1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Hakan79 100 Kg 178 Boy 50 Cm Kol

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve hakan79 tarafından 20 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 208 üye.
  1. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hay allah yaa demeseydim keşke 50 cm büyük bir kol diye.Tekrar söylüyorum hakan arkadası yarışmacı olarak düşündüğümden eksiklerini yazdım.özellikle de kalfını.müsabık bir sporcu gözüyle gördüğümü söyledim...keşke gelse yarışmalarda görse kendisi eksikliklerini.özellikle yandan göğüs pozunda kalf ve bacak eksikliğini görünce eminim hemen squat yapmaya başlardı.ama madem yarışmak istemiyor.Zaten yağsız ölçülü bir vucut yapmış.inşllah daha da ii olur.ama kalfı olmayan bacağı olmayan sporcunun müsabık olma sansı cok zor.daha doğrusu iyi bir derece yapması cok zor.göğüs kol herkeste var.(yarışmacıları kasdediyorum)ama sağlam bacak malesef cok ama cok az...

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Seco bu cesit sacmaca yazilarina devam edersen forumdan uzaklastirilirsin bu sana bir uyaridir!

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    koymasın o zaman resmini, koymayın kardeşim... adam ne ispatlamaya çalışıyorsa sürekli resim koyma derdinde hocaysa bilgisini paylaşsın başka başlığa yazdığını görmedim sana göre 10 numara olabilir ayrıca sen bu sitedeki kaç kişinin vucudunu gördün de bir çok kişiye göre diyorsun? ya konuşurken yada yazarken birazcık düşünün...

4. tito ortiz

tito ortiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bana göre bunun cevabı üst vücud geliştirme,çünkü ben bacak çalışmayı sevmiyorum ve bana göre gereksiz bu kşisel görüşüm herkes bu konuda farklı düşünebilir..bi insan vücud çalışıyor diye yani adı vücud geliştirme diye bacak yada farklı bi bölgeyi çalıştırmak zorunda değildir istemiyorsa yapmaz kendi zevkine kalmıştır kişinin diye düşünüyorum ;)

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    tamam herkesin kendi düşüncesi isteyen istediği yerini geliştirir ama çalışmadığı yada çalışmayı sevmediği kas grubuna yapması kolay diye atıp tutmaz ki bahsedilen bacak.

6. Seco

Seco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar benim yazdığım cümleler yada söylemler komik değil gerçeğin ta kendisidir anlatabiliyormuyum.Bide diyosunuzki forum başlığı altına yazılan yazıları okumadan yanıt veriosun ne biliyosunuzki benim okuyup okumadığımı..Hakan 79 diyorki yarışmaya girmek istemiyrum diyor siz yok yarışmaya girersen calf den kaybedersin falan filan.O sadece hakan 79'un seçeneği anlatabiliyormuyum.Konuyla alakalı olmayan bişi yok bence burda..Hakan 79 bacak yapmayı istemiyorum calf çalışmayı sevmiyorum dediği halde siz onu bacak çalışmaya zorluyosunuz..Kendiside söylüyor zaten bacaklarım dışında eleştreceğiniz başka bi bölge varmı diyor.Sizin eleştrileriniz yine belden aşağı ben başka bişi demiyorum.... 8)

7. Seco

Seco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşım dikkat ettiysen forum başlığı kendi vücut resimlerin.Burda bi çok kişinin kendi vücut resimleri var.... :eek:

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Arkadaşım dikkat ettiysen forum başlığı kendi vücut resimlerin.Burda bi çok kişinin kendi vücut resimleri var....

Herhalde bir mod senden burada ne yapilip yapilmayacagini daha iyi biliyor :!:

Sen kim oluyorsunda burasi kendi vücüt resimlerin bolumu diyor konusuyorsun!

Altinda ne yaziyor ?

Bu bölüme kendi resimlerini ekle ve yardimci olalim.

Burasi gövde gösterisi icin degil yani - Hakan79 elestiriyi cekemiyorsa resimlerini kaldiririz ve birdahada izin almaz. Sen veya O yönetmiyor - Bizler yönetiyoruz forumu. Kurallari begenmiyorsanda uymak zorundasin veya forumdan uzaklastirilirsin!

Bu konu hakkinda KIM OLURSA OLSUN! bir yorum daha yapilsin! bu baslik kilitlenecek ve Yazan üye forumdan uzaklastirilicak!

Biktik artik! :x

/DESPO

9. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    hadi ya çok zekisin bravo... zaten daha önce de bir üye vardı nicki cihan o hakan79'un salonunda çalışıyordu öve öve bitiremedi aynı durumu şimdi sen yapıyorsun çünkü sen de onun salonundasın yada tanıdığısın zaten bu durum herşeyi açıklıyor; KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR

10. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    olaylar benim dışımda gerçekleşiyor

arkadaşlar anladığım kadarıyla olaylar benim dışımda gelişiyor lütffen bunlara bir son verin evet cihan benim salonda çalışıyordu o yüzden duygusal davranarak beni savunmuştur seco nickli kişiyi tanımıyorum zaten onların desteğine ihtiyacım yok,kendimin ne olduğunu ve nerede olduğunu biliyorum fotoğrafları koyma amacımda benim göremediğim eksikleri sizlerden duymaktı zaten yazılanlardan da birkaç olumlu eleştiriyi değerlendirerek bunları programımda uygulamaya başladım ( ama bunlar bacakla ilgili değil ) :badgrin: bu tarz tartışmalara ikinci kez sebep olduğum için üzgünüm ama kimsenin takdirinede ihtiyacım yok tüm eleştiriler için çok teşekkür ederim umarım yorumlar olaysız devam eder çünkü niyetim inanın tartışma yaratma değil

11. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  12. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    50 cm kol büyük değil derken ben cevremdeki insanları düşünmüstüm.hakan arkadasın da kendi tercihidir.yarışmayacağım diyor.bacak yapar yapmaz bizene.ben sadece gördüğümü söyledim.ama yarışmaya karar verirse yukardaki resme bakmasını isterim.cünki bu sekilde en az 6 adamla podyumu paylaşacak.bacak olmadan hakemler bakmakla zaman bile kaybetmez finale bırakmazlar..100 kiloda 50 cm ken 85 e düşüpte 50 cm koruyabilmek te cok zor.illaki düşecektir.yağ oranı az olabilir ama su da kaybedecek.tecrübelerime dayanarak söylüyorum.yarışma dieti cok farklı bir olaydır.normal dönemle karıştırmayalım.sadece yarışmanın stresi bile ölçü kaybına neden olabiliyor.yine de güzel bir üst vucut yapmış.tebrikler.

13. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    yeter bu bacak mevzusu

kumsuz arkadaşım bacak yapmayacağım yarışmayada girmeyeceğim dediğim halde bu bacaklarla cüri bakmaz bile diyorsun benmi anlatamıyorum yarışmaya hiçbir zaman girmeyeceğim öyle bir yazıyorsunuz ki bacaklarım sanki kürdan 100 kg bir insanda biraz bacak olsunki bu define halde 100 kg gelsin tamam calfler ince ama üst bacağım o kadar da kötü değil inanın yarışma düşünen insan sayılı ve diğerlerinin istediği vucut tipi bu artık siz buna başka bir spor dalı değin mesela üst vucut çok alt vucut az çalışma sporu bömylece herkes rahatlasın kocaman bacaklarla hiçbir kıyafetim üstüme olmadıktan bütün gün şalvar gibi şeylerle dolaştıktan sonra ben ne anladım bu spordan zaten toplumun gözünde bu sporu yapanlara karşı bir sürü ön yargı varken bilmiyorum yani herkes kendinden sorumlu bu öyle bir konuki tek bir doğru yok kimisi bacakta olsun der kimisi manken vucudu olsun der beni
    m tercihimde şu anki vucuttur daha fazla büyüme gibi bir derdim de yok bu halimi koruyup biraz daha define olacağım umarım hepiniz hayallerinizdeki vucutlara sahip olursunuz bu arada girmeyeceğim bir yarışmada olası rakiplerin fotosuna neden bakayım anlayamadım saygılarımla

s3lcukv1p bunu beğendi.
  14. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce ki cevaplarında bir iki yıla belki yarışırım demişsin de o yüzden yarışmak isyersen buadamlardan cok var dedim.banane yarış yada yarışma.herkes kendi vucudundan sorumludur.2007 de milli takım secmeleri olacak.beklerim yeni bir sıklet de eklendi.+100.ben orda olacağım.Şalvar gibi seyler le dolaşmak zorun da kalsam da ben bacak yapmaya devam edeceğim.saygılar.sana kolay gelsin üst vucut calışmaların.gerci üst vucut çalışmak zaten kolay ve zevklidir. :badgrin:

15. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kumsuz senin resimlerini gördüm masallahin var epey bulk yapmissin ama definasyondan sonra +100 de kalman bence hayal basarilar...

16. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2004 yılında 120 den inip 100 de yarıştım malatyada .bu sene 136 ya cıktım.yüz değil hedefim 110.Tabi sence hayal olabilir.bence değil. ;)

17. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ne diyelim o zaman gelsin resimlere bakar konusuruz...

18. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merak ta ettim hangi resimlerimi gördün ve hangi yıla ait.haklısın ben cok bulk ım.ama 100 kg podyuma cıkmak bence inanılmayacak bir sey değil

19. UFOSCREAM

UFOSCREAM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    Ankara-ÇankaYA
    gerçekten çok güzel vücudun var abi kıskandım tebrikler ;) muhteşem

20. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Sadece Merak

Hakan kardeşim,
    Bashtan söyliyim yanlış anlama beni. Kimse anlamasın. Şimdi diosunki ben yarışmaya filan girmiycem iyi güzel.
    Ben birşeyi anlayamıorum kafama takılıo birileri bunu cevaplasın. Yarışmaya girmeyip bu işi profesyonel olarak sürdürmeyecek olan bir insan neden bu akdar dev gibi bir vücut yapıyor aklım almıo. Hemde vücuda zararlı bir kaç çıtır kür yaparak. Hayır kür e de tamam yapılır ama kardeş bi açıkla yaaa gözünü seviim :)
    Sadece kendini bu boyutlarda mutlu hissettiğin içinmi yaptın vücudu?? Bu kadarmı yani??

Kimse yanlış anlamasın arkadaşlar ben sadece meraktan soruorum. Arkadaşın vücuduna diyiceim bişi yok gayet başarılı. Sadece soruyorum o kadar.
    Saygılarımla...

Sayfayı Paylaş