Hangi Yağ Yakıcı Supplement İyi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 12 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Hangi Yağ Yakıcı-Zayıflatıcı vs... Supplement iyi?

1. L-Carnitine

69,7%
  2. CLA

8,0%
  3. Thermogenic Yağ Yakıcılar(Örnek: Hydroxycut)

22,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 242 üye.
  1. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    hydroxycut hardcore veya lipo 6 gibi güçlü yağ yakıcıları belirli seviyedekiler kullanabilir her önüne gelen hadi yağ yakayım yut 2 tane diyemez , cla veya L-Carnitine ise fitness salonlarının vazgeçilmez soft yağ yakıcılarındandır , vücut geliştirmede belli bir seviyeye gelmiş sporcular Thermogenic ürünleri tercih eder ve sonuç alırlar ama CLA ve L-Carnitine kesinlikle kısa sürede çok etkili olmazlar

Bozo-Baku, Khanasparuh ve tolstoy bunu beğendi.
  2. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Amerikan piyasasının top 5 yağ yakıcıları

Lipo 6
    Hydroxycut hardcore
    Biotest Hot-Rox
    Universal Animal Cuts
    BSN Thermonex EF

3. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yok yok arkadaşım hepsi hikaye, animal cuts kullandım, şu an lipo-6 kullanıyorum, yok hiç bir işe yaradığı yok, sadece terliyorum o kadar. Diyet desen var, kardio desen, haftada 4 gün 1 saat. Anlayamadım ben...

4. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    darılma ama sende bi sorun var :) , bugüne kadar yukarıya yazdığım ürünlerin herkes etkisi fazlasıyla gördü forumu araştırırsan görürsün zaten , bizim söylediklerimiz hikaye değil merak etme

ysr bunu beğendi.
  5. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    cla bir cesit yagadir zaten diyet yapmasan hic bir sekilde faydasi olmaz ancak diyete yaga fazla almadgindan dolayi yemeklerden sonra bir tablet cla alinir....nerden billiyorsun derseniz ben kendi diyetlerimde kulandim yarisma oncelerinde ve hala kulaniyorum...ayricada 3 yillirdir kendim bu ilaci satiyorum ve bir suru sporcuyada her konuda yardimci oluyorum saygilarimla

magicbaris bunu beğendi.
  6. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    sayın arkadaslar bu tavsiye herkese uygun olmayabılır.ben gecen sene guzel bır calısmayla 75 kılodan 68 e dustum ve inanılmaz defıneydım.cok sıkı olmayan bır diyet le ve hydroxycut hardcore ile basardım bunu.ilk 3 kılo cok rahat gıttı arkasından tıkandı kılo veremedım bır ay kadar sonra hydroxycut hardcore yanına l carnıtın ekledım.hergun 40 dakıka kardıo gunde 70 80 gr arası proteın.ve karbonhıdrat olarak haslanmıs pırınç,bugday ezmesı .sanırım hydroxycut bırazda iştahı kesıyor.zaten forumda bu suplementle ilgili yazı var. okursanız daha ıyı bılgı alabılırsınız.

7. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Yok yok darılmadım haklısın, var bi sorun ama bende çözemedim a32hyper_
    Tamam eyvallah deli gibi terletiyordui oturduğum yerden şıp şıp terler akıtıyordu ama yok eriyemedm duh

8. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    lipo6 yi kullanipta memnun kalmayan bi cok kisi biliyorm..Yanlis anlamayin ama nutrex firmasini lipo6 disinda kim bildi weya kullandi?
    sahsen ben bi cok kisi gibi bb.com yarismalarindan ogrendim lipo6 yi ki bu sene 2006 ile hemen hemen ayni sonuc cikti we benim guwenim azaldi oraya..Bilindik markalarla daha iyi sonuc alinir gibi geliyo Muscle techi weya Universali aramizda bilmeyen yok deil mi?BEnce Hydroxycut..

