Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    85 lira olduğunda gayet güzeldi fiyatına oranla değerler bence

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    İthal ürün iyidi işinde laktoz yoktu fazla şimdi bu yerli üretimde protein düşük laktoz fazla mecburen sorbitolde fazla konmuş tat için ürün bozulmuş bunu düzeltmesi çok zor mutlak aldıkları makina bu iş iyi beceremiyor yada aldıkları peynir altı suyunda sorun var zaten fabrikada belli değil ne şartlarda ürün çıkartılıyor güvenlik kağıtları açık geliyor türk malı dedik ama biz değer verdiysek firmada karşılığını versin ama bence sınıfta kaldı ithal ürün pahalı ama kaliteli yapılacak bişey yok bu spor zaten parası olana olmayan hiç bulaşmasın ilk önce gıda zaten çok şart değil whey protein filan yarışma yapacaksan kullan yoksa gerek yok.

technical1967 bunu beğendi.
  3. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    muz aroması değişik tatlar zaten aynı fiyattaydı benim gözlemlediğim çikolatalı ve çileklinin fiyatı değişmiş .
    Olmasa iyi olurdu ama kart indirimi varsa üründe tunabey yardımcı olur.

4. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Genrise da bol laktoz ve sorbitol olduğunu nerden biliyorsunuz? Laktoz için değer veremeyeceğim fakat sorbitol oranın büyük firmalara kıyasla 1/3'ü olduğunu öğrenmiştim. Dediğiniz Wayoutnutrition'a baktım, ben ilk kez duydum. ürün 179 TL ve 57 servis yani 40 gram her servis . Genrise 70 servis. Yani ürünün 70 ölçeği aslında 200 TL ye geliyor. İlla ben Genrise kullanmam diyorsanız o fiyatlara biraz daha koyup Dymatize, Muscletech filan tercih edin bence...

5. EHY

EHY Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    4.5 kg büyük pakette optimum alıyorum 360 tl ye kafam rahat 154 servis kullanıyorum macera aramaya gerek yok. Kimse yanlış anlamasın ama ayda 40 50 lira farkın hesabını yapmak zorunda olan birisi zaten bu sporu hobi olarak yapıp düzgün beslensin daha faydalı olur.

nuhtekin, technical1967 ve TIME bunu beğendi.
  6. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Madem öyle 100 gr mında ne kadar laktoz ve sorbitol var yazılı olarak versinde görelim bakalım neymiş oranlar aylardır millet içindeki sorbitol ne kadar var diye soruyor ne hikmetse bir cevap verilemiyor sitesinde yazsın ne kadar sorbitol var ürünün içinde ve laktoz miktarı ben tüketiçiyim ve merak ediyorum dymatize kullanıyorum zaten ama sorum benim ne kullanacağım değil ürün hakkında bilgi ben hiç bir şey kullanmaya bilirim ama ürün hakkında bilgi alma hakkımda var yorum yapmada

technical1967 bunu beğendi.
  7. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ben sordum ve cevabını aldım önceden üste de yazdım. Facebooktan sorarsanız ve ya telefon ile ararsanız mutlaka geri dönerler. Peki ben de şöyle sorayım kaç gram laktoz ve sorbitol olsa iyidir? Kullandığınız markada kaç mg laktoz kaç mg sorbitol var?

8. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Benim ürün basit bakasın ne var içinde öğrenirsin hayır öyle bşr soruyorsunki gören dymatize giz bir firma sanır konu zaten başka marka değil ben genriseyi soruyorum optimum ile bişey merak etsem gerekirse mail atar cevabını beklerim ama genrise türkiyede ve cevap ne yazıkki yok piyasadaki ürünlerin 3/1 kadar hangi ürünmüş o hepsi sorbitol mü kullanıyor sanki böyle cevapmı olur 3/1 ne neymiş tuna senin yaşından fazladır bu sporun içindeyim sen genrise adına konuşma bence isterse abone olsun foruma o cevap versin bizde resmi ağızdan duyalım

nuhtekin ve technical1967 bunu beğendi.
  9. ahmethan

ahmethan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba bu ürünü almayi düşünüyorum diğer protein tozlarından cok bir farkı olduğunu düşünmüyorum.Sonuçta bu sadece bir takviye.Diger ürünlere cok fazla para ödemeye gerek yok diye düşünüyorum nacizane

10. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ben dediğinizden bir şey anlamadım ama firma açıklama yapmış facebook kullanmayanlar için yine şuraya bırakayım.
    Genrise
    16 saat ·
    Arkadaşlar sanırım bazı sorular var. Öncelikle hiçbir üretici firma bazı formülasyonundaki sırları vermez. Hatta bazı markalarda içerikte kanunen verilmesi gereken bilgilerin dahi verilmediğini görmekteyim. Konumuz Genrise ürünleri içindeki tatlandırıcı miktarı. Bu konuda sorulan soruya verilen cevap sanırım yanlış anlaşılmış. Her tatlandırıcı için müsaade edilen maksimum miktar tebliğlerle belirlenmiştir. Cevabımız müsaade edilen miktarın 1/3 (üçte biri) kadar tatlandırıcı kullanılmaktadır(sorbitol için) idi. Zaten birçok madde için kullanılabilecek maksimum miktar tebliğlerle belirlenmiş ve kodekslerde bu bilgiler yazılıdır.Bu miktarlardan fazla kullanılması yasaktır. Hatta yasaklı maddeler de belirlenmiş ve bunların kullanılması kati suretle yasaktır. Genrise ve tüm markalar bunlara uymakla yükümlüdür. Bu nedenle yapılan yorumlar zaten havada kalan yorumlardır.

11. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Halen verilmiyor madem kanuni bir miktarı var 3/1 ini söyle gitsin neden 100 grda ne kadar sorbitol var söylenmiyor anlamış değilim laktoz ne kadar var söylenmiyor sanki büyük bir sır varmış gibi saklanıyor ben zaten bu cevabı bekliyordum hiç şaşırmadım başkası içerik saklar bizene biz genrise içine ne kadar sorbitol koyuyor onu merak ediyoruz ve laktoz oranı nedir buna cevap vermedikce ben ve arkadaşlarım kullanmıcaz bu bir tüketici olarak hakkımız diye düşünüyorum

12. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Valla artık benim bütçemi genrisede aşmaya başladı tavuğa devam :( son 3 ölçek kaldı tadını çıkara çıkara bitireyim artık:)

13. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Daha dur pahalanır o ama bu kalitede zaten müşteri desteğini çeker görün yakın zamanda her kez ürünün kaliteli olmadığı anlıcak o sorbitol ve laktoz ile meraktan 1 kere alırlar bir dahada almazlar isolat ürünü var isolatla alakası yok 72 gr isolatmı olur üzerine glutemin ekliyor yok onu ekliyor protein 83 gr oluyor oldu böyle isolatmı olur bcaa desen o ayrı bir fiyasko zaten onun üzerine 20 tl koyar yabancı alırım kafam ağrımaz adamlar dünya markası der geçerim

nuhtekin bunu beğendi.
  14. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Cogu urunden 2-3 kat daha az tatliyken niye konu tatlandiriciya kadar geldi anlamadim,urunun herseyini tartisalim diger urunlerle kiyaslarken ama ictigim en az tatli marka genrise

Taarruz bunu beğendi.
  15. ahmethan

ahmethan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba demek istedigim suydu.Örneğin Optimum su an 220 Tl.30 gramda 24 gr protein var.Genrisede ise 30 gramda 21.5 gram protein var.bu 2.5 gram icin yaklaşık 100 tl fazla ödemeye değer mi sizce?Kümülatif artış olacak her gun içmeye bagli olarak tabii.Konuyu merakla takip ediyorum.

16. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Optimum şuanda mobile özel 185 lira hepsibura.. Sitesinde bütün suplementler indirimli ihtiyacı olan kaçırmasın

17. VVISA

VVISA Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tezgahtar
    Yer:
    Antalya
    Tüketici hakkı vb... Bu ürünler hayatımızı kurtaracakmış gibi didik didik etmenin anlamı yok ki yabancı forumlarda da bu kadar absürd tartışmalar okumadım. Protein tozu olarak kullanıyorum genrise'ı spor yaptığım günler sadece 1 ölçek alıyorum ve bir sıkıntısını görmüyorum başka protein tozlarınında tadına baktım, genrise tad olarak diğer tozlardan biraz daha kötü olabilir ama gramlık mevzuları tartışmanın anlamı yok madem çok absürd konu tartışmayı seviyoruz, yediğimiz meyvelerden sebzelerden onların üretildiği toprağa atılan gübrenin ne kadar doğal olduğunu konuşalım ha bu ha ne kadar zımbırtı varmış kaç grammış o. Gramlar hayat kurtarmıyor bu tozlarda öyle. Çok soru işareti varsa kafanızda yumurtayı eti arttırın kullanmayın herkes karlı çıksın :D Herkese iyi sporlar :)

