1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

gelişim spor merkezi sivasli ilker

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve goldtrapper58 tarafından 30 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    son halim 16.gün

2. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Oncekı halıne gore daha sekıl duruo devam et kılo vermeye ;)

3. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tsk ederim miracle yorumun için evet daha 16 gun bitimi cekıldı bu resımler 60 günlük bir diyet bu 1 ay dolunca tekrar resim ekleyecegim

4. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Omuzlar ve göğüs kendini belli etmeye başlamış,diyete devam kolay gelsin hemşo ;)

5. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah toprak evet hocamın dedigine gore diyetten sonra bırsure sonra küre girince on numara olacagımı soylesdı suan vucut biraz pörsümüş onu sordum biraz beslenmeden dedi birazda vucut ilkez diyet gordu aptallastı dıyor ama bi ay sonra tekrar gelişmeye baslar dedi

6. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Hadi bakalım diyet ve kürden sonraki halini merakla bekliyor olcaz :)

7. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende sonucun nasıl olacagını merakla beklıyorum acıkcası ama gecen seneden azbişey daha iyi olursam yeter bana gecen sene epey bir ilgi cekmiştim tabi bunda denizde tenin esmerlesip hatların daha belirgin olmasının payı büyük

8. moscow

moscow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    disiplinine hayran kaldım beni motive ettiğini söyliyebilirim teşekkür ediyorum

9. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler moscow ve hosgeldin aramıza ilk mesajını bana atmanda ayrıyaten beni cok sevindirdi benim olaya bakıs acım 2 ayda yagsız ve sekersız yesem ölmemdi bunu bulamayanlara bile varki biz gene tavukla balıkla besleniyoz :D 2 ayın sonunda dahada güzel olacak ozaman ınsallah kılo problemı olan arkadaslar olayın aslında nekadar basit oldugunu anlayacaklardır tekrar HOSGELDİN

10. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    gayet iyiye gidiyor -, çok güzel , başarilar

11. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tsk ederim arkadaslar he5gecen gün tempomu artırmaya calısıyorum tabi bazı gunler bıraz eksık olsada calısma diyetten ödun vermıyorum ılk ayın sonunda tekrar resim ekleyecegim sizinde gelişimi veya duraklamayı benimle beraber takıp etmesini istiyorum önerileri olan herkesin yazmasını beklıyorum yaglar için saygılar

12. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla ilker azmin cok güzel bende senin gibi azimle devam ediyorum diyet işine ama benim amacım şu anda kilo vermekten cok kilo alabilmek cok yükleme yapıorum vücuda ama bir türlü fazla kilo alamıyorum şimdide :)) tabi yağ ve şeker yok kas olarak kilo almaya calışıyorum inan oda cok zor her gün 1 kiloya yakın tavuk 500 gr da pilav götürüyorum suplumentleri hiç saymıyorum bile 3. haftaya girdim daha bir, birbuçuk kilo anca alabildim şu anda kilo 81 oldu ama daha ileri gitmiyor yağ yakımınıda martdan sonraya bıraktım cardiyo falanda hiç yapmıyorum bakalım ne olacak bende koyacam yeni resimleri ama anca yaza doğru

13. moscow

moscow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşbulduk ilker bende geçen sene başladım body e 2 ay yaptıktan sonra bıraktım ve bu sene tekrar başladım 1.5 aydır yapıyorum vucutumda aşırı yağlanma var özellikle bel ve kalçada bende senin gibi sıkı bir diyete girmeyi düşünüyorum ayrıyeten cardio yapmayı planlıyorum ayrıyeten diyette tabiki beni hırslandırdığın için sana tekrar teşekkür ederim bu arada ölçülerimi söyliyim ne kadar yağ biriktiğini anlarsınız
    boy 1.78
    kilo 85
    yağ kütlesi 30 kilo

14. moscow

moscow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir sorumda olacak size antrenmandan sonra saunaya giriyorum yağ yakmak için 15 er dakikalık 3 set çeklinde sizce uygunmudur

15. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla moscow 1,78 boya 85 kilo bir bodyci için az bile sayılır aslında benim boyda senle aynı kilo 81 ama senin kiloya cıkmak için yırtınıyorum tabi yag almadan :) bide 30 kg yagım var diyorsun bunu nasıl ölçtüğünü sorabilirmiyim ?

16. moscow

moscow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir tartı aleti var vücutunda bulunan yağ kas endeksini söylüyor olması gereken yağ kütlesinide söylüyor bende yaklaşık 12 kilo yağ fazlalığı varmış idelai 18 miş benim vücut yapıma göre tabi bodyci için fazla olduğunu biliyorum 18 kilonun inşallah vericiğim bu 10 kiloyu ve yerine 15 kilo kas kütlesi bindiriciğim

17. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla moscow kilo vermek cok kolaydır diyebilirim forumu iyi okuyup inceleyip kiloyu kasdan değilde yağlardan verebilmeni temenni ediyorum ayrıca tartıyı kafana fazla takma unutma önemli olan orda gösterdiği kilo değil ben 69 kiloya düştüm vücudum berbattı :) önemli olan aynadaki görüntün forumu iyi okumanı tavsiye ediyorum tekrardan bide ilker kusura bakma arkadaş sana sormuş biz lapinlik yapıp cevap verdik ama umarım kızmazsın ;)

18. moscow

moscow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sence 20 günde sıkı bir diyetle kaç kilo veririm

19. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    moscow diyeti yagdan yakmaya calışırsan max. 2 kilo yok yağ kas farketmez dersen 4-5 kilo gibi verebilirsin ama ikinci seceneği ben sahsen tavsiye etmem ayrıca yağ olarak nasıl kilo verebilirim siye sorarsanda forumu araştırmanı öneririm

20. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Goldtrapper hakkında yorum yapın bence.. valla cok ıyı dıyorum Ilker azmın zaferı inş :p
    Ayırca boyundakı kılona gelıncekı kılonu merak etmeye basladım sımdıden...

Sayfayı Paylaş