GNC Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

79,9%
  2. orta karar

14,3%
  3. başarisiz

5,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Beslenme desteği olarak 1 kasık tozun, bol su , yagsız süt veya meyve suyu ile karısımı önerilmekedir.En iyi karısım için 10 saniye kadar tercihen buz ile blendırda karıstırabilirsiniz.

Serving Size 28 grams
    Servings Per Container 24

--------------------------------------------------------------------------------

Amount Per Serving % DV

--------------------------------------------------------------------------------

Calories 110
    Calories from Fat 20

Total Fat 2g 3%
    Saturated Fat 1g 5%
    Cholesterol 60mg 20%
    Sodium 160mg 7%
    Total Carbohydrates 2g 1%
    Sugars 2g
    Protein 21g
    Calcium 100mg 10%
    Potassium 80mg 2%

Protein 21 g 42%
    Calcium 100 mg 10%
    Sodium 160 mg 7%
    Potassium 80 mg 2%

** Daily Value (DV) not established

Ekli Dosyalar:

• 200.jpg
      200.jpg
      Dosya Boyutu:
      9,3 KB
      Görüntüleme:
      3.430
    reddevil26 bunu beğendi.
  2. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    gnc nin bu ürünü nasıl.sanırım blitz kullanııyordu.kullananlar zahmet olmazsa bi fikir yazabilirler mi

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Aromasız. Tatlandırıcı içermiyor, bu açıdan sağlık için avantajlı ama lezzet = 0. Teknolojik olarak biraz geri duruyor maalesef, gaz ve şişkinlik yapma olasılığı yüksek. Sanki pek işlemden geçmemiş gibi peynir altı suyu tozu. Ekonomik sayılabilecek bir fiyatta ama 100 gramındaki protein 75 gr. civarı olduğundan çok da mantıklı sayılmayabilir. Ben artık bu ürünü kullanmıyorum ama GNC Gold Cardı olanlar 1 kutu alsın denesin derim ben, özellikle gereksiz aspartame vs. içermeyişi bu ürünün güçlü yönü.

AnkTıp92 bunu beğendi.
  4. vincenzo234

vincenzo234 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    gnc nin creatininden tut whey proteini gainerına kadar bütün ürünleri çok kötü . başka bi gainera falan katmak için alacaksanız gold cardınız var ucuza geliyosa ya da aldıysanız şimdi çöpemi atayım diye düşünüyorsanız kullanın ama onun dışında işe yaramaz. 1 ay kullanmıştım bir yararını göremedim açıkçası.

5. serbes

serbes Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kısmen konu dışı olacak ancak, GNC den verim alınacak tek ürün antioxidant ıdır. Diğer bitkisel ilaç vb çeşitlerinde Solgar, GNC den daha kaliteli bir markadır.
    Whey proteinini hiç kullanmadım. Ancak o üründen alan 2 kişiye farklı tarihlerde denk geldim. Memnun değillerdi. Ancak başka markaları pek bilmedikleri ve Gnc shoplardan almak kolay geldiği için bu ürünü aldıklarını belirtmişlerdi.

6. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    buda biraz konu dışı olucak gnc ürünü almak isteyenlerin aklında bulunsun eğer gold kartınız varsa her ayın ilk 7 günü yüzde 20 indirim yapıyolar ödemeyi nakit olarak yaparsanda yüzde 5 daha indiriolar 25 edio 100 liralık ürünü 75 liraya alıyosun fiyat acısından baya uygun oluyo ben önümüzdeki ay bu wheyden almayı düşünüyorum gecen ayda gainerini almışdım zor karışması hariç memnun kaldım

7. heatcliff

heatcliff Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL
    bi ürüne bakarak gncyi değerlendirmeyelim bence arkadaşlar: )
    size göre hangi protein tozu daha ii

8. LanManiaX

LanManiaX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    GNC=Kalite

9. heatcliff

heatcliff Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL
    bencede

10. ...model...

