Galasaray' ın rakipleri :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve capcupmacit tarafından 30 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. capcupmacit

capcupmacit Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Galatasaray H grubunanda ve rakipleri Manchester United,Cluj ve Braga.Ne düşünüyorsunuz :D Sizce gruptan çıkabilir mi?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Guzel grup GS gecer.

3. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Gelebilecek en iyi kura geldi. Manudan 1 puan alırsak rahatlıkla 2. oluruz.

4. alican11

alican11 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    rahatlıkla geçer manu den puan alamasak bile diğer maçları yenelim yeter gelebilecek en kolay grup bence

5. capcupmacit

capcupmacit Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    bence man u olmasa 1.çıkardı şimdide 2.çıkabilir

6. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Hayir diyen arkadasin ne sebeple hayir dedigini anlayamadim. Manu eskisi kadar iyi degil, hatta kuradan sonra Ingiliz gazeteciler Galatasaray'dan acikca cekindiklerini belirttiler. Braga'nin ise Udinese macini izleyenler, takimin ahim sahim bir takim olmadigini, hala Besiktas elediginde neyse o oldugunu, tek farkinin birkac vasat oyuncu takviyesi ve teknik direktor degisikligi oldugunu fark etmislerdir.

CFR Cluj hakkinda bilgim yok, ama soylenene gore Unirea'nin gruplarda 8 puan alma rekorunu kiracaklarini iddia ediyorlarmis. Hayirlisi diyelim.

Bence olabilecek en guzel kura. Gerci A ve B gruplari da hos olabilirdi. Olum grubu olan D'ye dusmememiz buyuk sans oldu. Belki bir surprizle Galatasaray'in birinci olarak dahi gruptan cikabilecegini dusunuyorum. Tabii mutlaka bir defans takviyesi ile. (Unal Aysal kura cekimlerinden sonra bunun sinyalini verdi.)

7. capcupmacit

capcupmacit Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    evet bence Galatasaray, Manchester' i yenebilecek potansiyele sahip Manchester savunması zaten sıkıntılı.Genelde bizim takımlar en zor gruplara düşerdi bu sene :) H grubu en iyisi oldu.

Aramiss bunu beğendi.
  8. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Birilerinin umutlarının kırıldığını gördüm , kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş o hesap :)
    kolay bir grup bencede çıkma ihtimali yüksek , enazından birkaç takım gibi 0 puan ile Türkiye'ye dönmezler.

Suçicek, Al Neri ve (silinen üye bunu beğendi.
  9. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Neden herkes ooo manchester united zor alirsiniz puan felan gibi tepkiler veriyo manchester bizden cokmu iyi?Ben Galatasaryin grubu lider bitirecegini dusunuyorum...

Suçicek, Zerk, CranTz ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    çıkıp çıkmamız önemsiz uzun süre sonra ş ligi heyecanı yaşayacak olmamızdan dolayı sevinçliyim.

11. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    bana görede arkadaşların dedigi gibi galatasaray grubu zirvede bitirebilecek bir takım şuan galatasarayda tek sıkıntı adaptasyon yani yeni gelen oyuncuların takıma ayak uydurması alışması lazım bu sorunda 3-4 maç sonra halolur diye düşünüyorum

12. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Bence de düşebileceği en iyi gruba düştü.Manchester United'ı gözünüzde bu kadar büyütmeyin grubun diğer takımlarına göre dişli bir rakip ama yenebileceğimizi düşünüyorum.Eğer normal performansının çok gerisinde bi oyun çıkarmazsa,Galatasaray en kötü ihtimalle 2. olarak çıkar gruptan.Hayırlısı olsun diyelim.:)

13. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    gs bu takimla uefa ya gitse zorlar hatta kazara alirdi kupayi. İnsallah ikinci cikarlarda diger grubun lideri gelip eler

14. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    galatasaray gruptan çıkar bencede ama top yuvarlak :) united ı galatasaray yenebilir çok kesin konuşmamak lazım bence 2 takımında şansı var tabi united ın şansı biraz daha yüksek ama kolay lokmada değiliz yani.diğer takımlar ise bence galatasarayımızın şansı onlarda yüksek.

15. capcupmacit

capcupmacit Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Fenerden sonra Bursaspor ve Trabzonsporda Avrupaya veda etti.

16. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Manu'nun maçlarınız izledim ben bu sene takım henüz oturmadı ama 2-3 maça kendilerine gelirler zaten, Manu zaten lider bu belli bişey:) Braga- Udinese maçında tek kale oynadı dişli rakip, Cluj'da 2 maçta şampiyonlar ligi gediklisi Basel'i yenip gruplara kaldı kapalı kutu. Bence 1.'ci Manu kesin 2.lik için her takımın şansı eşit. Şu takımlarımızı çok üst seviyede görüyoruz sonra kötü patlıyor hep. Braga'yı Cluj'u geçmek falan o kadar basit değil çünkü biz 1.torbadaki bir takım seviyesinde değiliz zaten. Fanatik galatasaraylıyım bu arada belirteyim, fanatik sayılmam da yani maç sektirmem pek:)

17. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    Galatasarayın birinci olma şansı var diye düşünüyorum Manu'yu yenebiliriz fakat cluj ve bragadan korkuyorum hep bizi böyle takımlar bitiriyor

18. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Gazete siteleri yine başladı biz bu gruptan çıkarız ederiz diye. Fatih Terim çok doğru konuştu. Mücadele etmezsen çıkamazsın bu kadar basit. Evet kağıt üstünde biz bu gruptan çıkarız ama oyunumuzu sahaya koyarsak çıkarız. Eğer oyuncuların aklı başka yerlere kayarsa ve gerekli mücadeleyi göstermezlerse bu gruptan 4. bile çıkarız.

Ben takımıma ve oyuncularıma güveniyorum hele ki başlarında Fatih Terim gibi bir teknik direktör varken. Man. United büyük bir klüp. Ve 1. onlar çıkacak büyük ihtimalle ama biz hiç değilse içeri de bu takımdan puan alırsak rahat ederiz. Ki alabilecek kapasitedeyiz.

19. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Öldü denilen Beşiktaşla (hakem hatasıyla) berabere kaldınız. Hayır demekte haklı herkes, tabi kadrolar daha oturacak falan felan. Bir Beşiktaşlı olarak gruptan çıkmasını yürekten istiyorum. Umarım çıkar ve ülkemizi başarılı bir şekilde temsil eder.

20. brhmcr

brhmcr Guest

Bu nasil bir dusmanliktir ya :( sonucta bir Turk takimi.Polemik yaratmak adina yazmiyorum.Dusuncenize de saygi duyarim ancak her konuda yurtdisinda alinan bir basari hepimizin basarisidir gibime geliyor.

Ps. Belki de ben gurbette yasadigim icin duygusal yaklasiyorum.

Sayfayı Paylaş