Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar kan değerlerinize baktırın ayda bir, organlarınız görevini iyi yapıyor mu ortaya çıksın. Spor hekimleri boşuna yok.

2. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    ne gibi kampanyalar tunabey ?

3. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Whey kreatin glutamin paketi 210 whey bcaa kreatin paketi 220 tl hocam

4. modocus

modocus Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhabalar,
    Düşük bütçeli biri olarak, bir arkadaş sohbetinde bu markayı duydum ve ondan sonra baya bir araştırmaya başladım. Öncelikle direkt olarak buradaki yazılanları okudum, testleri gördüm, internet sitesine baktım, işletmenin sosyal medya hesaplarına baktım, mesaj attım cevap bekledim herşey olumluydu ve bundan dolayı sipariş vermeye karar verdim. 2100 gram muz aromalı whey instant ve 700 gr ek paket çikolata aromalı whey protein sipariş ettim. Çikolatalıyı şuan denemedim, muz aromalı olarak tad seviyesinde o kadar iyi olduğunu söyleyemeyeceğim ancak belli bir sora sonra o tada alışabiliyorsunuz eğer gerçekten daha önce bunu söyleyen arkadaşlarında dediği gibi tad meselesine çok hassassanız bir daha düşünün derim.
    Fiyat performans noktasından tozu ele alacak olursak bence şuan rakipsiz. Ciddi iyi beslenmeyle beraber ( bundan kastım günlük en az 5 yumurta, 400 gr tavuk ara öğünler vb Ayrıca bu bana göre ciddi bir beslenme benim normlarımda ) spora gittiğim günler 3 ölçek gitmediğim günler sabah kalktığımda ve gece yatmadan önce alıyorum. Bana etkisi oldu. Spora uzunca bir süre ara vermiştim ve 2-3 haftlaık bir periyotta vücudumu toparladı. Tabii ki bunlar takviye ürünler bazı yeni başlayan arkadaşlar mucize bekliyor. Bu spor sabır,disiplin ve çalışma işidir. Ben şuan Genrise markasını kullanıyorum ve memnunum. Benimde sizin gibi endişelerim vardı sağlığıma bir sebep olur mu şu bu, aslında gidip kan değerleri ölçülebilir tabii aklında şüphe olanların ama dediğim gibi, bu fiyata bu performans çok iyi. Türk malı olması tabii ki bir artıdır ama bu konuların içinde olan bir adam olarak, ürünün belli bir fiyatı vardır parasını ödersiniz etkisini tabii ki görmek isterseniz. Tabii ki markamızı 'iyi iş yaptığı ölçüde' desteklemeliyiz. O yüzden ben fiyat performans olarak iyi bir ürün, tad olarak orta, kargo işlemleri ve gösterilen ilgiyide beğendiğimi söyleyip markanın daha ileri gitmesini ve diğer markaların fiyatlarınıda bu rekabette aşağı çekmesini bekliyorum.

Ayrıca firmanın bir eksiğide internet sitesi, daha kaliteli görseller kullanılabilir.
    Ambalaj kalitesinide artırabilir tabii ki, çünkü gerçekten görsellik kişinin satın almasındaki en büyük etkenlerden biridir.

Son düzenleme: 20 Kasım 2015
    Statix ve kdrklc54 bunu beğendi.
  5. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    modocus detaylı incelemen ve samimi önerilerin için tşk ediyorum bende senin aynı düşüncedeyim gayet yerinde bi paylaşım olmuş ..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. cemoli12345

cemoli12345 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ürün içerik olarak tam bir f/p ürünü.Tadı da o kadar kötü değil bence.Ancak pazarlama politikaları çok kötü.Arkadasın dediği gibi internet siteleri cidden kötü aynı sekilde facebook sayfasında adminin yaptıgı yorumlar,paylasımlarda hos değil.Ambalaj eskisine göre cok iyi ama piyasadaki rakiplerine göre kötü.
    Fiyat acısından tercih edecegim ilk ürün ama belirttigim gibi pazarlama politikalarını biraz değiştirmeliler

wrestler ve kdrklc54 bunu beğendi.
  7. Capt. Awesome

Capt. Awesome Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben de 2 kutu aldım, Tunabey kullanıcı adlı arkadaştan, 99 liraya :)
    ilk çileklisini denedim ve gayet güzeldi, daha önceden nitrotech ve dy iso 100 kullandım, içim olarak bir fark yoktu benim için. Karışımı kolay, tadı güzel, büyük ihtimal bundan sonra sadece bunu kullanırım.