...model... Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Walla protein tozu denilince Gnc aklıma gelecek son ürünlerden açıkcası yani sıra gnc ye gelene kadar ooooooovvvvvv daha ne ürünler yazarım buraya.Her ne kadar milli takım sponsoru olsalarda açıkcası ben tavsiye etmiyorum ve yeterli bulmuyorum.

11. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    gnc

arkadaslar bence gnc nin urunleri kotu degil ben whey proteyini kullandım memnumdum baya ama az oldugu için cabuk bitiyor kıbrısa okuyorum kargo parasıyla pahalıya geliyor ondan baska bir marka kullanıyorum bana gaz ve şişkinlik hiç yapmadı bunyeye gore değişir bole seyler creatin de kulladım gnc nin ondanda baya memnum kalmıstım tabiki daha iyi urunler vardır ama dogal urunler yaptıgı için kimyasallar daha az yararını gormedim desem yalan olur

12. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    1. kutu bitti yaklasık bi 300 gr. kadar daha kullanıcam. bicacık oldugu yok bulgar yapımı 3 euroluk dandirik protein tozlarından kullansam daha iyidi derim. gaz+şişkinlik den baska hiç bişe yapmıyor

13. spormen

spormen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest çok serbest
    Yer:
    antalya
    gnc=sağlık

arkadaşlar niye hep olumsuz yönüne bakıyorsunuz spor salık demek değilmi insan sporu salık için yapmazmı ne kadar güzel işte içerisinde tatlandırıcı aroma felan yok ne kadar doğal bir şey yani bence birazda işin salık boyutuna bakalım lütfen teşekürler ben elime inşallah para geçer geçmez koşucam gnc mazasına alıcam bir protein tozu bakalım önemli olan salık herkese salıklı hayırlı ömür dilerim :oops:

14. pauloakenfold

pauloakenfold Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Valla bende geçen gün başladım GNC Whey proteine fakat aşırı derece bende gaz yaptı.inşallah böle devam etmez.Bencede GNC=Kalite

SEvgiler

15. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar bende kullanmıştım bu ürünü ,gnc=kalite olabilir ama bence bu ürün için geçerli değil.Bende gaz yapmadı fakat hiçbir etkisinide görmedim.Lezzet olarakta sıfır :? Ben bu ürünü suyla veya sütle saf olarak içmekte çok zorlanıyodum. O yüzden büyük birbardak sütün içine 1 paket nescafe 3ü 1 arada ardındanda bir ölçek bundan katıp öyle içiyodum,nescafe ürünün tadını bayaa bi bastırıodu ;)

16. spormen

spormen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest çok serbest
    Yer:
    antalya
    en güzeli gnc arkadaşlar alın kulanın önemli olan salıklı kas yapmaktır gerisi hikaye salık gelmez bir daha insana korumak lazım dikat etmek lazım

17. Frosty

Frosty Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    GNC'nin yönetim felsefesi sağlık olduğu için ürünlerinde katlı maddeleri veya tatlandırıcı kullanmıyor. Bu iyi de bir davranış. Bizim için baz alınan lezzet değil sağlık ve gelişimdir. Kullandığım her GNC Whey kutusundan çok memnun kaldım. Aynı şeyleri başka bir forumda da söylemiştim ama mesajın reklam içeriyor dediler...bunlar benim görüşüm tamameen :D

18. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    bende bu üründen alıcam arkadaşlar sonuçta salıklı kas yapmak daha güzel yavaş olsun az olsun öz olsun

19. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi arkadaşlar GNC avrupada tanınmış bir marka fakat türkiyede satılan ürünleri bazı değerler açısından yani prof veya ileri seviyedeki body ciler için uygun değil bu benim kişisel görüşüm birde içeriğinin düşük olmasına rağmen fiat epey pahalı

20. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    bende testesterone a katılıyorum
    neden ?
    çünkü gnc nın urunlerı kalıtelı olabılır avrupada da tanınmıs olabılır ama gnc nın urettıgı urunler kesınlıkle
    agır calısan ıdmanın hakkını veren bır body cı ıcın yeterlı ıcerıge sahıp degıl
    gnc nın urunlerı bana daha cok fıtness ıcın ıdeal gelıyor...

Sayfayı Paylaş