Taarruz bunu beğendi.
  18. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    O tür konuları tartışan yerlerde vardır işin ne burda yabancı ülkelerde protein tozlarına gluten yada soya proteini koydunmu başına neler geliceğini bilen bir toplum forumuyla bizim ülkenin forumlarını yaşın itibaren aynı görmeni doğal karşılıyorum

19. VVISA

VVISA Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tezgahtar
    Yer:
    Antalya
    Hocam gerçekten söylediklerine katılmak istiyorum fakat sürekli insanların yaşlarıyla bilgi oranlarını kıyaslayıp "yaşın kadar ben bu sporu yaptım - yaşına veriyorum" demen bunu engelliyor. Tecrübene saygı duyarım muhakkak senden öğrenebileceklerimiz vardır fakat bilgiyi tuşlarla öğrenebildiğimiz şu dönemde bilginin tecrübenin önüne geçtiği taraftarıyım, öğrenilen bilginin tecrübeyle kullanılması ise tamamen farklı bir konudur beni yanlış anlamayın. "Forum" un tanımı ve özellikleri içerisinde şunu görebilirsin: "Forumda söz alan dinleyiciler, konuyla ilgisi olmayan özel sorunlarına değinmemelidir. Sorular kısa, açık ve net olmalı, tartışma saygı kuralları içerisinde, kırıcılıktan uzak, samimî bir hava içerisinde yapılmalı, tartışmadan beklenen amaca yardımcı olunmalıdır." Genel ve detaylı bir araştırma yaparsan ki senin kadar sporun içerisinde olan birisinin yaptığını varsayıyorum, Hem leh forumlarında (lehler bu konuda hemen hemen üretici firmaları vb... yatırımlarıyla USA neredeyse yakalamış sayılırlar) hem de yabancı forumlarda Isolate 100 spesifik olarak bunu söylüyorum çünkü gördüğüm kadarıyla tartışmalarda %100 içeriklerine ulaşılamamıştır. Ve tüketici firmaya atılan e-maillerde geri dönüşler kutunun üzerinden yazılanlardan ibarettir. Şimdi senin son sözüne dönmek istiyorum; Yabancı forumlarla, bizim forumumuzda ki bilgi eksikliğini kıyaslamışsın... Bunu söyleyen bir insanın aynı konuda Türk yapımı bir ürünle yabancı ürünleri kıyaslaması da ironik. Şu güzel sözle de yazımı sonlandırmak istiyorum: Anyone who stops learning is old, whether at twenty or eighty. Anyone who keeps learning stays young. The greatest thing in life is to keep your mind young. (Öğrenmeyi bırakan kişi yirmisinde de olsa, sekseninde de olsa yaşlıdır. Yaşamdaki en muhteşem şey zihni genç tutmaktır.)

20. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bilgiyi tuşlarla öğrenemezsin yalan o hele konu vucut geliştirme ise hiç öğrenemezsin olduğun yerde sayarsın yada bir ilaçcının elinde şırıngayla gezersin sana 1 yıl kür yaptırırlar 5 kilo kas yapamazsın boğulur gidersin isolatı %100 yakaladılar diye bir şey söylemedim zaten ben bile içinde en azından tatlı bişey ararım yoksa kimse %100 isolatı almaz bunda satış grafiği önemli yaş olayı vucut gelişmeye geldimi iş değişir burda kas geliştirmeden bahsediyoruz fizikten bahsetmiyoruz bu konuda ne kadar arkadaş çevren varsa spor solonlarının soyunma odalarında akşam 9 dan sonra kimse yokken ne ilaçların kullanıldığından nasıl haberin olacak internettenmi öğrenicen bunları hep yaşıyarak bu işte profesyonel insanların yanında olarak öğrenirsin yoksa Allah yardımcın olsun kolay gelsin sana.Türk malı üretimde piyasaya ben whey üretiyorum diye piyasaya çıkarsan bende tabiki yabancı ürünlerle kıyazlarım Altın aldığın zaman her yerde ayarı aynıdır ben yerli altın üretiyorum benim ayarlar düşük diye bir şey söyliyebilirmisin böyle saçma bişeymi olur laf olsun diye konuşmayın ne üretiyorsan ürettiğinin arkasında olacaksın ne yani o zaman benim lafıma geliyorsun işte neden uzatıyorsun ürün kalitesiz yabancılarla eş değer değilse o zaman konu bu kadar basit ingilisce bişey yazıyım istedim ama türk olduğumdan dilime sahip çıkanlardanım.

Sayfayı Paylaş