Hacim Güç demek değil

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sentimental tarafından 27 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. solasguitarra

solasguitarra Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    biceps ölçüm demişsin. kol demek istediğini anlıyarak şunu sormak istedim. kolun 6 ayda 32 den 41 cm ( 9 cm) nasıl kalınlaştı? harika bi gelişim bu.

2. bassy

bassy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım salona başlamadan 37 cm di.. Boyum 1.90 kg 89 bel 99 civarıydı. 2 3 ay sonra kol 38.5 bel 95 oldu.. Ama sakatlığımdan dolayı 2 aydır yatıyorum.

Son düzenleme: 31 Ekim 2011
    judgementday bunu beğendi.
  3. Sentimental

Sentimental Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar geç yanıtladığım için kusura bakma lütfen öncelikle...

Evet vucut çalışmadan önce ki halim gözümün önüne geliyor tebessüm ediyorum. Benden önce çalışan suplement kullanan arkadaslarla bile görüntü olarak ciddi bir fark oluştu. Ben hic suplement kullanmadım. Gittiğim salonda da malesef kardiyo için sadece bir adet yürüme bandı vardı.( şimdi yeni makinalar geldi:)) ) Bu yüzden süper set sistemi ile vucudumu ikiye bölerek çalıştım. Bu söylediğim belki çoğu arkadasa ters gelecek ama şuan 6 aylık çalışma toplamında 10 gün dinlenmişliğim yoktur. Nerdeyse hergün antrenman yaptım. Burda ögrendiklerim ölçüsünde değişik hareketler uyguladım. Biceps için öncelikle scot curl, sonrası dambel curl ve Close Grip-EZ Bar Curl çalıştım.Bu hareketleri 3* 10 şeklinde uyguladım. Ama son bir aydır Flexor hocamızın önerdiği 4 hareketli çalışmayı uyguluyorum, iyi geliyor. Sanırım devam edecek büyüme. Uzun lafın kısası olmaz bilirim ama sanırım genetik avantaj ve daha önce çalışmamamında etkisi oldu. ahvalim budur.

4. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    katılıyorum hacim guc değildir 18 aydır vg yapıyorum 18 ay önce kol ölçüm 30 cm di şimdi sol kolum 36,5 sag kolum 35,5 ama kaldırdım girdiğim hareketlerin fazlasını yapıyorum benc preeste 107 kilo 5 tekrar
    barbel curlla 60 4 tekrar Standing One Arm Dumbbell 16 kg 6 tekrar bar ağırlığıda dahil ama bir turlu hacım alamıyorum kollarım cok dert ettım ama hep yerınde sayıyor kafama baya taktım bicepslerde

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:20 ----------

anteraman sistemimi 5 gun önce değiştirdim guc anteramanı yapıyorum nasıl olsa kollarım buyumuyor 1, 2,3,4 tekrarlı setler yapıyorum muthıs bir yanma ağrı oluyor hacım proğramımda yanma yoktu ama şimdi baya bi hissedici amino ve protein kullandığıma ragmen simdi createnıde basladım bicesp triceps ve gogus benı baya hayal kırıklığına uğrattığı için bu proğrama basladım 2 hafta denicem sonucta neler olucak belkı devam ederim belkıde tekrar hacım proğramına dönerim

Son düzenleme: 1 Kasım 2011
  5. burakfitness

burakfitness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben 10 ay önce spora başladığımda 5 er kg dumbellarla dumbell curl yapıyordum.Şimdi 10 ar kg bazen 12.5 kg ile yapıyorum.Kolum 32 idi 33.5 oldu.10 ayda 1.5 cm :) sizce nasıl?
    Bu arada yaşım 15 184 boy 80 kg yim.

Sayfayı Paylaş