Evde dumbell ile çalışma programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve FleXoR tarafından 28 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 455 üye.
  1. Herodot

Herodot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Birşey soracağım. İlk 10 sayfada cevabı göremeyince en iyisi sorayım dedim. Şimdi haftada kaç gün göğüs veya kol vs. çalışmak gerekir. Bu arada 8 aydır evde çalışıyorum, ve örneğin göğüsü haftada bir gün yapıyorum, doğru mu yapıyorum? Saygılar
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Haziran 2017 ---
    Birşey soracağım. İlk 10 sayfada cevabı göremeyince en iyisi sorayım dedim. Şimdi haftada kaç gün göğüs veya kol vs. çalışmak gerekir. Bu arada 8 aydır evde çalışıyorum, ve örneğin göğüsü haftada bir gün yapıyorum, doğru mu yapıyorum? Saygılar

Son düzenleme: 24 Haziran 2017
  2. Herodot

Herodot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  3. RagnarLoRdbrok

RagnarLoRdbrok Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Kimse haftada 1 kez kol veya göğüs çalışmana yanlış diyemez ama daha çok gelişmek için her kas grubunu haftada en az 2 kez çalıştırmak gerekir. Bu yüzden en iyi çalışma programı fullbody dir.

Herodot bunu beğendi.
  4. sporrcu35

sporrcu35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,

7 dakikalık egzersizi duymayanınız yoktur. Kısa surede fit vücut ve sıkı kaslar isteyenler için muhteşem bir program. Vakti olmayan veya spor yapmak istiyorum ama tembellik işte diyenler için ise tam yerinde bir egzersiz program. Bilimsel olarak (ACSM'S Health & Fitness Journal: May/June 2013) ispatlanmış bir programdır. 12 farklı hareket vardır ve herhangi bir alet gerektirmez 10 saniye aralıklarla hareketler yapılır.( Doktorunuzdan tavsiye almayı unutmayın. )Peki bu program nerden nasıl yapılır?
    Bu egzersiz programında yanınızda yardımcı program olarak Google Play Store’dan 7 dakika egzersiz uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hareketlerin yazılı ve videolu anlatımı ve egzersiz için antrenmanları sırayla yaptıran timer içerir. Ne duruyorsun? Hareket zamanı.

>>>>>>> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dark.seven_min_workout&hl=tr

5. therockk1

therockk1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bu üstte anlatılan 7 dakikalık egzersizi uygulayıp, faydasını gören var mı acaba? ben uyguladım ama bir faydasını göremedim, farklı bir sonuç alan var mı ?o_O

6. altay_se

altay_se Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    valla ben de bir faydasını göremedim hocam. en azından yoğun bir şekilde şu kısımı çok güçlendirdi diyemem. ama sonuçta evde çekirdek çitleyip, kola içmektense bu tarz hafif antrenmanların sürekli yapılması taraftarıyım

7. Hasanozz91

Hasanozz91 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Evde full body yapmak daha iyi olmaz mi

Sayfayı Paylaş