9. Exe

Exe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ ile ciddi sorunlar yaşadım ama sonunda yağlarla nasıl başedileceğini öğrendim. Ortalama bir diet ve hydroxycut hardcore...

10. mertboz

mertboz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim iş yerinde 2 kişi farklı yağ yakıcı supplementler kullanıyor a kişisi hydro sktah hardcore pek verim alamadı b kişiside Animal cuts kullandı çok sağlıklı bir şekilde kilo verdi

11. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Ben daha çok yeniyim. Fazla ağırlığa girmeden önce, cardio çalışmasıyla beraber yağ yakıcı kullanmak niyetindeyim. Bana hydroxycut hardcore mı yoksa CLA mı yoksa L-carnithine mi önerirsiniz. L-carnithine sanki daha duyulduk bir şey geldi; yazıları okuduğumda da hardcore dikkatimi çekti. Bilgi ve yardım istiyorum. Sağolun.

12. admiral

admiral Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenciyim 2 yıl sonra kısmetse öğretmen olucam
    Yer:
    trabzonda okuyorum yılın 9 ay kalanda ise istanbul
    ben baya forum inceledım ing sitelerden okudum yorumları falan hydroxycut kullanan cogu kısıde mıde bulantısı başağrısı yapmıs baş dönmesi vs herkeste deil tabıı ama yorumların cogunda öle,bende bunlardan çekindim araştırmalarıma göre animal cuts aldım sipariş ettim .bakalım kullanacam ...bence

animal cuts

13. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Animal Cuts kullanan arkadaşın var mı? Belki o ön ayak olmuştur diye sordum. Carnithine fazla etkili olmayacak gibime geliyor benim.
    Animal cuts 134 ytl. Gittigidiyor da. Pahalı baya. Siz ne kadar ve nerden alacaksınız. Daha uygun alma şansım var mı?

14. admiral

admiral Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenciyim 2 yıl sonra kısmetse öğretmen olucam
    Yer:
    trabzonda okuyorum yılın 9 ay kalanda ise istanbul
    www.supplementler.com dan 133 ytl ye aldım ben havaleye %8 havale indirimide var ve sorunsuzdur.çok güzel bi yag yakıcı oldugunu cogu orumda okudum.sipariş ettim .karnitin vucutta cok su tutuyor.ayrıca etkili olması için baya mıktarlarda alınmalı .tşk

salvadore_xp bunu beğendi.
  15. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı yerden almıştım güzel ürün gerçekten...

16. hotlife79

hotlife79 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turzm inşaat
    Yer:
    Normalde ankara ama şimdi rusya
    o hidrosıkartın ta töbe töbe salonda ka kişiyi dewirdi o biliyomusunuz banada zarar weriyodu 2 ci kutuya gemeden bırakdım ama şimdi cla demeyi düşünüyorum anladıığm kadarı ile yan etkisi yok
    weightlifter

17. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    depresyon,anksiyete vs. gibi bir rahatsızlığın var mı?bu tip rahatsızlıklarda kullanılan ilaçlar metabolizma hızını bariz düşürür ve hiçbir termojenik supplement fayda etmez.hatta birçoğunun arkasında bu tip ilaçlar kullanılırken kullanılmaması gerektiği yazar.eğer bu tip ilaç ve ya ilaçlar kullanıyorsan hyroxycut,lipo 6x falan bunlardan hiçbir fayda görmemen normaldir.şayet kullanmıyorsan enteresan ama.tirod testlerini falan yaptır.

Son düzenleme: 29 Şubat 2008
  18. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    biotest hot-rox şu anda açık ara dünyanın en iyi yağ yakıcısıdır benim görüşüm.

19. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım tam olarak hydroxycut ın yaptıgına eminmisiniz*?? bide ne gibi bsey yaşadı sporcu arkadaş?

20. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    muhtemelen dozajını kaçırmışlardır yüksek tansiyon çarpıntı yapmıştır.

Sayfayı Paylaş