etme diyoruz sadece..

11. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben şunu soruyorum sadece; Hardline Burner mı ? yoksa Weider L-Carnitine 1000mg mı ?

12. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    ikisi de değil...

Thermogenic Yağ Yakıcılar..

pahalı derseniz..Now marka CLA plus veya Lifetime CLA plus gibi ürünler..

yani tek başına bir madde desteği değil..komplex bir çalışma işe yarıyor..

13. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman 2. kür olarak Now CLA Plus 90 Softjel almayı düşünüyorum. Bu softjel nedir ? Tabletten ne farkı var acaba ?

14. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Softgel - Wikipedia, the free encyclopedia
    23 Feb 2009 ... A softgel is an oral dosage form for medicine similar to capsules. They are a soft gelatin shell surrounding a liquid fill. ...
    en.wikipedia.org/wiki/Softgel - 18k

15. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kucuk kemik vires bu bolumun muhendisi degil benim arkadasimda hardline kullaniyor ve cok memnun!

16. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    sn. saydam, memnuniyet izafi bir kavramdır..konu memnun olmak değil , ürünlerin içerikleri ve pazarlama şekilleridir..Elbette hangi ürün olursa olsun tek başına işe yaramayacaktır..Ancak 10 mg karnitinin de işe yarayacağı soru işaretidir..Özellikle bu forumda yüzlerce kullanıcı notu ve araştırma yazıları varken..konuşmadan önce araştırma yapılmalı da ısrar ediyorum..Okumadan buraya yazıyor üyeler..dün de yazmıştım bu şekilde gelen mesajlar son günlerde modlar tarafından seyrek uyarılıyor..o kadar..

17. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben karar veremedim şimdi.... 2. kürde tekrar burner'a devammı edeyim, yoksa Now Cla Plus mı alayım ?

18. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hot-rox extreme
    max cla
    chromium picolinate

bunların 3ünü bir arada kullanabilirmiyim sayın hocalarım

19. efe kurtyılmaz

efe kurtyılmaz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    izmir
    bence l-carnitin i sağlam kullanmak gerek 4-5gr.o zaman eniyi yağ yakıcı diyebilirim

20. daywalker15

daywalker15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hala soruma cevap alamadım. Biri yardım ederse sevinirim..

Hardline Burner mı ?
    Now CLA Plus mı ?

Sayfayı Paylaş