Hafta 2 gün küçük kas grubu çalıştırmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ozan1234 tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Arkadaşlar ben haftada 4 gün body 1 gün cardio 2 günde dinleniyorum.Programımı şöyle bir yazayım
    Pazartesi= Göğüs, pazu
    Salı=Koşu,(Mma teknik çalışmalar), karın
    Çarşamba=Sırt,Arkakol,bilek
    Perşembe=Dinlenme
    Cuma=Bacak,bilek
    Cumartesi=Omuz,karın
    Pazar=Dinlenme Program şimdilik böyle benim düşüncem küçük gruplar pazu arkakol haftada 2 kez çalıştırılmalı dinlenme süreli kısa , büyük gruplar hafta 1 yetiyor bana ama küçük gruplarda değil düşüncem şöyledir 1 hafta 2 kez pazu 1 arka kol diğer hafta ise 2 kez arkakol 1 kez pazu, sizce nasıl olur yorumlarınızı bekliyorum kolay gelsin herkese.

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bununla ilgili bir konu vardi aratırsan bulursun. Iyi dinlenme ve iyi beslenmeyle kucuk kas gruplarini haftada 2 kere calistirabilirsin. Ben omuzu 2 kere calistiriyorum. biceps ve triceps daha kucuk kaslardir omuza göre. Çalistirabilirsin ama dinlenmeyi iyi ayarla.

3. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Zaten bu haftada 2 kere çalıştırma olayını 2 haftada bir yapıcam geçen haftada 2 kere pazu 1 arkakol, bu haftada 2 arka kol 1 pazu olarak yapıcam.Aynı grubu çalıştırırkende aralardaki dinlenme günü en az 2 veya 3 gün olcak.

Sayfayı Paylaş