Freedom - 10 Aylık Hedef

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Freedommm tarafından 14 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    sanırım bende tercihimi bu yönde kullanıcam peki bu ürünü eczanelerde bulabilirmiyim? fiyatı ne kadar? reçetesiz satılıyor mu?

2. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Solgar ürünleri eczanelerde satılmakta.Vm 2000 de büyük ihtimalle vardır.Fiyatı konusunda bir bilgim yok ancak pahalıya gelir diye tahmin ediyorum.Reçetesiz alabiliyorsun sonuçta bir multivitamin ürünü.

3. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    eveeeet antrenmanlarıma ara vermeden devam ediyorum bazı of günlerimdede salona gidip karın çalışıyorum antrenmanımda biceps ve tricepse 1'er hareket daha ekledim şu an için gayet iyi gidiyor üst bacağımın büyümesini istemediğim için hafif kilolarla giriyorum beslenmemdede ufak bir iki değişiklik yaptım paylaşıyorum bir hatam varsa düzeltin lütfen...

12:00 - 100 gr yulaf, 1.5 ölçek whey, 200 gr meyva suyu
    14:30 - 10 yumurta beyazı, 3 patates, 1 tabak salata
    16:30 - 150 gr pirinç, 150 gr tavuk göğüs
    18:30 - antrenman
    19:30 - 1,5 ölçek whey, 300 gr meyva suyu
    22:00 - 100 gr tavuk göğüs, 100 gr pirinç
    00:30 - 100 gr lor peyniri
    02:30 - 350 gr light süt sonrada uyku

yaklaşık olarak 200 gram protein 400 gram karbonhidrat var yağ çok az alıyorum o'da yemeğe koyduğum fındık yağı oluyor bu beslenme dışında yağ ve şeker almıyorum tuzda oldukça az

Son düzenleme: 8 Temmuz 2010
  4. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    arkadaşlar yaklaşık 50 gündür pc arızalı olduğundan forumdan uzak kaldım bu 50 gün içinde antrenmanlarımı ve beslenmemi hiç aksatmadım yani kaldığım yerden devam ediyorum şuan hacim olarak oldukça verimli geçti diyebilirim göğüs hariç diğer her bölgemden memnunum onun için farklı bir program yaptım diğer bölgelerin büyümesini istemediğim için çok hafif giriyorum antrenman şeklim şöyle 1.gün göğüs 2.gün off 3.gün off sonra tekrar başa dönüyorum off günlerin birindede bütün vücudu hafif giriyorum mevcut kütleyi korumak için beslenmemdede dikkat ettiğim her gün en az 170 gr protein 300 gr karbonhidrat alıyorum 2.5 saatte bir besleniyorum off günde karbonhidratı biraz kesiyorum göğüsüde istediğim seviyeye getirdiğimde yağ yakımına giricem şimdiki ölçülerim;

Omuz :131
    Göğüs :111
    Kol :40
    Bel :83
    Kalça :100
    Bacak :60
    Kalf :40

yağ oranımda değişiklik yok...

göğüs programım;
    -üst göğüs şınav
    -dar tutuş bench press
    -üst göğüs fly
    -üst göğüs bench press dar tutuş
    -cable crossover
    -üst göğüs dumbell press

üst göğüs geride olduğu için ağırığı oraya veriyorum...

Son düzenleme: 28 Ağustos 2010
  5. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38

Son ölçülerini verdiğin tarihten bu yana 2 aydan biraz daha fazla zaman geçmiş ve bu kadar gelişme kaydetmişsin, doğrusu tebrik etmek gerekir. 2 ayda kolu nasıl 37'den 40'a çıkartabildin? Biceps antremanın hafif gibi görünüyor.

6. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    biceps antrenmanımı 3 harekete çıkardım piramit setle kiloları arttırarak maksimum ağırlıkla çalıştım beslenmemide oturtunca zaten verim alıyorsun açıkçası ben dahada iyi olabilirdi diye düşünüyorum ama benim hedefim zaten define 40 kol olduğu için artık üstüne gitmiyorum antrenmanım şu şekilde;

- biceps curl
    - standing one arm dumbell curl over incline bench
    - biceps cable curl

7. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    ekstra vitamin alma. vucudun gereken vitamin ve mineralleri besinlerden kazanabilir. sadece sıcak ve zorlayıcı yaz ayların bunlara yonelebilirsin ki buda calısmadıgın gunler yine almamak kaydıyla. fazla yuklemeler vucudu yorar. verdiği beslenmede bir cok vitamin zaten mevcut. tavsiyem bu beslenmeye muz , kuru uzum ve mısır gevreği gibi yuksek degerli demir ve potasyum kaynaklarını eklemen olur. bunları bilhassa sabahları tuket ant. sonrasıda kesnlikle muz tuketmelisin. programın için bir şey demiyorum. genelde en iyisi deneme yanılmadır biraz uygula bakalım. baktın fayda etmiyor. kendine en uygununu bul. şimdi ben ne tavsiye etsem olmayacak. ama dips harketinde tekrarları arttırmaya bak. nedenide bu sayıarttıkca kondisyonun artar ve bir sure sonra bu hareketi agırlıkla uygulamaya baslayacaksın. hep sunu soylerim ne zaman bir insan agırlıklı dips yapmaya baslar işte o zaman gogus kasları yol alır bundan emin ol.

8. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Yağdan bu kadar korkmana anlam veremedim. 400 gr karbohidrat ama ortalama 10-20 gr yağ.

9. jack of hearts

jack of hearts Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    %6 yağ oranı uzun dönemde hayal değil elbette ama iki aylık bir periyot için gerçekten zor bir iş.

10. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    evet açıkcası korkuyorum çünkü ilk hedefim yağsız vücut sonra kütle ama tabi yinede alıyorum mesela salatamdan zeytinyağı eksik olmaz...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:13 ----------

aslında o iki ayı 4 aya çıkarmayı düşünüyorum çünkü istediğim vücuda çok yaklaştım daha fazla kütle istemiyorum...

11. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    Kış aylarına giriyoruz, maksimum kütle hedefi öneririm,
    zaten define olurken ölçüden gidecek,
    sonra iyice küçük kalma durumun olabilir.

12. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Resim koymayı düşünmüyor musun?
    Koysan daha iyi olurdu yorumlama açısından thums:

13. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    aslında haklısın ama daha iri olmak bana kendimi kötü hissettiriyor ölçüden azda kaybetsem pek sorun etmem...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:13 ----------

şuan fotoğraf makinası olmadığından koyamıyorum en kısa zamanda eklemeyi düşünüyorum...

Pain bunu beğendi.
  14. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    ara vermeden devam ediyorum programıma şu an bol bol besleniyorum vücudu dinlendirmek için supplemente ara verdim vücudumda sivilcelenmeler oldu bu canımı sıkıyor sanırım solaryumda kuruyormuş öyle teselli ediyorum kendimi sadece göğüs çalışıyorum programımı hafif değiştirdim yeni yıldan itibaren definasyona başlıyacağım kararlıyım yağ oranını %7'lere indirene kadar definasyona devam bu arada kilom 94 oldu bakalım en fazla kaç kiloyu görücem yağ oranımda değişme yok göğüs programımı şöyle değiştirdim(üst ve iç göğüs)

- ayaklar yukarıda şınav
    - boyun press
    - üst göğüs fly
    - üst göğüs press
    - kobloluda aşşağıdan elleri buluşturma yukarı doğru (ters cable crossover)
    - ters tutuş bench press

üst ve iç göğüsü benim gibi zayıf olanlara programımı tavsiye ederim oldukça verim alıyorum...

15. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    şınava gerek yok. ust gogus press yap. ondan sonra ust gogus fly yapacaksın. peşine de dips yap bakalım. boyle basit ve manasız hareketlere hiç gerenk yok. iç gogusde ekleyeceksen. sıralama soyle olur. inc. benchpress , inc. dumb. fly , dar bench press ve dips. kolay gelsin.

16. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    şınavı hafife almamak gerek hem boyun press öncesi hazırlık oluyo ve oldukça iyi pump sağlıyor ayrıca üst göğüste dips ne alaka onu anlamadım dar bench denedim ama tricepslere inanılmaz vurduğu için vazgeçtim yinede aklımdaki hareketlerden biri yukarıda basit ve manasız bir hareket göremiyorum ben aksine senin yazdığın programı oldukça sıradan buldum ilgine teşekkürler...

17. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Şınavı adam akıllı benchpress sonrası yap bakalım ne oluyor. Şınava gerek yokta ne demek. Ben şınavı benchpress sonrası çekerim ve super verim alıyorum . Spor salonunda zaten böyle şınavın küçümsenmesine çok karşıyım millet şınavmı çekiyorsun diyip gülüyor hocalarımız böyle vücut ağirliğina alıştırsa insanları kimse gülmeyecek ama suç hocalarımızında biraz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:27 ----------

Hocam doğru yoldasın ama şınavı benchpress ten sonraya al. Böylece daha fazla verim alırsın.

Son düzenleme: 24 Eylül 2010
    Freedommm bunu beğendi.
  18. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    hmm bu hiç aklıma gelmedi bu seferki antrenmanımda denerim verim alırsam devam ederim ilgine teşekkürler...

19. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    şimdide abartı şekilde üst göğüs programı olmuş hareketlerin hepsi hatta
    2-3 hareket flat veya decline öneririm

20. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    haklısın biraz abarttım ama alt göğüsümden memnunken üst göğüsüm çok zayıf o yüzden biraz yüklendim benim hatam başlarken üst göğüsü hesaba katmamak oldu...

Sayfayı Paylaş