GNC Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

79,9%
  2. orta karar

14,3%
  3. başarisiz

5,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. jameika

jameika Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merabe arkadaslar ben gncnın yenı whey proteınını aldım yalnız gncde ıkı cesıt proteın tozu war benımkı bu resımdekı degıl bana spor hocam onerdı onermese dymetize alcaktım hangisi daha iyi

2. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    boşa para ve zaman kaybetme bunu düşünmekle , gncye zamanında boşa para ben verdim, dymetize ı kullandım memnun kaldım fakat benim favorim her zamanki gibi muscletechtir

ii çalışmalarbench_O

3. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    1 aydır kullanıyorum bazı arkadasların söylediği gibi gaz ve şişkinlik problemleri ile karşılaşmadım. acıkcası memnunum. muzlu sütle birlikte cok güzel oluyor. protein oranı olarakda piyasada bir cok ürüne göre daha iyi

4. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    sabah yaparsın buzdolabına koy 1 gün geçmediği için akşama rahatlıkla içebilirsin, ama bu shake i yapmak zaten 1 dakikanı alıyor ondan dolayı eve gelince yapıp iç daha iyi olur senin için

5. pcmanialuck

pcmanialuck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kahveli bir shake ile tüketilse sağlık açısından bi sorun oluşurmu? Kahveli shake ler çok iyi enerji veriyor çünkü. Ama merak ediyorum kafeinden dolayı sorun olurmu?

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    tad olarak hiç beğenmedim. iki farklı şekilde denedim ikisininde tadı birbirine benziyordu. kullanan iki arkadaşım var ikiside pek memnun değiller

7. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben bunun cileklisini kullandim resmen bitirene kadar midem bulana bulana ictim bi faydasini gordum mu eh iste gunluk protein miktarimi korudum sayesinde. Ama GNC nin pohpohlarina kulak asmayin derim. Bi sey yapmadi bana

8. Delibalta

Delibalta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    3 aydır muscle tech nitro tech protein tozu kullanıyordum. Ondan önce gnc almıştım ve herkes kötü dedi diye fazla içmedim bi kenarda duruyordu. Geçen gün artık muscle tech çileklinin tadı biraz baydığından gnc içeyim dedim o çikolatalı çünkü. Antrenmandan sonra onu içtim. Bir sonraki antrenmanda ağırlıkları hiç zorlanmadan 1.5 kat artırdım.

rsxer bunu beğendi.
  9. outformer

outformer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    GNC Whey protein neymiş öyle ya :D

10. subramaniam1

subramaniam1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar GNC'nin AMP Amplified Wheybolic Extreme 60 ürünü aldım kullanım şekli hakkında bilgisi olan varmı ?

11. Delibalta

Delibalta Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Valla ben de şaşırdım. Belki de benim patlama dönemime geldi bilmiyorum. Ama muscle tech ile 8 ayda 10 kg kadar aldım ve kas yaptım onun hakkını yemem. Kollarımı 32 den 39-40 a çıkardım. Ama nerdeyse 2 aydır aynı ağırlıkları basıyordum bi türlü artıramıyordum tıkanmıştım.

Belki de arada bir değiştirmek lazım bu tozuda. Hep aynı tozu kullanmak da tek yönlü beslenmek gibi oluyor belki bilemiyorum işin uzmanı değilim ama anlattığım gerçek abartmıyorum.

50 lbs ile dumbıl bench press yaparken 75 lbs ye çıkardım üstelik son sette denedim ve 10 tekrarı yaptım zorlanmadan. Bi de kendimi çok atak ve dinamik hissettim.

12. erencem

erencem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar san nutrition 100% whey proteğini uygun fiyata nereden bulabilirim bilen varmi

13. Fusion

Fusion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 3 aydır gnc whey protein ve weith gainer kullanıorm 1 ay kullanıp kötülememelisinz bence çünkü düzenli sistemli şekilde kullandm 2 ay içinde etkisini gördüm iyi bi gelişme sağladm bence hem fiyat olarak hemde etki yönünden iyi bi marka hemde avantajları çok fazla bulunması kolay her yerde mağazaları var ve indirimleri var iyi bir tercig GNC

14. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    yurtdışındaki fiyatları çok ucuz olduğu için burdan almıyorum malesef

15. ertun2k

ertun2k Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18

peki 3. ayın sonunda faydasını gördüm diebiliyor musun bu ürün için ??Bende whey alıp kullanıcam bu hafta ama marka konusunda kararsızım kimi dior üniversal al kimi gnc al tam olarak karar verebilmiş değilim...ve bu ürün ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum

16. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    maddi imkanların kısıtlı değil ise universal almanı öneririm..alınan faydalar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir tabi gnc'ye kötü demiyorum fakat bence universal daha iyi..

17. ertun2k

ertun2k Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen gittim üniversal animal max aldım hemde whey fiyatına :D

18. eliasodd

eliasodd Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım kullanıyordu, tadına baktım, iğrenç.

19. rAmpaGe_

rAmpaGe_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bende GNC nin weight gainer ve proteinini kullandım.pek bir verim alamadım ama sonucta gnc kaliteli bir marka ve ürünlerini sağlığa önem vererek üretiyor bu yüzden katkı maddeleri yada performans arttıcı maddeleri falan kullanmıyorlar.tabi profesyonel vg ci için GNC yetersiz bir markadır.dikkat edin kalitesiz demiyorum 'değerleri yetersiz' diyorum o yüzden yeni başlayanlar kullanabilir yada fitness yapıp incelmeye çalışanlar kullanabilir.

20. pspfreak

pspfreak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Beyler bende geçtiğimiz pazar günü aldım. Bu benim ilk supplement'im.Tabi daha 1 kere içtiğimi göz önünde bulundruursak iyi yada kötü diye bir yorum yapamiycam ama tat olarak muhteşem.

Çikolatalı aldım ve tadı aynı çikolatalı milkshake gibi tabi süt ile karıştırınca :D

Bu arada GNC den alışveriş yapmayı düşünenlere gold card'ı tavsiye ederim ben yıllar önce almıştım.Hemde o zaman ücretsiz olarak almıştım ve yıllar sonra ilk alışverişimde bana 42 Tl indirim sağladı.

Şimdi yanılmıyorsam 20 Tl'ye satılıyor bu kart eğer yüklü bir alışveriş yapmayı düşünürseniz kesinlikle almanızı tavsiye ederim :)

Sayfayı Paylaş