Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    "genrisenin 110 liraya sattığı whey bence tırt"
    Ayrıca vur dedilerse öldür demediler ! Genrise ile Nitrofull kıyaslanmaz, fiyat olarak da daha cazip bir ürün yok şu an.
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Mayıs 2015 ---
    Firma %100 yerli whey üretimine geçmeye hazırlanıyormuş.

2. dartanyan1991

dartanyan1991 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    kıyaslamadım zatende . neden kıyaslanmaz ?

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bilmiyorum ama bana nedense samimi bir Türk firması olarak geldi. Helal gıda sertifikası almaya çalışıyorlarmış sanırım şuana kadar hiç bir markanın yapmadığı yada yapamadığı bir şey. Whey proteinde etki anlaşılmaz ancak uzun kullanımda hacimde etkileri görülür, ben şuan sadece ürün için yorum yapacak olursam; tadı bahsedildiği kadar kötü değil aksine zevk için bile içebilirim. ( birçok marka denedim Eas dahil amerikada çikolatada tat ödülleri alan bir firma ama yine beğenmemiştim, beğenmeme nedenim şeker oranının yüksek olması, 1 snickers bile yiyemiyorum mesela bayıyor beni ). Analiz ettirebilecek birisi varsa tekrardan konuyu güncellesek analiz raporlarıyla güzel olur aslında.

4. renjii06

renjii06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk başladıgımda kullanmıştım 700 gramlık whey ilk whey proteinimdi tadı güzel diyordum taki başka tozlara geçene kadar :D ama fena değil arkadaşlar kullanılabilir

5. AnglacheL

AnglacheL Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bugün 2. sipraşimide verdim ve son kullanma tarihi "haziran 2016", tadı ilk kullandığımdan daha farklı, optimum ile aynıydı.

6. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Genrise kurucusu Sadık Bey ile mailleşme fırsatım oldu. Whey ürünlerinin kalitesi, saflığı gibi konularda soru işaretlerimizin olduğunu söyledim. 1-2 ay içinde yeni hammadde alımı yapacaklarını ve analiz sonuçlarını paylaşacaklarını iletti. Bu tarz şeffaf bir politikanın hem Genrise hem de bizler için çok iyi olacağını düşünüyorum. Umarım analiz raporlarını gerçekten paylaşırlar ve biz de gönül rahatlığı ile Genrise ürünlerini kullanırız.

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bilassa şu 4 kutu kutu başı 85 tlye gelen 2100gramlık konsatre ürünlerinin analizini verirlerse iyi olur çünkü diğer wheyleri fiyatları hardline gibi markalarla aynı , izole proteini çok pahalı , alanında olduğunu düşünmüyorum , bu kampanyalı 4 kutu ürünü alan 20 kişi varsa izoleyi o fiyattan 2100gramı 180tlmi ne 1kişiye anca satıyorlardır.Ben kullanıyorum ama fiyat uygunluğundan 2100gramda şuan verdikleri verilere göre gelen Saf Whey miktarı 1450 gram civarıydı , hardline konsantrede bu durum 1700 felan ama hardline konsantre ürünü 169tl , bu konsatre genrise 85tlye geliyor fark büyük :)

8. dartanyan1991

dartanyan1991 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bence her türlü traş bi kere piyasaya iddialı ucuz ürün çıkarmışsın çok mu zor analiz ettirip yayınlamak . adamlar hammaddeyi çinden alıyormuş bu bile yeterli ! çin malı çakma iphone ile orjinali bir mi burdan mantık kurun

Lutfen kaynak gosteriniz
    .

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Mayıs 2015
  9. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Optimum, Ultimate gibi ürünler ile kıyasladığımızda Genrise'da servis başına birim fiyat daha ucuza geliyor 700 gramında bile.İzole ürünlerini hiç incelememiştim fakat bakınca 2100 gr'lık ürün Genrise'da 159 TL ilen Hardline 1400 gr 219 TL görünüyor, yanlışım varsa düzeltin. Umarım yeni parti hammaddeler gelince analiz sonuçlarını bütün whey grupları için görür ve gönül rahatlığı ile kullanırız. Whey'de malesef ürünün kalitesini anlamak kullanıcı için çok zor. Şu anda en büyük tesellim vermiş oldukları sponsorluklar ve aslında çok da yeni bir ürün olmamaları. Zira tercih ediliyor ki uzun süredir piyasadalar.
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Mayıs 2015 ---
    Bana Sadık Bey'in söylediğine göre ürünler Amerika'dan alınıyor ve Hollanda depolarından getiriliyor. Çin iddianızın kaynağı nedir ? İthal ettikleri ürünlerin spesifikasyon belgelerini yayınlayabileceklerini söylediler. Dilerseniz mail atın bu belgeleri edinip bizlerle de paylaşın.

10. dartanyan1991

dartanyan1991 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    herşeyi yayınlayabililer ama hiçbirşey yok ? müşteri benim bi kutu protein için 50 tane mail atamam o uğraşcak bana malını satmak için

11. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Evet satıcı Genrise ve normal piyasa koşullarında Genrise'ın seni satın almaya teşvik etmesi lazım. Fakat bizim derdimiz yabancı supplementlere ederinin 3-4 katı paralar ödememek, Türk üretimi bir firmadan ederinde fiyatlarla supplementleri almak,çabamız da maillerimiz de bu yüzden. Sen bu durumdan memnunsan bir whey proteine 200 TL vermeyi kabul ediyorsan tabii ki hiçbir şey yapmamayı tercih edebilirsin, fakat çin malı çakma gibi gerçek olmayan ifadelerle markanın adını kirletme en azından.

12. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Geldi yine dertanyan laf etmeye başladı:) oviedo ne güzel söylemişsin ağzına sağlık bende sadık beye bir mail atıp görmek istiyim. Hatta sitede yayınlasınki kimsenin aklında soru işareti kalmasın. Sizlerde mail atarsanız yayınlaması yönünden daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.

oviedo bunu beğendi.
  13. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Herkez herşeyi söylüyor ben konuştum ve güven verdiler bu nedenle kullanıyorum. Whey hammaddesi Amerika, Gainer vs. Hollanda, Almanya, Fransa diye biliyorum. Güvenmeyen arkadaş analizi yaptırabilir bence.

14. dartanyan1991

dartanyan1991 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    aynen bence güvenmeyen almasın ama ortada net kanıtlar yokkende bazıları burda marka adına reklamda yapmasın 80 liraya satılan 2kg whey ne kadar güvenli içinde ne var tartışılır

15. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    80 tl ye 2 kg whey varmi ki genrisede ?

16. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Marka adına reklam değil, insanları aldığımız bilgiler ışığında bilgilendirmek yaptığımız. Ambalajı güzel, süslü pazarlama harikası yabancı markaların sattığı fiyatlar değil olması gereken fiyat Genrise'ın satış fiyatıdır. Optimum'un, Ultimate'nin yurtdışında kaç paraya satıldığına bir bakmanı tavsiye ederim.

17. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    en küçük örneğini şöyle veriyim daha yeni yurtdışından musclepharm toz bcaa aldım 215 gr aldığım fiyat 17.25 dolardı yani 44,5 tl. Ürünün buradaki fiyatı ise 120tl bu bile ne kadar kazıklandığımızı ortaya koyuyor :)
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Mayıs 2015 ---
    bu arada 80 liraya 2kg bilgisi yalan. 2kg ya 700 gramlık 2 kutu alabiliyorsunuz.
    Bu arada mail attım genrise a aldığım cevabıda aynen paylaşmak istedim

Sayın Furkan Bey,
    ürünlerin hammaddesi Çin derken proteinleri soruyorlarsa Çin’de Whey üretimi yok. Amerika ,Hollanda, Avustralya, Yeni Zellanda, İsrail, Almanya dünyada ki whey üreticileri.
    Çin satıyorsada onlarda bu ülkelerden birinden alıyor demektir.
    Ürünlerin içeriği dendiğinde web sayfamızda tüm içerikler mevcut. Bundan fazlasını Bakanlık yasaklıyor zaten.Yani sağlıkla ilgili ifadeler vs kullanmak yasak.
    web tasarımına geldiğimizde hazır script kullanmaktayız. 111 TL ye hatta 4 kutu alındığında 85 TL ye 2100 gram whey alma imkanları var. Kutusuda altından olsun mu derler adama. Web sayfamız bazı kişilere kötü bazılarına güzel gelmekte. Ambalajlar bazılarına güzel yine bazılarına kötü gelmekte .Ürünlerin tadı keza öyle.
    Furkan Bey, anlayacağınız 13 yıllık tecrübemiz bize şunu öğretti herkesin zevkleri farklı yani herkesi aynı anda memnun etme imkanımız yok.
    Bu fiyatlara bu kalitede ürünü alan alır almayan 2 katı paralara saçma sapan ürünler alır. Bu onların tercihi.
    selamlar,
    Zaten bu cevap yeterince açıktı. Herkesi aynı anda memnun etme imkanı yok.

diez, mehmet2576 ve oviedo bunu beğendi.
  18. dartanyan1991

dartanyan1991 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ne yalanı birader hasta mısın 4 kutu 2kg 300 liraya satmıyorlar mı kafa iyi mi sizde ? bu işin ambalaj paketleme maliyeti elaman parası bi sürü masrafı var 80 liraya geliyor 2kg whey düşündürücü

19. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Valla kusura bakma ben onu göremedim hatta şimdide baktım göremedim hangisi o isolat mı yoksa instant mı?
    tamam buldum instantmış 4 kutu 340 tl
    bu arada yazdığında kutusu 80 lira gibi anlaşılıyor o yüzden göremedim

20. dartanyan1991

dartanyan1991 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    şu 4kutu 2kg 340 a gelen işte bende tam fiyatını bilmiyordum şimdi baktım kutusu 85 e gelen. ha 80 ha 85 5 lira için mi yalan dedin :D zaten bir ürünleri daha varmış şimdi gördüm isolat complex diye 190 lira biri 85 biri 190 birinde protein varsa diğerinde altın mı var fiyat 2 katından pahalı

Sayfayı Paylaş