Fotograftaki vücut hakkında bir soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve srhn tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. srhn

srhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya benim mithatcan gibi olmak için bi 3-4 yıl çalışmam gerek sanırım. karbonhidrat ve protein kullanıyorum zararlı olmadığını düşündüğüm için. bu süreyi kısaltmanın bir yolu yok mu 1 yılda o vücuda kavuşamaz mıyım

2. mandrill

mandrill Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    kavuşursun istediğin kaıpta vücut dökümü yapan tornacı bulacaksın....

mercan_2591, TuGhAn ve Berkthagar bunu beğendi.
  3. srhn

srhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ciddi cevaplar veren bi kişi bile çıkmıcak mı koca forumda

4. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    srhn o nasılbir mantık iri olmak istiyorum yapılı ama kas olmuycak diosun nasıl olacak o. mantık nerden nasıl geliyo anlamadım. ama senin istediğin hafif bulk define bir vücut istemiyorum diyorsun. tabiiki hiçbirşey o kadar kolay değil. define olmak kolaymı.

5. srhn

srhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bakın daha önce verdiğim örnekte açıkladım. arkadaşım zayıf ama fotograftaki adamdan 2-3 kat daha fazla kas var. ben şuan spor yapsam arkadaş gibi zayıf ama kaslı olucam. bunu istemiyorum. tabiki kas olucak ama benim için önemli olan vücudun iri olması. bu adam benim arkadaşımdan 2 kat daha iri ama arkadaşım bundan 2 kat daha kaslı. ve benim istediğim iri olmak. bilmem nasıl anlatabilirim başka türlü

6. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123

komikk yazdıkların çok araşdırman lazım ilerde belki sende gülersin anın olarak kalsın...

7. srhn

srhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bakın sorum çok basit. fotograftaki gibi olmak için 180 boya kaç kilo olmak gerek ve hangi kasları çalıştırmam gerek. forum yeni başlayanlara yardım etmekten çok ukalalık yapanlarla dolmuş.

8. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123

bizde sana o sana kalmış diyoruz öyle bir mantık varmı??? arnoldun 1.89 boya 106 kıloyla en iyi zamanındaki fotosu var 4 kio alsam arnold gibimi olucam??? saçma diyoruz oku diyoruz anlamıyorsun. buda son mesajımdı. bıkdım bu sporulardan yönetimin el atması lazım artık cidden çok sıkıcı olmaya başladı.

9. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    Konuyla alakalı yeni gördüm jarhead sağolsun cevap vermiş,bakın 2*2=4 bodybuilding=para... mithat canın önceki resimleri ile 1 yıl sonrakilere bakın anlarsınız demek istediğimi,genetiğim var diye sizi kandıranlara protein tozu bile almadım diyen yalancılara inanmayın...bu spora yeni başlayan biri hiç bir şey yapmayan biri hızlı gelişir,ama bir süre sonra durur,aynı yerde sayar ,her optimum serious mass aldığınızda yok 5 kilo aldım yok 2 kilo o zaman 10 paket bitir 50 kilo almış olursun,bunun mantığı var mı???...kimse hayal kurmasın ve maddi gücü yoksa hırs yapmasın diye yazdım bunu...supllementsiz ve steroidsiz bodybuilding olmaz fitness de olmaz sadece beden eğitimi dersi olur....

supersport bunu beğendi.
  10. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    srhn senin istediğin tarza direk bu işin formülü yok. Omuz genişliğin, göğüs kafesi yapın, genetiğin vb. şeyler senin nasıl şekilleneceğini belirler. Önce spora başla doğru düzgün beslen ve farkı sen gör.

11. srhn

srhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fotodaki mithatcan değil. mithancana benzetildi ama sonra onun olmadığı anlaşıldı yani 1 yılda yapılmış bişi değildir o.
    maddi güç derken ne kadarlık bi maddi güç. ayda ne kadar gider mesela.
    fotodaki adamın supllement ve steroid kullandığını düşünüyo musunuz? ben protein ve karbonhidrat kullanıyorum ama yapılı olucam diye steroid kullanıp sağlıma zarar vermek istemem.
    bu adam body değilde body-fitness ve pilates; yüzme + mekik ile bu görünüşe gelmiş gibi. yanılıyor muyum

12. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    fotodaki kişinin sadece omuzları iyi. kalan bölgeler ortalama. kutluhana katılıyorum. yüzmeyle uğraşanların vücut şeklinde. bu arada srhn bu arkadaş o omuzlarla tişörtün altından veya üstünden her zaman iri görünür. çünkü omuz başları iri.

13. srhn

srhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet işte yapmak istediğim tam olarak bu. iyi bir omuz ve göğüs, baklava olmayan ama sıfır yağlı bi göbek ve ortalama kaslar. kazak giyince bile belli olan bi irilik...

14. srhn

srhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada salonda sadece şunlar var:
    bunların dışında kürek çekme aleti ve dambıllar var(bacak için olanları yazmadım)
    bunlar yeterli midir acaba

15. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    srhan iyi güzel de alıcı gözle bakınca iri deltoidler tamam. ama trapezleri deltoide göre geride bence. o omuza göre kollarda geride. göğüs geride. latis ve sırtın da geride olduğunu düşünüyorum. vücut orantılı değil.
    eğer sadece iri omuz diyorsan havuzda yüz ve sağlam bir omuz programına başla. yüzdüğün için cardio da olur, kilo almazsın.

16. srhn

srhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam teknik terimlerden falan pek anlamam ama tam olarak öyle istiyorum işte. sadece yüzmek yeterli olur mu bunlar için + 180 boya 60 kilo olduğum için bi 15-20 kilo almam gerek. yüzerken alamıcaksam kilo aldıktan sonra mı yüzmeye başlıyayım yoksa yüzerken kilo almanın yolu var mı

17. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yüzme en yararlı spor her ne kadar öyle çok belli olmasa da resimdeki geniş omuzlarımı 8 senelik yüzme geçmişine borçluyum. Hatta dalga geçerler belim ince olduğu için belimden sıkmışlar da omzuma gitmiş herşey derler

18. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Her bölgeye aynı önemi vermeli ama şu var ki erkek için plaj vücudu denildiğinde düz bir popo, geniş omuzlar olmazsa olmaz diye bakılır ülkemizde. Tabii diğer bölgeler de ne kadar onunla orantılı olursa okadar hoş durur. Açıkcası bu fotoğraf karesindeki genci çok da taktire şayan bulamadım. Forumda çok daha iyi fotoğraflar bulabilirsiniz. Doksanlarda "Sahil Güvenlik" diye yabancı bir dizi vardı, misal oradaki elemanların vücudu plaj vücudunun en üst versiyonuydu desek yeridir belki de. Belki de plaj vücudu diye anmak bile onları haksızlık dahi olabilir.

19. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    yağ bağlamayacağını, senin deyiminle sıfır yağlı bir göbeğin olacağını söyledim.
    srhn 20 kilo almayı planlıyorsan neden sadece omuz başları? alsan alsan 2 kilo alırsın. 20 kilo için tüm kaslrından ölçü alman lazım. onun için sana tavsiyem iyi bir salona yazılman. iyi beslenme ve antremanla yaza kadar rahat 5-6 kilo alabilirsin. 15-20 kiloda bir kaç sene içinde olabilir.

20. srhn

srhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladığım kadarıyla şimdiden bişey belirlemek pek mümkün değil. en iyisi 6 ay kadar çalışıp, birşeyler yerine oturmaya başlayınca istediğim hedefe yönelmek. cevap veren herkese teşekkürler.

Sayfayı Paylaş