WATZz bunu beğendi.
  8. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar piyasada o kadar çok ürün var ki alırken fiyata değil içeriğine bakmalısınız orta derecede bir suplment maddi yönden yeterli olabilir zaten. öyle ismini ilk defa duyduğumuz ürünleri almanızı tavsiye etmem.

9. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Bu videonun devamı var mı bide tuttifrutti 130 liraya geliyor sanırsam sadece aroma yüzünden bence whey değilde isolatını kullanmak daha mantıklı o biraz daha whey protein gibi geliyor bana denemek lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Lazermeth, optimum postunda mesajlaştık. Doğru konuşan adam demişsin ama doğru konuşmuyorsun. Düzgün bir dille mantıklı bir şekilde eleştiri yapsan tartışsak sabaha kadar konuşurum ama sen bana göre ciddiye alınacak birisi değilsin. Niye mi? Postta genrise hakkında hiçbir fikrim yok dedin 5 dakika sonra ise saydırmaya başladın , Türkiyede birsürü lab var aminoasit çıkaran dedin örnek veremedin, ürünün içeriği %100 üstünde yazanıdıdır dedin, bu yanlış bilgini de düzelttin. İlk mesajımda sorduğum soruyu bile cevaplayamadın. Yine boş konuşmuşsun soya dolu diye kanıt? Ayrıca ürünün makrolarında eksik var demişsin. Senin kullandığın wheyin 100 gramında carb protein fats toplamı 100 mü oluyor? Ve ya atıyorum içtiğin bir sütte, yediğin bir tavukta öyle mi? Markolar toplamı 100 mü olmalı? Olamaz zaten, nemiydi saflığıydı aromasıydı bunları ne yapacaksın? Misal en benim gözümde en iyi wheylerden biri olan Dymatize iso100 için 90 civarı geliyor, 10 gram mikro var. Genriseda da bu makroları toplayınca 76.5 geliyor 23.5 gram mikro var. So what? Bu arada, onca kutu whey aldım ama hiçbirinde ambalaj sıkıntısı yaşamadım lakin kalıp şeklinde çıkması ve rahatça dağılması ürünün istenmeyen bir olay.
    Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az...
    Don't feed the trolls...
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Kasım 2015 ---
    aaa boşuna mı yazdık o kadar şimdi?

kdrklc54 ve WATZz bunu beğendi.
  11. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Bende bu ürünü denemek istiyorum. Şuanda 3 whey matrix kullanıyorum. Spora başlayalı 4. ayım ama 3 ay çalıştıktan sonra ara v erdim 3 ay. Şuanda tekrar başladım 1 aydır. Fiyatı çok uygun. Ne dersiniz ? içinde kreatin de olması iyidi benim. Güç kazanmaya çalışıyorum çünkü. Çok zorlanıyorum ağırlık artıkkça çünkü

12. Statix

Statix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tadlandırıcısız protein tozu bulunmamakta ama atmış olduğum msg a gelen cevapta istek olursa üreticeklerini söyledirler bu linteki http://www.genriseshop.com/index.php?do=default/contactForm msg formuna sizlerde istek olarak atarsanız eğer çıkartırlar yakında zamanda.

13. anlkrkmz

anlkrkmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam mesaj yolladım geridönüş yaparsanız sevinirim

14. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Merhaba arkadaşlar son durumlar nedir acaba, kampanya kart vs. 3-4 aydır ayrı kaldım konulardan, daha doğrusu spordan da.

15. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Sorbitol miktarı direk söylese olmuyormu başka ürünlerden bize ne bence sağlam sorbitol var üründe öyle az filanda değil

16. pardusomer

pardusomer Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya, Turkey
    2100 gram protein tozu 127 lira, iyice abartılar, 2.700 gram fiyatı 160-170 liraya geliyor. Bir daha almayacagım. Üstelik içinde kreatin falan da yok.

TIME bunu beğendi.
  17. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    wayoutnutrition kullan

18. EHY

EHY Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    85 liralık toz oldu size 127 lira demekki hiç şaşmıyor bu iş birazcık adını duyurdumu sporcuya destek falan hikaye... :)

technical1967 ve TIME bunu beğendi.
  19. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Bende düşünüyordum bu ürünü ama 85 liralık ürünü 120 lira yapmak çok mantıksız

20. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Bol laktoz bol sorbitol düşük protein miktarı sınıfta kalmış bir marka artık

Eugen Sandow ve technical1967 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş