1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

gelişim spor merkezi sivasli ilker

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve goldtrapper58 tarafından 30 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0

beyler ben ilker boy 164 KİLO 75 OMUZ:125 GÖGÜS:105 KOL:38 2,5 YILI ASKINDIR BU SPORU YAPIYORUM SUAN BULKTAYIM MART SONUNDA DİYETE BASLICAM BAYRAMDAN SONRAKİ HAFTA KURE GİRİYORUM SAYGILAR

2. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gayet güzel vücut ilker boyunun kısalıgıda bu spor için avantaj, diyete girince cok daha iyi duracagına eminim yalnız biraz sırt calışmanı öneririm zira sırt kasların hiç belli olmuyor başarılar...

3. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Kutle olarak guzel ama yaglisin biran once diyete girmeni tavsiye ederim.. suan icin sıkı bir goruntu yok.

4. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    çok fazla yağlanmışsın arkadaşım. özellükle göğüs bölgende yağ oranın yüksek. yağlardan kurtulursan daha iy olursun. iyi çalışmalar.....

5. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ilker vücudun bu spor icin gayet elverisli.boyunun 164 olmasi body icin ve daha iri görünmek icin avantaj ama estetik acisindan biraz dezavantaj.ama ilerde daha iyi olacagini saniyorum.diete bi basla sonra resinmlerini yollarsin

6. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkur ederim arkadaslar evet haklısınız yaglıyım en kısa zamandada dıyete gırıp bu acıgımı kapatmayı hedeflıyorum inş. yanlıs dıyet yapıpta kaslarıda erıtmeyız forumdan bu konu ıcın okuyp kendı mantıgımca bazı dıyetlerı degerlendırıyorum şimdi oncelık kure gırıyorum kur ortasında ve kurden sonra yeni resimler ekleyecegım YORUMLAR ICIN AYRIYETEN TSK EDERİM

7. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    bence bu aylarda diyetle filan kasma mayıs başına kadar full yüklen hacim kazan sonra 2 aylık protein diyetine gir böyle daha iyi sonuç alırsın.

8. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    aslında bana soracak olursan veron bende senın kafadayım yani mart sonu benım kafamdakı ama bazı buyuk abilerimiz forumdan tanıstık coguylada hemen baslamamı yoksa bu yagları kolay kolay atamayacagımı soyluyorlar dedigim gibi bu ay kure giriyorum içinde az once okudum desponun yazısını clunterebolda var kurun ıcınde bu muhtesem bır yag yakıcıymıs hocam bana kur sablonunu cıkarmıs aklım cok karısık ya inallah sectıgım yol dogru olan olur VUCUT ICIN YAPILAN ELESTIRLERE COK TESEKKUR EDERİM elestirilmezsem iyi olamam yada ılerleyemem

9. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Bende bir yorum yapayım dedim

Zaten bulktayım demişsin bu belli oluyor, vucut bana kalırsa güzel hacim kazanmış iyi bi dietle estetiğini ortaya çıkarırsan 2.5 yılın temelleri daha iyi gözükür, ozman tam süper olacak

10. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bide devamlı suplement kullanımda belli süre sonra vucut yanıt vermıyomus suplementlere bu ne kadar dogru yani bir kutu amıno bıtırdın ıkıncısıne hemen baslamalımıyız yada bca vs. bunun dinlenme arası varmı creatının var bılıyorum ama ya digerlerinin?????????

11. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ya madem burası benim konum bari bunuda sorayım elbet bilen cıkar resimler ortada arkadaslar şimdi ben deca-enentat-rus metanı-cluntrebol bunlar streoıdler suplemntler tam takım zaten 6 ay yetecek kadar aldım biraz pahalı oldu ama neyse :) şimdi unları kullanırken artı dıyetede girsem ve migde cardıo hareketlerini baslasam hiç yapmadım cunku bugune kadar yag yandıgını ıcın kuculme olurmu yoksa kullandıgım bu ürünler sayesinde büyürmüyüm bu işin ustalarından yorum bekliyorum

12. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ilker tabiki o ürünleri aldigin zaman büyürsün.ama beslenmene dikkat edersen ve kardio yaparsan yag atip daha iyi bi sekle gelirsin.sakin psikolojik olarak diete basladiktan bi kac gün sonra vücudum kücülecek diye dieti birakma.bence dietle daha iyi bir görüntüye girebilirsin.ama beslenmene iyi dikkat et

13. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet gurkan abi allahın izniyle pazartesi olsun diyet ve ürün kullanımına tekrar baslıyorum zaten ürünleri stokladım sonra kızlarla parayı yemeyim diye :D peki ne olursa olsun kücülsemde farketmez en iyi diyeti yapıcam ve milim şaşmayacagım iki ayda yasamadım farzediyim ne olacak sanki tsk ederim tekrar saygılarımla

14. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Hafif bi diyet lazım zaten bulk olduğunu yazmışsın başka bi eksik göremedim kolay gelsin hemşo ;)

15. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet zafer diyete basladım allaha sukurler olsun bugun 11 bitti :D cok zor gecıyor aslındfa dıyet işyerine baklava geliyor ben aval aval bakıyorum :D neyse insallah semeresini alırız bu ezıyetın daha 49 gun var sadece yag yakıcı olarak cluntrebol kullanıyorum suan mıgdede gozle gorulur bir duzelme var kollarda sivrilmeye basladı bakalım dıyet sonunda resimlerimi ekleyecegım

16. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ilker yaptıgın diet programınıda bizimle paylaşırmısın yediklerin ve saatler şeklinde bence eksiklerin varsa ustalarımız birazda yrdımcı olur diet konusunda hemde diyet yapmaya başlayan arkadaşlarada fikir vemiş olursun bende başladım 10 gün oldu ve programı pump foreverın sayfaya yazdım

17. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki arkadasım valla en basta ne yalan soyleyım bu durumdan pek hosnut degilim ama programımı yazayım size 1- sabah 06,45 kalkıyorum ve 7 yumurta beyazı yıyorum 2-saat 07,45 bir bardak light sutle proteın içiyorum ve arkasına 2 tane cluntrebol atıyorum 3- saat09,30 4 amınoasıt 4-saat 12,20 lapa pirinc ve uzerıne lıght 160gr ton balıgı arkasına 1 bardak proteın daha ve 2 clunturebol 6- saat 14,45 1 bardak proteın daha 7- saat 18,00 bir bardak carbon hıdrat 8- saat 19,30 tavuk gogsu pirinc pilavı bi muddet sonra amıno asıt ve glutamın antreman oncesı 20,30 antreman 9-antreman sonrası amıno asıt ,bca glutamın ve lighet beyaz peymır yıyorum azbişey aksam yemegınden sonrada antreman oncesı 3 cluntrebol yazmayı unutmusum :D boyle diyet hakkındakı yorumlarınızı alabilirmiyim

18. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla ilker pek anlamama ragmen sen genelde programında suplementlere ağırlık vermişsin yemekten daha cok gibime geliyor oda iyi tabiki ama biraz daha doğal yiyeceklerden yersen daha iyi olur tavugu arttırabilirsin gibi yada balığı ama dediğim gibi pek anlamam yemek konusunda bende daha yeni araştırıyorum bide sabah kalkış saatin cok güzel keşke bende senin gibi kalkabilsem ama şu anki yaşam tarzımda imkansız :(

19. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet suplemntlere agırlık verdıgım dogru yemek konusunda biraz nebilim oturarak calıstıgım ıcın pek acıkmıyorum suplementler daha kolayıma gıdıyor tavuga gelınce pek pısırmek gıbı olanagım yok ama suankı gıdısattan oldukca memnunum 12 gun bitti karın kaslarımı hıssetmeye basladım 15 gun sonunda olcuturum bı beli bakalım ne olacak

20. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet beyler 16 gün bittiginde bel 93 ten 87 ye düstü ama 4 kıloda gitti bu arada suanlık ben memnunum cunku hala cardıo ve mıgde hareketlerını devamlı artırıyorum yani olculerım dahada düsecek 44 günün sonunda hedefim bel 80 zaten sizce 16 gün için nasıl diyet işe yarıyormu diyet yapmıs daha onceden arkadaslardan cvp bekliyorum

Sayfayı Paylaş