Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    yok ondan demedim ben tek kutusunu 80 e aradımda :D

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    [......

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İzole protein ürünleri her markada pahalıdır.İzole proteinlerin içerisinde %90 protein bulunurken , konsantrelerde %80-70 bulunur bu yüzden konsatreler daha ucuza satılır.Genelde izole proteini tercih etmeliyiz çünkü içeriği en yakın %100 protein orda var , karb-şeker olayı 0

4. AnglacheL

AnglacheL Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bence insanlar yıllarca whey ürünlerine aşırı paralar verince şimdi piyasa fiyatı diğerlerine göre düşük bir ürün görünce hemen altında bir şey aramaya başlıyorlar. Ürün Bulgaristan'da ambalajlansa ve Türkiye'ye gelse emin olun diğer ürünlerle aynı fiyata satılır. Diğer marka ürünler bunlar sadece whey değil, glutamin,bcaa vs. Türkiye'ye girerken aşırı derecede gümrük vergisi ödüyorlar ve buda ücretlerine yansıyor. Herkesin kendi tercihi tabikide ama elinde kanıt olmadan bu ücrete whey satamazlar demek Genrise insanları dolandırıyor demekle aynı şey. Forumdan bir kişi aldığı ürünü teste götürse bence herkesin aklındaki soruları tamamen cevaplandıracaktır.

oviedo bunu beğendi.
  5. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Genrise ilk meshur oldugunda fenerbahce spor klubunede urun veriyordu diye hatirliyorum,boyle bi klup burda urun aliyorsa iceriginde sikinti olmaz diye duz bir mantik kuruyorum,haksizmiyim

6. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Benim de kullanma sebebim aslında bunlar. Verdiği sponsorluklara da bakınca boş yerler değil. Tabii ki gönül ister elimizde analizleri olsun gönül rahatlığı ile kullanalım. Fakat şöyle bir şey de var ürünün 2100 kg'sini 180 TL'den satsalar, afilli bir ambalaj biraz da reklam yapsalar hiç analiz falan soran olmayacak.

7. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    O zamanda OPTİMUM varken bu ürün alınmaz derler :) bilinç altı kadar kötü birşey yok. 1. kutunun yarısına geldim ve 2 kutu açılmamış var elimde. Tek problem diğer markalardaki gibi ince bir toz halinde değil. Kalıp gibi ve nemli gibi duruyor elimi kutunun içine sokup çıkarıyorum kenarlarda bulunan proteinler yapışıyor direk.

8. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Haklısın, Hardline'da Türk firması fakat fiyatları yabancı firmalarla yarışır nitelikte. Toz halinde olmamasının sebebi içinde koruyucu madde bulunmuyor olması diye biliyorum. Kullandığın ürün spinat extract'lı Whey Protein Complex ürünü mü? Bu ürünü kullanıp spinat extract'ın etkisini gören var mı?

9. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    468
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bazı şeyleri sırf savunmak için çarpıtmanın anlamı yok.İki sene koruyucu olmadan bozulmasını önleme şansın yok...Öyle bir şey olsaydı hiç kimse koruyucu kullanmazdı.Bunun ruhsatını alamazsın izin vermezler...Ambalaja girmiş herşeyin içerisinde çeşitli özelliklerde koruyucular muhakkak var.İlaçta dahil buna...

Juiceles ve dartanyan1991 bunu beğendi.
  10. dartanyan1991

dartanyan1991 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    diyorum ya bunlar tarafsız kullanıcı gibi durmuyor markayı öve öve bitiremediler ;) hiç gerek yok bu markaya ultimate prostar 80 servis(2390gr) ve 300 gr ultimate kreatin 200 lira p7 sitesinde protein tozu 140 liraya felan geliyor bunların şahane proteinini alsam kargo parası ile 120 ye geliyor değer mi aceba ? bence değmez geçtim siparişi yarın elimde;)

11. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Bazı üyelerin gereksiz yorumlarından farklı olarak sizin yorumunuzun bilgi alma ve bilgilendirme amaçlı olduğunu düşünüyorum. Koruyucu ile ilgili bahsettiğim konu asaveda adlı kullanıcının paylaşmış olduğu https://www.bodyforumtr.com/threads/genrise-whey-protein.37278/page-15#post-493021 posttan okuduğum kadarı ile yapmış olduğum bir yorumdu,koruyucudan kastım yardımcı maddelerdi aslında. Sadece Türk malı ve piyasada uygun fiyatlı bir ürün olduğu için Genrise hakkında bilgilenmeye ve bildiklerimi aktarmaya çalışıyorum. Sözünü ettiğiniz "sırf savunma amaçlı" ve çarpıtmak" ifadelerinin gerçeklerle bir ilgisi yok.
    Bu arada Ultimate Prostar aldım daha önce Optimum kullanıyordum ve Genrise whey proteini de yemeğe vaktim olmadığı için ara öğün olarak tüketiyorum.

12. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
  13. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.366
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Daha once de yazmistim yine yazayim. Yaklasik 700 gr lik olandan 20 kutu kullanmis biri olarak artik bu firmaya guvenim yok. İnternet sitelerinde belirtikleri adrese gittim. Alakasi olmayan bir yer cikti. Gecen sitelerinden urun alayim dedim. Bilgi edinmek icin tel nosunu aradim. Sabit bir numara bile yok. İletisim icin.. Cep numarasi... Onu da acan olmadi. Simdi bu nasil bir ciddiyet. Bu kadar gayri ciddi bir firmanin urun uretimi sirasinda verecegi ciddiyeti siz mukayese edin.

Eskiden fenerbarbahceye urun satmis olabilirler. Hala satiyorlar mi? Eskiden tadi iyiydi. Simdi alanlar sikayetci...?

Yoksa kimse ucuzu dururken pahalisini almak istemez.

14. AnglacheL

AnglacheL Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Keşke şu ürünleri bir şekilde teste sokabilsek herkesin aklındaki sorular giderilmiş olur. :/

15. dartanyan1991

dartanyan1991 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ankaradayım yeriniz neresi gelip yerinizden alıcam demiştim(facebook sayfalarından) bana verdikleri cevap ---Fabrika Kırıkkale ye yakın depomuz Ankara'da ama sadece saat 12 ye kadar o günkü Siparişler hazırlanıp kargoya veriliyor. Sonra depodaki arkadaşlar fabrikaya geçiyor. Depodan elden satış yapılınca bu sefer kargolar yetişmiyor--- bildiğin saçmalık böyle bir çalışma düzeni gördünüz mü işçiler 12 ye kadar ankaradaki depodaymış sonrada kırıkkaledeki fabrikaya gidiyorlarmış yemin ediyorum gülmekten öldüm inanmayanlara mesajlaşmanın ss lerini atabilirim :)

16. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Bu şekilde anlatınca bende şüpheye düştüm şimdi

17. muscleboys

muscleboys Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
  18. muscleboys

muscleboys Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Eger yalan olsaydi test sonuclari gosterirdi kendim bizzat sizin icin konustum kendisine bizzat reklam icin para isteyenler de olmus ama sirf daha ucuza vermek icin bu fiyata oluyor inanmayanlar turkiyede butun proteinlerin arasinda 2.sirada yer almistir fitnesbilim sayfasina bakabilirler o ovdugunuz hardline 19. Olmustur fiyatlarinin pahali olmasidasirf sponsorluktan yani burda bi kas yapanlar yalan yanlis seyler soylemesin tadi kotu flan diyor sadik bey dediki ben saf ilmasindan dolayi cok fazla kakao eklemiyorum dedi istesem yarisina dokerim yuzde 50 busefer aldigin protein miktarindanda duser dedi ve bnce hakliyani kisaca kendim protein instant kullaniyorum 2 kutu hani etkisini goremeyen arkadaslarima soyleyim cok etkisini gordum tadida ictikce guzel saf olmasida guzel isterseniz gidin bulgar mallarina amerikada pahali satilan synta optimum lar bu niye bukadar ucuza gidiyo bi dusunun niye kendi ulkemizin malini kullanmayalim yani kendim ogrenci oldugumdan beslenmem spor parasindan bisey kalmiyo bide amreikan mallarina mi para verceksiziniz o kotu diyen arkadaslarin parasi cok heralde her neyse urune guvenim sonsuz yakinda amino asit ve caseinde cikacakmis alan alir almayan bulgar mallarina para verir arkadaslar onemli olan biraz destek

19. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.366
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Sonunda... Ambalaj degismis.. Neden simdiye kadar israrla hic bir albenisi olmayan paketlerle satis yapiyorlar anlam veremiyorum. Maliyet sebebiyle deniliyor ama mevcut ambalaji bedavaya mi yaptiriyordu? Hem ambalajin urunu sattirmadaki becerisini ticaretten anlamayanlar bile bilir.

Acikcasi ben genrise nin pazarlama stratejisini, slrket profilini anlayamiyorum. Sabit bir telefon numarasi olmaz mi cok mu zor 444 lu bir hat almak? Bu da mi maliyet...? Firmanin bir web adresi olmaz mi Allah askina? Satis yapan bir web sitesi var o kadar. İnsanlar zorla guvenmek istiyor ama firma yoneticilerinde tik yok. Seneler sonra daha yeni bir analiz ornegi...

dartanyan1991 bunu beğendi.
  20. muscleboys

muscleboys Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Farkindaysan kap degismesi olsun dolar hammaddesi olsun fiyat az bisey artti bende guzel buluyorum kabini ve yeni 30 gr olcek cikardilar. Bu arada telini merak ediyosan verebilirim ama beni genrise calisani dusunmeyin:) bnm cabam dogrularin ve firmanin aydinlanmasi suplementlere onca para gitmemesi

Sayfayı Paylaş