Galasaray' ın rakipleri :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve capcupmacit tarafından 30 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ohoo buralarda meşhurdur bu muhabbetler bilmezsin:) Ama arkadaş iyi konuşmuş yine bu gruptan çıkalım da diğer grubun birincisine elenelim farketmez:) Ben çıkamayacağımızı düşünüyorum çünkü.

2. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Bence boyle bir mac kistas olamaz. Besiktas icin olum maciydi. Kaybetse daha 4., 5. haftada Samet Hoca yollanirdi, taraftar homurdanmaya baslardi ve Besiktas da bunun farkindaydi. Bu sebeple pek de yetenekli gorunmeyen ama mucadeleci, gercekten "feda" etmis bir takim vardi sahada. Besiktas belki de tarihindeki en iyi derbilerden birini cikardi, olmasi gereken de buydu zaten.

Ona bakilirsa Galatasaray birkac hafta sonra Akhisar'a Arena'da yenilirse, Akhisar'i bile yenemediniz gruptan kesinlikle cikamazsiniz mi olacak? Ya da ilk macta gideriz Manu'yu yeneriz, sonra gideriz evimizde ikinci macta Cluj'a yeniliriz. Olabilecek seyler.

Galatasaray'in Kaka'yla falan ugrasmaktan ziyade -o bolge zaten fazlasiyla dolu- hucumcu bir sol beke ihtiyaci var. Hakan Balta'siz hucumda resmen bir kisi eksik oynuyoruz, defansta ise surekli adam kaciriyor, hatalar yapiyor. Bu bolgeye takviye olmazsa isimiz zor gorunuyor, onu da belirteyim.

3. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Manchester United Gs'den çok mu iyi derken herhalde sen en son Gs süper kupayı aldığında futbolu takip etmişsin yoksa son 5 şampiyonlar liginin 2'sinde yarı final 2sinde final oynayan bir takıma bizden çok mu iyi demezdin

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bu durumda inan ne hoca yollanır ne taraftar homurdanır.

5. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Beşiktaş maçındaki gibi saçma hatalardan gol yemezsek çıkacağımızı düşünüyorum..thums:

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Genel olarak bakıldığında rahat bir grup olsada Galatasaray için tuzak dolu bir grup. Top yuvarlaktır lafı doğru ama ben Galatasaray'ın Man Utd karşısında galibiyet alabileceğini pek zannetmiyorum. Sonuçta köklü, tecrübeli ve yıllardır bu tarz turnuvalar içinde olan bir takım. Ama yinede şartlar belli olmaz :) Beni korkutan ise diğer takımlar. Çünkü normale göre rahat olan maçları kazanmakta daha çok zorlanıyoruz. Umarım tam konsantre çıkarlarda güzel bir şekilde gruptan çıkmayı başarırlar. Bir kaza olup çıkamazsak üzülmemek lazım çünkü burası devlerin arenası :)

7. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Devlerin arenası olduğu doğru ama Galatasarayda pigme değil :)

8. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Zaten öyle demek istemedim pigme olsa orada işi olmaz thums: sadece elenme halinde gelecek tepkiler için dedim

selim4141 bunu beğendi.
  9. McGeady

McGeady Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    gs iyi bir stoper alır ve melo da forma girerse rahat çıkar bu gruptan, fenerin rakipleri de belli oldu, aykut varken bu 3 deplasmanda da puan alacağımıza inanmıyorum, rum takımına kepaze olucaz bide

10. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Lugano deniliyor, bilmem ne derece dogru ama Unal Aysal da defansa takviye yapilacagini soyledi. Acikcasi bir GS'li olarak Lugano'dan her daim nefret ettim ama icten ice, ah keske boyle agresif ve hirsli bir stopere sahip olsak diye de icim icimi yedi. Muslera, Lugano'nun referansiyla Turkiye'ye gelmisti hatirlarsaniz, belki boyle bir transfer gerceklesebilir. Tanidik, bildik oyuncu olmasinda fayda var diyorum ben kapali kutu olmasindansa.

11. McGeady

McGeady Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    ujfalusi ilk yarıyı kapattığı için şart, fenerli olarak lugano'nun galatasaray'a gelmesini istemem ama zaten fener 3 tane lugano parası hediye etti :)

12. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    evet türkiyeden şampiyonlar ligine tek GALATASARAY takımı katıldıgı için 25 milyon tl para koydu kasasına.Lugano konusu ise lugano çok iyi bir oyuncu fakat mehmet topal gibi adam *parayı ve kariyerini düşünür eski takımının rakibi diye gelmicek gibi bir saçmalık olmaz diye düşünüyorum tabi medya nekadar doğru söylüyor sa

13. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Açıkcası Beşiktaş maçında ben takımımdan memnundum. Bireysel hatalardan saçma sapan gol yedik. Yoksa oyunumuz filan gayet iyiydi hele ki ilk yarı. 2. yarı oyuncu değişiklerinde bir an bocalama oldu. Şampiyonlar liginde bu hataları yapacaklarını pek sanmıyorum açıkcası. Orasının havası ayrı bir kere.

Ünal aysal stoper transferi yapabiliriz dedi sakatlık yüzüne ama ben sanmıyorum. Açıkcası o kadar zaman yok ve bizimkiler para verme konusunda biraz cimri olacağı için yapacağımız transfer de anca UEFA bildiriminden sonra olur, o da şampiyonlar liginde işimize yaramaz

14. capcupmacit

capcupmacit Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Fenerbahçe' de Marsilya' nın olduğu gruba düşmüş :)

15. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah Gs'de Fb'de en iyisini yaparlar .Şu an türkiye 12. sırada ve eğer 1 sıra daha düşersek seneye şampiyon olan takımda ön elemelerle gidebilecek şampiyonlar ligine onun için Hem gs nin hemde fb nin çok iyi işler yapası gerek avrupada.

16. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum Gs için en iyi grup bence 1.çıkma olanağı bile yüksek ;)

17. capcupmacit

capcupmacit Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    İlk maç kiminle belli mi?

18. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    menu ile old trafford'da 19 Eylül 2012 Çarşamba 21:45

Son düzenleme: 2 Eylül 2012
    capcupmacit bunu beğendi.
  19. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bİr galatasaraylı olarak,Manchester united 1.olur. Gruptan 2.olarak çıkacağımızı düşünüyorum.

20. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Böyle bir grupta 1. bile çıkar manu. eski manu değil city çıksaydı konuştuklarınız doğru olabilirdi.

Sayfayı Paylaş