1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Fitness&Model ve Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Fitness&Model tarafından 28 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 113 üye.
  1. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Kolların maşallahı var,özellikle son fotoğraf oldukça etkileyici.Tebrikler.

Fitness&Model bunu beğendi.
  2. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Ilk fotograf harika. Idolumsun. Net. :)

Bu boyda, naturel olarak, boyle bir kutle ve definisyona daha da birsey denmez. Helal olsun.

3. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Genel olarak kutle gercekten iyi fakat triceps cok dikkat cekici bence! Omuz baslarinin da masallahi var, tebrikler. :)

4. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Çok güzel gelişmeler fitness&model, halen takip ettiğim tek üyesin :)
    Darısı başıma.

5. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Selam;

Sevgili Arkadaşlar,

Bugün itibariyle tam 4 aydır hiç resim eklememişim. Hem Diyet öncesi bir resim paylaşayım, hem de biraz özetle neler yaptığımı beni takip eden değerli arkadaşlarıma aktarayım istedim.

YL'ın ilk dönemini sorunsuz verdim. 2.ci dönem biraz zorluyor açıkçası.
    Fitness'ta bu seneki hedefim "kusursuz simetriyi" yakalamak için tüm eksik yerlere öncelik verip geliştir sistemini uygulamaktı. Hâlâ da devam ediyorum.

Yağ oranım %10-11 arası olduğu kanaatindeyim. Ama tabi diyet öncesi "30 Nisan 29 Nisan 28 Nisan" günlerden birinde hem benim, hem de okuldaki hocamın müsait olduğu bir günde bunu kesin bir netlikle belirleyip, hedefimi ona göre planlayacağım. Ayda 2 kilo mu, 3 kilo mu vereceğim gibi. Çünkü, bu sene 2 ay en kötü 1.5 ay diyet yapmayı planlıyorum. Mayıs, Haziran aylarını kapsayan.

Forum'a pek fazla mesaj yazamıyorum eskisi gibi, çok yakından da takip ettiğim söylenemez. Hoş, her şey zamanında güzeldir deyimi mevcut durumu çokta güzel açıklıyor aslında.

Daha çok arada bana yöneltilen özel mesajlara denk geldiğim zamanlarda, onları cevaplamakla yetiniyorum.

Buna ek olarak, özel mesaj ile birebir ben sorayım siz cevaplayın tarzı mesajlara geri dönmüyorum. Bu sefer, kişisel antrenör ve öğrencisi konumunda buluyorum kendimi.

Genel olarak yediklerime dikkat ediyorum. "Bulk" diye tabir edilen büyümek adına yağlanmayı göze alan kimselerin, amaçsızca büyümelerini çok gereksiz ve amatörce buluyorum.

"Bulk" kavramına sığınarak senede 10 ve üzeri kilo alan kimselerin, diyet dönemine girdikleri vakit boş yere acı çekmelerinin bir yanlış anlamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Bu ifadeye ek olarak, hayat düzenli öğünler ve kontrollü beslenmeden ibaret değil tabi ki de. Benim felsefem %80 yediklerinize harfiyen dikkat ediyorsanız %20 gibi günah işlemenizde(Dilediğiniz yiyeceği yemekte) özgür olmaktan yanadır.

D.N=Bu spor ve benzeri her türlü fiziksel aktiviteyi kapsayan sporlarla uğraşanların, imkânlar müsait oldukça, sporla iç, içe yaşamaları gerektiğini düşünüyorum. Sadece hayatınızın merkezine almayınız ve mesleğiniz ilgili sporlardan birisi değilse 1.ci amacınız olmasın yeter spor.

Hoşça kalınız, herkese iyi çalışmalar ve sağlıklı, neşeli, sevdikleriyle geçirebileceği uzun ömürler diliyorum.

Saygılarımla,

Ekli Dosyalar:

sthammer, FalcoNx, kby ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    sayın fitness&model

belki de bu forumdaki en düzenli yapan,en hakkını veren nadir birkaç üyeden birisiniz.uzun zamandır takip ediyorum sizi ve takip etmeye devam edeceğim.kütle gerçekten muazzam daha define halinizi ve tabirinizle "kusursuz simetri"ye ulaştığınız fotoğraflarınızı merakle bekliyorum.

başarılar.

7. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    00:30 da yenilen o yemek nedir ? Konuyu hortlaticam biraz ama :)

8. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Selam;
    Sevgili Arkadaşlar,
    Forum ile ilişkim en son mesajıma bakarak, yaklaşık 1.5 sene öncesine tekabül ediyormuş.Bu süre zarfında az veya çok motivasyon kaynağı olduğum arkadaşları, bilgim yettiğince yardım ettiğim kişilere şu an neler yapıyorum temalı bilgi vermek için burada bulunuyorum. Çünkü bu forum bana çok şey kattı. En basitinden moralim bozuk olduğunda, yüksek lisans için hazırlanırken sakin kalabilmemi,enerjimi yenilememe hep burası vesile olmuştur. Sözün kısası fitness ağırlıklı olmak üzere spora tam gaz devam ediyorum. Her hangi bir sakatlık durumum yok çok şükür.Kendime yeni bir meşgale daha doğrusu spor buldum."Bisiklet sürmek" Kardiyolarımı artık küçük çapta çıktığımız turlar ile kontrol altında tutuyorum. Okul hayatım bitti. Kafama yatan bir iş ve akabinde kısmet olursa evlenmeyi düşünüyorum. Tabi evlilik şu etapta biraz uzak görünüyor. Hem kaliteli ve benim içime sinen bir iş bulmalıyım ayaklarımın üzerinde durmak için hem de doğru eş ve aşkı. Bunun dışında eski hobilerim arasında olan şiir ve hikaye yazmak gibi çalışmaları kendi keyfimce tekrardan devam ettirme kararı aldım. Tabi bunların dışında son zamanlarda bisikletin de etkisiyle daha bir doğa aşığı oldum. Kamp ve geziler yapıyorum ara,ara. Kiloyu merak edenler olmadan söyleyeyim kışın 108i gördüm şu an 96 kiloyum. Bolca dinlenme, güneşlenme ve dalış yapma imkanı da buldum bu yaz. Geçen sene tek bir gün bile tatil yapamamıştım. Ek olarak bu sene lazer epilasyona başladım ve gayet memnunum. Daha bitmeyen seanslarım var kısmetse önümüzdeki aylarda tekrar devam edeceğim. Supplementleri eskisi kadar fazla kullanmıyorum. Kışın 6 ay boyunca hiç kullanmadım. "Glutamine" hariç. Resimlerin 2 si genel vücut kondisyonu hakkında bilgi versin diye ekledim. Diğer ikisi bisikletim hakkında belki fikir sahibi yapar. İstanbul'a dönünce güzel havalarda bisiklet sürmeye devam ederim tabiki de. Sözlerimi burada sonlandırırken tek bir dileğim var, hayatınızın ve geçen zamanınızın kıymetini iyi bilin. Zaman ve sağlık geri gelmiyor. Akıl veren çok olur bu yüzden benimkisi bir dilek siz arkadaşlarıma.
    Sevgiyle kalın, hoşça kalın, ailenizle mutlu,huzurlu günler geçirmenizi dilerim.
    Not:Gelen oldukça özel mesaj olmuş. Cevap veremediğim için üzgünüm. Bir sonraki buluşma ömür yeterde görebilirsek bir başka yaza olur yine herhalde.

Saygılarımla,

Ekli Dosyalar:

sultanmehmed, ByVendetta, sthammer ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  9. mr.perfect

mr.perfect Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    43
    ölçüler kesinikle yanlış alınmış !

iihsan peker ve umut05 bunu beğendi.
  10. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Ölçüler üzerinden konuşurken fotoğrafa göre yorum yapıyorsanız, boy faktörünü unutmayın.

11. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Selam;

Sevgili Arkadaşlar,

Bir sonraki buluşma günü için "bir sonraki yaz" diye cümlemi bitirmişim. Herkese merhabalar... Kayıt olduğum yıldan önce takip etmeyi severek sürdürdüğüm bu sitede, artık eskisi gibi aktif olamıyorum. Buradan da her şeyin vaktinde güzel olduğu düşüncesinin ne kadar da odak ve benzeyen duyguların hedef alınarak söylendiği gerçeğiyle yüzleşiyorum üzülerek. Umarım sitede sohbet edebildiğimiz, tartıştığımız arkadaşlar kalmıştır. Umarım hepsi de spor hayatlarına sorunsuz devam ediyorlardır. Devam ettiklerini "Face aracılığıyla" bildiğim bir Berkay var, birde Sultanmehmed... İkisinin de istedikten sonra neler başarabildiğine bu sayfalarda tanık oldum. Çok güzel insanlar gelip geçti bu satırlarda iz bırakan. Resimleriyle motive eden, düşünceleriyle alternatif bakış açıları oluşturan, yönlendiren. Yaşantılarıyla örnek olan, Sohbetleriyle gönül yapan.. Yavaş yavaş, azalarak ayrıldılar hepsi de aramızdan. Hazır girmişken bir kaç konuya göz attım, rastgele bazı üyelerin gelişim fotoğraflarına baktım. Gayet güzel gelişimlere denk geldim. Her biri kendi imkanları doğrultusunda güzel işler başarmışlar. Daha fazlası da yapılabilir. Bir forum üyesinin dediği gibi, forum içerisinde yok yok. Hemen hemen her konu hakkında bir şeyler yazılmış ve çizilmiş. Eksik olunan konularda ufak çaplı bir araştırma yapılarak, eksik bilgiler tamamlanır veya düzeltilir ve çok daha verimli çalışmalar elde edebilirsiniz diyerek sözlerimi burada bitireyim..(Bir sonraki Yaza kadar.)

Not: Adetimdir, bir fotoğraf paylaşımı yaparak huzurlarınızdan ayrılayım. İyi ve sıkı çalışmalar.. Kalın sağlıcakla...

Saygılarımla, body 1.jpg

Akay, wrestler, Extravaganza ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş