Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ben teşekkür ederim, o kadar yazmış video çekmişsin emeğin için sağol tekrar :)

2. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Daha önce tat konusunda yorumda bulundum, şu anda tadı inanılmaz güzel gelmeye başladı.

Tadına alıştım, şu anda inanılmaz güzel geliyor.

Bir de para konusunu alışverişi falan dert etmeyin, bildiğiniz güvenilir bir yer.

Kredi kartıyla aldım, Kargo elime ulaştıktan 1 2 gün sonra arayıp ürün elinize ulaştı mı, bizde ulaşmadı görünüyor, sorunu halledelim diye aradılar, ben de elime geçtiğini söyledim.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. dr4gunov

dr4gunov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 2 adet almıştım 200 Tl'ye denk gelmişti şu an 2 kutu alırsam 240 Tl'ye geliyor kart konusu çok kafamı kurcaladı bana biraz saçma gelmişti neden böyle birşey yaptıklarını hala anlayamıyorum biz türk firması destek olalım diyoruz onlar ise bize bağımlı olsun istiyorlar.Ürüne gelince ürün konusunda hiç bir şikayetim yok aroma içilebilir derecede gelişim de gösterdim diyebilirim 2 öğün alıyordum.

TIME bunu beğendi.
  4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Kimseyi hedef alarak söylemiyorum. Soyleyeceklerime ben de dahilim. İsin gerçeği su arkadaslar; kimse destek olayım diye pahali bulduğu isine gelmediği ürünü almaz. Kendi adıma genrise kullanıyorum ama fiyatı uygun diye. Ha türk mali olmasi da yaninda çabası. Bu da beni sevindiriyor, gururlandiriyor.

Kart uygulaması uygun fiyatın sürdürulebilirligi icin gayet mantikli bir uygulama gibi. Şahsım adına isterim ki kart olmadan 100 tl ye alalım. Ama adam bu sekilde uygun görmüş. İsin gerçeği o kartı 80-90 tl ye alsak da fiyat yine uyguna geliyor. Zira muadilleriyle arasındaki bir kutu fiyat farki bu kartın bedelini karsiliyor. Eğriye eğri doğruya dogru.. Ama kartın fiyatı azaltılsa fena olmaz.

kdrklc54 ve Taarruz bunu beğendi.
  5. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Sonuçta hayır işi yok, ben de ucuz diye alıyorum.

Yani bazı yorumlara bakınca, beleş verilsin diye duymak yakındır. Fiyattan yakınanları anlamıyorum, ya diğer ürünlerin fiyatlarından habersiz yeni başlayanlar olabilir ya da hayır işiyle ticareti karıştıranlar.

70 servislik kullanımlı ürünlere bakarsak neredeyse iki kat fiyat farkı var.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Statix ve kdrklc54 bunu beğendi.
  6. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    Aynen kardeş katılıyorun dediğine bi özele bakarmısın bişey sorcam ?

Üyelere kullanıcı adi ile hitap ediniz!

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Kasım 2015
  7. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    Dostum şahsen bende kullanıyorum sabah yulafın içine ant sonrası gece yatmadan önce içim çok rahat :))versiğim paraya da acımıyorum arkadaşın dediği gibi türk malı olması ayrı bi gurur verici bitsin muzlu alıcam etki olarak ciddi anlamda hissediyorum define olmaya çalışıyorum ...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taarruz bunu beğendi.
  8. çağan13

çağan13 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Daha önce kullandığım çilek aromasına bayıldım içtikçe içesim geliyordu. Gelişimime de etkisi oldu buna eminim kaslarımın geliştiğini hissettim. Kakaolunun aroması da güzel. Ama ananas almıştım tadını hiç beğenmediğim için bu sitede ilan verip bir arkadaşa sattım. Aroma konusunda artık çilek ve kakaonun dışına çıkmam. Bir de genrise yetkilisi burayı okuyorsa naçizane tavsiyem yeni aromalardaki o keskin kokuyu aromayı olabildiğince düşürsünler. Şu an izindeyim bir iki haftaya dönünce Tunabey kardeşimden çikolata aroma sipariş vereceğim. Çikolata-kakao sanırım aynı aromadır. Genrise almaya devam :-D

9. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    genrise yöneticileri tarafından burdaki her yazı dikkate alınıyor :). Ürünü en çok kullanan forum burası olduğu için takipteler iyi gnler :cool:

10. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Sanırım bu kart uygulaması ile sadakat kart yaratmayı planladılar. Yani müşteri datalarının, alışveriş sıklıklarının ve alışkanlıkların ellerinde bulunduğu ve müşterilere özel indirimler yapabilecekleri ve bu sayede müşterinin markaya olan bağlılığını arttıracakları bir kart. Doğru düşünülmüş bir uygulama, örneklerini zincir mağazalarda görebiliriz. Ve tahminen 80TL kart satışı uygulamasının daha fazla sürmeyeceğini ya da daha cuzi miktarlara düşeceğini düşünüyorum. Bu da müşteri kitlesi arttıkça olacaktır. Bu miktar 20 TL'ye düşer örnek olarak, indirimli supp. imkanı sağlar ya da ellerindeki sistem buna izin verir mi bilmiyorum ama puan toplama imkanı gibi özellikler getirebilirler. Eminim ki bu forumda 80 TL'ye kart alacak olan 1 kişi varsa 20 TL'ye alacak 10 kişi çıkar.

kdrklc54, TIME, wrestler ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. Smt1907

Smt1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bugün bende genrise whey instanttan 1 adet sipariş verdim.Normalde optimum whey kullanıyordum memnundum ancak fiyatların artması ve şu sıralar yeterli bütçem olmadığından alternatiflere yöneldim.Açıkçası bu ürün hakkında gerek çevremde gerek forumda özellikle tecrübeli arkadaşların yeterince görüş belirtmeyişi yada bu ürün hakkında bilgileri olmayışı ayrıca ürünün reklamının az oluşu konusunda çekimserdim daha fazla bilgi almak için Genrise firmasını aradım ilk önce görevli bayan açtı telefonu bilgi almak istediğimi söyleyince telefonu Sadık beye yönlendirdi abartısız söylüyorum neredeyse yarım saat konuştuk :).Kendisine ürünleriniz güvenilirmi sağlık adına ne gibi önlemler aldıklarını,neden yeterince reklam yapmadıklarını,üretilen ürünlerin piyasaya sürülmeden önce ne gibi testlerden geçirildiklerini vs sorular sordum kısacası Sadık bey konuştu ben dinledim.Instant wheylerini kendilerinin ürettiklerini diğer ürünlerde ise hammaddeyi yurtdışından aldıklarını belirtti ayrıca ürünlerini herhangi bir yerde analiz yaptırtabileceğini ürünlerinin içerik miktarlarının doğru olduğunu belirtti.Reklam için önceki senelerde çok bütçe ayırdıklarını şuanda reklam bütçesiniz azaltarak ürün fiyatlarını azalttıklarını söyledi,kar oranlarınında düşük olduğu söyledi.Ayrıca sitelerinde 10 bin kayıtlı üyelerinin olduğunu söyledi.Uzun süren konuşmamız sonunda bende 1 adet ınstant whey aldım umarım memnun kalırım ancak baştada belirttiğim gibi bu ürünü kullanan özellikle tecrübeli arkadaşlardan daha çok yorum bekliyorum sonuçta insan sağlığı herşeyden önemli kendi adıma bu zamana kadar optimum ürünleri kullandım bu tür konularda yorumlarınızı,tecrübelerinizi eksik etmeyin son olarak Genrise firmasınan yetkililer bu tarz forumları okuyorsa kendilerine nacizane önerim ürün reklamına biraz daha önem vermeleri onun dışında Sadık beyin müşterilerle konuşması bizler için memnuniyet verici.Herkeze iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme: 11 Kasım 2015
  12. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    reklam=fiyat artışı bu yüzden o toplara hiç girmemeleri çok daha iyi.
    forumda bir kaç sayfa geriye gidersen lab. testleri ve ürünü kullananların görüşleri mevcut.
    Şahsen ben lab. test sonuçlarını gördükten sonra gönül rahatlığı ile kullanmaya başladım.
    Şunu da unutmayalım ki cilali bir ürün kutusu, afilli bir isim, 190 TL fiyat, ünlü vücut geliştirmeciler ve popüler organizasyonlarla sponsorluklar olsaydı markanın arkasında, kimse sağlıktan ürünün lab. testlerinden bahsetmezdi.
    Bu ürünü kullanırken dikkate almamız gereken nokta yapılan pr çalışmaları değil, ürünün içeriği ve güvenirliği olmalıdır ki bu bilgiler zaten bizde mevcut.

Npanga bunu beğendi.
  13. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Saka yapıyor olmalısın. Bu forumda genrise whey ile ilgili bilgilendirici mesajlar baska hicbir marka icin yapılmadı. Galiba direkt son sayfaya baktin ve firma sahibini aradin. Keşke fazla degil bir 5 sayfa geriye gitmen seni tatmin edici cevaplarla bulusturacakti.

Konu disi ama dayanamadım. Bu sayfayı takip edenler paylasimlarimi bilir. Hala yeterli bilgi yok deniliyor. İnsanin 'pes artik' diyesi geliyor.

hercules13 bunu beğendi.
  14. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    Tunabey hala alabiliyo musun bu urunleri daha ucuza ?

15. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam alabiliyorum daha ucuz fiyatlara, pm atabilirsin. Bu arada 2 tane kampanya gelmiş hadi hayırlı olsun... :)

16. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kartla 700 gr whey fiyatı ne kadar hocam

17. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Geçen gün tartışma yaratmıştım 50tl ekler gider vb marka alırım diye , 450 gramlık olanı 5 günde bitirdim etki dahi göremedim,
    Daha ucuz olarak ,uzun yolda yeticek markalara yönelmeye karar verdim benimde kısa dersim bu 55tl boşa gitti .

18. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    5 gunde yedigin yumurtadan bi etki aliyomusun,sakamisiniz arkadas :D

19. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    hiç güleceğim yoktu... haklısın kardeş protein tozlarından neden bu kadar beklentiler anlamadım... öğün yerine filan alıyorsanız zaten fayda sağlamaz amaç ufak açıkları kapatmak olmalı ben gayet memnunum..

20. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    ne bileyim bizim burdakiler protein tozunu sihirli birşey gibi anlatıyo bende inandım aldım 5 günde kutu bitti .
    Şimdi genrise alıcam spordan sonra 2 ölçek 2 ay yeter .

Sayfayı Paylaş